Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Dość często wydywałem to autko w Krośnie i zawsze bardzo mi się podobał. Nie oglądałem go nigdy bardziej wnikliwie, ale z zewnątrz wygląda naprawdę zdrowo. 

Aha, wygląda też na to, że autko zostało zagazowane w jednym z najlepszych zakładów w okolicy - to zdecydowanie na plus.

Edytowane przez kuba.es
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy, SUBARYCI :D

 

podejmijmy kilka tematów : 

 

1.MIEJSCE SPOTKAŃ

Proponowałbym małą zmianę, właśnie na ten parking obok placu zabaw na wprost PLAZY.

plusy:

- Jesteśmy bardziej widoczni (może jakiś kierowca Scoobiego nas zauważy jadąc obwodnicą i na gorąco podjedzie do nas )

- miejsca do siedzenia

- plac zabaw jakby ktoś z dzieckiem przyszedł

- Blisko sklep, stacja benzynowa, myjnia - nawet jakby ktoś pojechał autko domyć, to cały czas byłby na widoku :)

 

Co Wy na to ? ewentualnie czy macie inne propozycje ? 

 

2. CZAS SPOTKAŃ

Trzeba ustalić inny czas letni i inny zimowy. Przy tej porze roku spoty powinny się jednak odbywać wcześniej np koło 15,00 godziny, żeby było widać cokolwiek

Co do letnich miesięcy, to myślę, że przedział 16,30 - 18.30 jest jak najbardziej OK

 

jakie jest Wasze zdanie, propozycje ? 

 

3. LOKALNE SPOTKANIA 

Krosno, Jasło, Jarosław, Dębica itp itd 

Jeżeli zaczniecie się spotykać lokalnie, to Rzeszów bardzo chętnie odwiedzi Was na zlocie - zrobimy sobie przyjemną wycieczkę :)

Pomyślcie coś, zorganizujcie się :)

@Machoń - pociągnij wątek, który zarzuciłeś :)

 

4. KLUBOWE GADŻETY

Zbliża się lato, więc fajnie byłoby pomyśleć na początek nad koszulkami klubowymi.

Na przykład z tyłu logo SKP większe, na pół pleców, z przodu świniak a na rękawie nick z forum :)

Edytowane przez mRoZiOo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada, polać mu  :D

 

Jeśli chodzi o zmianę miejsca i czasu spotkań to koncepcja jest jak najbardziej udana  :thumbup:  Wszystkie argumenty Mrozia do mnie trafiają w 100 % ! Tylko gdzie Wojtek będzie kręcił swoje piruety ?! :biglol:  Jednym słowem, ja jestem na TAK !

 

Klubowe gadżety-świetny pomysł, logo, świnka, nick....tak trzeba zrobić...... w przyszłości jakiś kalendarz, kubek i takie tam.... myślę, że to kolejny dobry krok w rozwijaniu naszego klubu....

 

A co do lokalnych spotkań, jest plan aby spróbować takie zorganizować co jakiś czas, na zasadzie spontanicznego spota w mniejszych miastach i zobaczyć jaki będzie odzew, może osoby, które się jeszcze nie pojawiły w RZ chętniej przyjadą przynajmniej na razie na lokalne spotkanie aby później uderzyć wspólnie na stolicę województwa. Zobaczymy też jak działa wtedy FB i forum... jaki jest odzew.

 

 

Spotkania w Rzeszowie moim zdaniem z oczywistych względów powinny być naszymi głównymi miejscami spotów.........  powinny mieć charakter cykliczny i stały, na zasadzie, że w pierwszą sobotę miesiąca jadę w ciemno na spota i tam kto tylko może z całego województwa się pojawia.

 

A takie spotkania typu: Krosno/Jasło/Dębica/Sanok/ Łańcut/Przeworsk czy inne miejsca mają na celu integrację bardziej lokalną..... może, przynajmniej na początku, nie każdy będzie miał możliwość przyjazdu do RZ ale takie małe spociki , bardziej dostępne mogą zachęcić do brania udziału w spotkaniach rzeszowskich.

 

Nie mylić tego z wakacyjnym wyjazdem poza Rzeszów !!! Uważam, że jedno/dwa rzeszowskie spotkania w roku powinno się odbyć w innym miejscu, aby było sprawiedliwie to miejsca powinny być różne i wspólnie przez nas ustalane..... Wspólny, piękny przejazd i taka mała wycieczka na 20/30 samochodów mi się marzy  :D  :lol:

 

Oczekujemy, że te pomysły wychodzą na przeciw oczekiwaniom klubowiczów i forumowiczów  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie spotkania typu: Krosno/Jasło/Dębica/Sanok/ Łańcut/Przeworsk

 

Stara A4 przelatuje również przez Jarosław. "Byliśmy" na szlaku solno-bursztynowym, co to za dyskryminacja !  :(

My już spotujemy, w "mieście"  i w terenie. Na zdj. w ostatnią sob. z kolegą NewSuberator (trasa Czerwona Wola- Radawa).

 

:) .

 

Czepiam się, program jak najbardziej wio.

post-22081-0-44590600-1455103895.jpeg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A takie spotkania typu: Krosno/Jasło/Dębica/Sanok/ Łańcut/Przeworsk

 

Stara A4 przelatuje również przez Jarosław. "Byliśmy" na szlaku solno-bursztynowym, co to za dyskryminacja !  :(

My już spotujemy, w "mieście"  i w terenie. Na zdj. w ostatnią sob. z kolegą NewSuberator (trasa Czerwona Wola- Radawa).

