Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Widzieliście przykry wypadek P. Feteli na 10 Odcinku Specjalnym Rajdu 100 Acre Wood Rally 2016 ?? Subarynka po takim dzwonie już tylko Stay In Memory

Widziałem i wyglądało bardzo grubo. Subarynki oczywiście bardzo szkoda ale najważniejsze, że wyszli z tego cali. Z tego co wiem i tak przymierzali się do PROTO, więc niestety wygląda na to, że było to ich pożegnanie z Subaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga OK. I to najważniejsze!!! No ale czy się wyklepie..... hmmm ponoć nasz naród wszystko potrafi!

 

pfff... jeszcze sie sprzeda jako bezwypadkowy od starszego Pana... ;) Załoga cała bo to przecież  Subaru...

 

A tym czasem kolejna bratnia wanna przyłapana, niemalże blizniacza. ArielO może to Ty przemalowałeś swoją? :)

 

 p.s. chciałbym taka rejestrację :D

post-23189-0-93194200-1458690309_thumb.jpg

post-23189-0-97860700-1458690315_thumb.jpg

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie piknie, podkarpacie rośnie w siłę :)

 

słuchajcie taki mi suchar przyszedł do głowy (dla wtajemniczonych) ----> ROK 2028...Machoń założył konto na Facebooku...

badummm, tssssss :D

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie piknie, podkarpacie rośnie w siłę :)

 

słuchajcie taki mi suchar przyszedł do głowy (dla wtajemniczonych) ----> ROK 2028...Machoń założył konto na Facebooku...

badummm, tssssss :D

Ja bym typowała rok 2555....

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie taki mi suchar przyszedł do głowy (dla wtajemniczonych) ----> ROK 2028...Machoń założył konto na Facebooku...

 

Ja bym typowała rok 2555....

 

...no jest szansa ze po namowach Wszystkich ...w końcu się w Tym Roku zarejestruje ... ;)

 

A właśnie, że nie dam Wam tej satysfakcji  :P  :P  :P    :biglol:   ;)

 

Robicie sobie jaja a ja już miałeś zakładać ..... i spłoszyliście mnie....  :D

 

Mrozioo .....  ja Ci dam suchara  :D  :lol: ..... poczekaj aż też na Ciebie coś znajdę  ;)

 

 

Dobra , Drodzy Forumowicze ..... z okazji Świąt Wielkanocnych , życzę Wam dużo zdrówka, uśmiechu, spełnienia marzeń.... szczególnie tych subarowych ;) .... wielu ciekawych i radosnych chwil w życiu i duuuuużżżoooooo subarowego bulgotu !!! 

 

                                        6714dd93e733f9c8de5bc198af457b99.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, 

dziękujemy :)

złożyłem te życzenia na FB w Twoim imieniu :) także mimo, że Cię tam nie ma , to jesteś :D

 

A to bardzo dziękuję.... :D  Miło jest zobaczyć, że chociaż go "zdalnie" obsługuje.... ale, ale...obiecuje, że do 2028r. założę  :D  ;)

 

 

Machon.... Nie bylo Cie nigdzie widac...teraz juz wiem dlaczego...tyle jaj wyprodukowac....

 

No ba !! Dobre jaja to podstawa !  :faja: ....... :biglol:

 

Viper.... a Ty już swoje pomalowałeś w barwy subarowe ???    :biglol:

 

 

O której zlocik w sobotę? 18.30 jest ok?

 

Może ciut wcześniej ..... o 18:00 ? Jednak im więcej skorzystamy z dnia to lepiej....  poza tym trzeba felgi pooglądać  ;)

 

A właśnie... hola, hola...... z tego co mi wiadomo to Ty kolego jesteś na targach i możesz się nie wyrobić na spota....

 

.....no nie mówię, że tajny agent od BMW ?!  :biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A właśnie... hola, hola...... z tego co mi wiadomo to Ty kolego jesteś na targach i możesz się nie wyrobić na spota....

 

 

On właśnie kombinuje dlatego z późną godziną, żeby zdążyć na spota!! :) 18:00 będzie git a Mrozio zepnie dyfry, mosty i przyfrunie do nas :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kochani kto i gdzie ogarnia regeneracje mocno zardzewiałych zacisków + malowanie na jakiś piękny kolor? (i za ile )

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Monika, na ulicy Baczyńskiego w RZE jest firma która zajmuje się regeneracją zacisków hamulcowych. ( wymiana gumek, prowadnic itp. )    Nie mówię o malowaniu bo to można samemu ogarnąć z jakimś piaskowaniem rdzy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra......święta, święta i po Świętach ....więc pora kończyć z tym biesiadowaniem......  ;) ..... Zostawiamy te sałatki i inne placki  :D

i zabieramy się za wiosenne przygotowania naszych autek do spotów czy innych imprez.....!

 

Liczę, że w sobotę towarzystwo dopisze i zobaczymy tu i ówdzie nowe felgi, nowe hamulce i inne rajdowe gadżety .... oraz może jakieś nowe subaraki zawitają na spota  ;) Dzień dłuższy i cieplejszy więc aura powinna już nam sprzyjać  ;)

 

A tak to było.....

 

post-2656-0-62687600-1459205322_thumb.jpg

post-2656-0-20208000-1459205482_thumb.jpg

post-2656-0-92455000-1459205546_thumb.jpg

post-2656-0-56481900-1459205639_thumb.jpg

post-2656-0-75649500-1459205697_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machon z bolem czytam Twoj post, gdyz nabylem wypasne felgi z oponami z "rownym bieznikiem" i okazalo sie, ze nie sa rowne... wiec wiadomo... bujam sie na czarnuchach :)

 

 

A co do frekwencji to rowniez licze na mega zlot! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Machon z bolem czytam Twoj post, gdyz nabylem wypasne felgi z oponami z "rownym bieznikiem" i okazalo sie, ze nie sa rowne... wiec wiadomo... bujam sie na czarnuchach

Nie przejmuj się, ja przed chwilą wybrałem się zakładać letnie alu i okazało się, że wszystkie cztery(!) są do prostowania  :wacko: ...bujam się na srebrnuchach i łączę się w bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...