Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

O masz Ci babo placek...... następny :D

 

Widzę, że Mrozioo  rozpoczął nowy trend.... tylko się Marku nie nacieraj samoopalaczem jak ta pani z obrazka :biglol:

 

 

A ta fota to z kiedy ? Na lato takie miałeś ? A one nie były czasem srebrne wcześniej ?

 

Dumaj Kuba kiedy robimy spota w Krośnie?..... Trzeba rozpocząć pilotażowy program spotkań w każdym mieście :lol:

 

Miałem je już w tamtym roku, srebrne są na zimę. :)

 

Spot w Krośnie proponuję wczesną wiosną, może jakiś grill np pod zamkiem w Odrzykoniu? Prządki? Cokolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lecie jestem zawsze jak ta pani ;)

 

Trzymam Cię za słowo....  ;)

 

Poczekamy na cieplejsze miesiące i zobaczymy.... bo póki co to Cię widzę zawsze nocną porą  :biglol:

 

Może spota marcowego zaczniemy z godzinkę wcześniej.... wtedy powinno już być widno..... bo kwietniowy będzie po zmianie czasu + dzień dłuższy..... ;)

 

 

Co do subarowego złotego to jest farba w sprayu  :D

 

 

 Direct Gold BBS Touch Up Paint!! Or just paint your silver wheels Gold BBS.

 

NOTE: Paint can only be shipped in the lower 48 states and cannot be shipped in the air. Please select the fedex ground shipping options only!

 

GrimmSpeed™ presents "GrimmSpeed Gold", your only BBS gold wheel paint match..you can't even get this color directly from BBS!! Our engineer has been working on this color match the entire summer and

paint_bbs_1.jpg

it is finally here! We personally know that when you damage those beauitful gold BBS rims it is impossible to find a paint that is an exact match so you end up with the whole world knowing that you rubbed that extra high curb. Well now you can spray a bit of our "GrimmSpeed Gold" Wheel Paint on them and they will look like new!

 

And for all of you that don't have BBS wheels, well now you can paint your wheels the same color as the BBS wheels. Being Subaru owners ourselves, we are all addicted to the gold look but it is impossible to find a good gold color at your local paint/auto parts store(especially one that is even remotely close to BBS gold). Search no more!

 

 

KU:
54001
Rating:
IcoRating5.png?t=1451583894
Price:
$17.00
 
Clear Coat:

Spot w Krośnie proponuję wczesną wiosną, może jakiś grill np pod zamkiem w Odrzykoniu? Prządki? Cokolwiek :)

 

No i dobrze gadasz.... 

 

Wpadnij w końcu na comiesięcznego spota i pogadamy bo ludziska zapomnieli jak wyglądasz i że masz subaru  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jedno co jest pewne to to, że w tym wątku znamy ten kolor felg :) 

:biglol:  :biglol:  :biglol:  hahahaha,,,, dobre....... a nawet znamy jego nazwę......El Musztardhinio  :D

 

 

anitkos czyli dalej szukasz ??? Gdzieś jakaś migawka była o nim, chyba na stronie klubowej..... ale żadnych konkretów....  z tego co na szybko widzę to jest EU a lampy z US, nieoryginalne naklejki na zderzaku, brak naklejek na drzwiach..... to może świadczyć o jakiejś przygodzie .....

może ktoś bliżej Łańcuta pomoże Ci w tym temacie...... Miro D88 ma auto na takich samych blachach.....

 

Można byłoby spróbować ściągnąć właściciela na marcowy spot.... wtedy wszyscy ocenilibyśmy stan auta....

 

A Carfit ma kopię faktury pewnie u siebie.... jakby był z nią problem.... tak głośno myślę...  ;)

 

na ostatnim spocie rozmawiałem z krajankiem o tej subarynie i nawet z ciekawości fajnie było by zobaczyć szo to jest ale nigdy człowiek nie ma czasu  :cry: a nigdy tej sztuki nie widziałem na dzielni . 

Wracając dzisiaj z pracy podjechałem na parking spota spontana ale już nikogo nie było  :( (koło 18:00). Kolega zdał mi relacje , że widział później ze 6 subaraków na przelocie po rzeszy  :P

Edytowane przez miro D88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po spocie ekipa ? Ja niestety nie dałem rady wpaść.... nie wstrzeliłem się w godzinę..... :(

 
Ale ale..... na kolegów można zawsze liczyć, z Mroziem udało się spotkać na pizzy :biglol: i chwilkę pogadać.....  ;) 

 
Natomiast z karloszką miałem tele-spota..... :D...... myślała, że wydzwoniłem (identyczne auto widziała) i się zmartwiła..... na szczęście to nie byłem ja.... dzięki za troskę i rozmowę  ;) ...... udanej jutrzejszej pojeżdżawki .....
 
Mrozioo, a masz jakiś namiar na tego bloba białego, którego dorwałeś pod Makiem ??? Widzę, że chyba na FB napisał.... wybiera się na marcowego spota..... chodzi o to żebym w końcu nie jechał sam tylko w jakimś mini konwoju  :D ...... zwerbujemy jeszcze Kubę i może kolegę od którego kupiłeś imprezkę ..... imienia nie pamiętam  :facepalm: sam wiesz jaki kocioł był ostatnio ...... Jesteś w stanie mieć na nich namiary jakieś, chciałbym chłopakom dać znać, żebyśmy się spotkali w Krośnie i razem pojechali do RZ  ;)
 

Wracając dzisiaj z pracy podjechałem na parking spota spontana ale już nikogo nie było  :( (koło 18:00). Kolega zdał mi relacje , że widział później ze 6 subaraków na przelocie po rzeszy  :P

 

Ja też Mirku nie zdążyłem.....sobie odbijemy w marcu  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wracam po jednodniowym BANIE  za przeklinanie (wykropkowane było, no ale...)

 

Kulturka musi być, ale nie zawsze się da ;) 

 

 

 

Najlepsze jest to, że mnie nie będzie w Marcu :/ 

 

yyy... przekładamy..? :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam po jednodniowym BANIE  za przeklinanie (wykropkowane było, no ale...)

mam namiar do wszystkich Machońku.

Najlepsze jest to, że mnie nie będzie w Marcu :/ 

 

 

Jak to bana ??? Za wykropkowane ? ....... :blink:  Coś tam przeskrobał jeszcze ?  ;)

 

Co do namiarów to możesz mi przesłać jakieś dane....... myślę, że Panowie się nie obrażą...... że się z nimi skontaktuję  ;)

 

A co z tym marcem ? Pierwsza sobota u Ciebie nieaktualna ? To może przełożymy o tydzień, czy coś w ten deseń....myślę, że reszta nie będzie miała nic na przeciwko  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozioo jeśli w żaden dzień na weekendzie nie będziesz mógł przyjechać wtedy to możemy tydzień w prawo, w lewo przesunąć.....

.....chyba, że nie.... to się jeszcze zrobi jakiegoś dodatkowego spota w połowie marca ;) z cyklu .... " Powitanie wiosny " :D

 

 

jaki marzec o co kaman ? bo ja zielony ( avatar_110x110_1302382150.jpg)

 

TKACZU.... no nie osłabiaj mnie..... :D  chyba coś popaliłeś jak to pisałeś ;)  Jesteś usprawiedliwiony  :faja: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...