 

:) .

 

Czepiam się, program jak najbardziej wio.

 

 

Kurcze chopy a skąd mieliście tam śnieg??? Miała być jazda po piaskach, wykopaliska, strumień hehe

Następnym razem to ja się też pojawię, niestety choróbsko i dzieciaki mnie uziemiły

Edytowane przez Tomasz Korczyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chopy a skąd mieliście tam śnieg??? Miała być jazda po piaskach, wykopaliska, strumień hehe Następnym razem to ja się też pojawię, niestety choróbsko i dzieciaki mnie uziemiły

 

Marcin w kieszeni przywiózł trochę śniegu :biglol: . A ja się go pytam na parkingu przed wyjazdem gdzie lift, kifor, gdzie trapy, sztychówka, taśma, nie, nie potrzeba zrobimy wycof, jak coś będzie się paścić (taki byłem ze..ny o Forunia). Trasa ultra turystyczna, na odstresowanie po tyg.roboczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurcze chopy a skąd mieliście tam śnieg??? Miała być jazda po piaskach, wykopaliska, strumień hehe Następnym razem to ja się też pojawię, niestety choróbsko i dzieciaki mnie uziemiły

 

Marcin w kieszeni przywiózł trochę śniegu :biglol: . A ja się go pytam na parkingu przed wyjazdem gdzie lift, kifor, gdzie trapy, sztychówka, taśma, nie, nie potrzeba zrobimy wycof, jak coś będzie się paścić (taki byłem ze..ny o Forunia). Trasa ultra turystyczna, na odstresowanie po tyg.roboczym.

 

 

Tą ścieżką jeździłem a jest też super w stronę Cetuli, można na polno-leśno-piaszczystych ścieżkach poszaleć :)

 

Pojeździmy tam jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chopy a skąd mieliście tam śnieg??? Miała być jazda po piaskach, wykopaliska, strumień hehe Następnym razem to ja się też pojawię, niestety choróbsko i dzieciaki mnie uziemiły

 

 no to super !

 

był i snieg i był lód ze mało mi zderzaka nie urwało   ;) żartuje poddały sie tylko dokładki pod zderzak ale temat juz ogarnięty  :)  miałem własnie nadzieje na troszke błota i wody a był snieg i lód i troche wody ale i tak było bardzo sympatycznie, fajnie sie jechało forki w swym naturalnym środowisku sie spisały bardzo dobrze :)

 

Kurcze chopy a skąd mieliście tam śnieg??? Miała być jazda po piaskach, wykopaliska, strumień hehe Następnym razem to ja się też pojawię, niestety choróbsko i dzieciaki mnie uziemiły

 

Marcin w kieszeni przywiózł trochę śniegu :biglol: . A ja się go pytam na parkingu przed wyjazdem gdzie lift, kifor, gdzie trapy, sztychówka, taśma, nie, nie potrzeba zrobimy wycof, jak coś będzie się paścić (taki byłem ze..ny o Forunia). Trasa ultra turystyczna, na odstresowanie po tyg.roboczym.

 

ja łopate do teraz mam w bagażniku  :P

 

 

A takie spotkania typu: Krosno/Jasło/Dębica/Sanok/ Łańcut/Przeworsk czy inne miejsca mają na celu integrację bardziej lokalną

 

a Jarosław  ?! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam w podkarpackim wątku, może większa szansa że ktoś kojarzy tego XTka?

 

http://allegro.pl/subaru-forester-2-0xt-177km-salon-polska-gaz-lpg-i5952851786.html

 

Opis wydaje się być uczciwy, historia pojazdu pokrywa się z tym co napisane.

 

A może ktoś zna kogoś, kto zna kogoś, kto ma coś wspólnego z ASO w Rzeszowie? :D

 

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Znam tego forka XT RKR, oglądałem go w Krościenku koło Krosna.Gość go wystawił z kratką koło drogi, był za 18K poszedł za 17 K rozbity był prawy tył przez 1 właściciela lekarza chyba ze Strzyżowa.Ten pierwszy go serwisowal w ZSP drugi nie pęknięty był szyberdach, gaz z Armako Krosno.Trochę korozją prawe nadkola i spód, ale na pewno to poprawione, tylko jak?.Kupiony chyba początkiem Listopada i wystawiony za 24.5k obcierki zderzaków oraz wyrwany kawałek listwy drzwi przednich lewych.Żona 2 wlasciciela wyjeżdżając z garażu zawadzila o drzwi

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jarosławiu tylko deszcz... :P

Dalej boki będą u...mazane, a tyle co łój kładłem. Niech już lato nadejdzie.

 

Ed. ... i co nieco z gryla, z sałatką z prawdziwym pomidorem i mozzarella :D.

Edytowane przez Masu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze domawiać breloki ???  :blink:

 

Jeśli tak to prosiłbym domówić dla mnie jeszcze jeden..... ten z damską świnką (z kokardką )-kolor obojętny, biały lub czarny  ;)

 

tak, czekam na więcej chętnych bo na razie jestem tylko ja i Ty :(

biała ładniejsza tylko się szybciej brudzi

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...