Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Wstrzymywałem się z wyborem platformy ale widzę, że jestem skazany na POLSZMATE :( I to jeszcze w SD... masakra :neutral:

 

Jesli dla samej F1 wybierasz polsat, to wez inna platforme, a F1 obejrzysz z naziemnej :)

 

Jam mam Polszmat z naziemnej cyfrowej DVB-T tak lepszy jakościowo niż z tego ich tunerka...

 

Mam tuner DVB-T ale przy standardowym ustawieniu zbiorczej anteny gdzie odbieram pakiet "standardowy"/analogowy nie łapie mi nic... a podobno w Krakowie też już sporo nadają - może trzeba inaczej antene ustawić? Jak jest u Ciebie?

 

F1 na Polsacie z DVB-T brzmi ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podobno w Krakowie też już sporo nadają - może trzeba inaczej antene ustawić? Jak jest u Ciebie?...

 

A w Krakowie na razie ....

 

DVB-T zasięg i moc

 

No właśnie przetestowałem dzisiaj. Sygnał super ale tylko TVP... - ciekawe po co mi TVP HD :mrgreen: :razz:

 

Jednak nieobejdzie się bez POLSZMATY :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidze typerów F1 na portalu www.f1.v10.pl

 

Oprócz atrakcyjnych nagród możliwość sprawdzenia co warte jest nasze gdybanie :)

 

No to przekonamy się :twisted:

 

A zadanie nie łatwe, bo tak naprawde nie wiadomo jakie kożyści da KERS, i jak będzie kształtować się jego awaryjność, no i co jeśli po apelacji okaże się ,że dyfuzory Williamsa, Toyoty i BrawnGP są nielegalne :?:

 

A do 1 treningu w tym sezonie zostaly jakieś 3 godziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do 1 treningu w tym sezonie zostaly jakieś 3 godziny :)

 

Wyniki treningów dla BMW takie sobie, druga połowa stawki.

Williams nieźle wypadł, no i Brawn...

 

nie mogę się doczekać kwalifikacji :cool:

 

zostało 22h :twisted:

 

EDIT:

 

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,2-trenin ... omosc.html

 

zaczyna się kombinowanie BMW, czy to może zasłona dymna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

zaczyna się kombinowanie BMW, czy to może zasłona dymna :?:

 

Kubica rozgrywa jak pokerzysta, tylko Nik się wygadał że wszystko pod kontrolą...

 

Force India-Mercedes przed McLaren-Mercedes, sobie jaj robią z tym ukrywaniem potencjału :razz:

Chyba mają dole od zakładów :twisted:

 

Stawka jest bardzo wyrównana z uwagi na zmiany i dla tego takie dziwne wyniki treningów, po za tym to jedyny moment żeby po testować nowe rozwiązania. Tu wyniki treningów z przed roku: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=615407#615407

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubica rozgrywa jak pokerzysta, tylko Nik się wygadał że wszystko pod kontrolą...

 

Force India-Mercedes przed McLaren-Mercedes, sobie jaj robią z tym ukrywaniem potencjału :razz:

Chyba mają dole od zakładów :twisted:

 

Pewnie masz rację.

Choć, żeby tylko nie było tak jak w już bywało, że Nick jeździł na sprawdzonych ustawieniach a Robert będzie "króliczkiem doświadczalnym".

 

 

zostało tylko 17h do kwalifikacji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem, nie chce tu zlo-wrozyc ale wydaje mi sie ze to wszystko z gory ukartowane ze faworyci w koncu stawki a slabeusze blyszcza. jakies podwojne dyfuzory oprotestowane jakby bylo wszystko zgodnie z regulaminem to mclaren mialby 16 dyfuzorow juz 5 lat temu przetestowanych.

I tak zawsze za Robertem bez wzgledu na to co sie stanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeba w :

Lidze typerów F1 na portalu www.f1.v10.pl głosować na zwyciesce P1. No biorąc pod uwagę że to jest loteria przy obecnych informacjach, to oczywiście dałem na Roberta Kubice :)

 

W Australii kto ma P1 ten praktycznie wygrywa wyścig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No biorąc pod uwagę że to jest loteria przy obecnych informacjach, to oczywiście dałem na Roberta Kubice :)

A ja biorąc pod uwagę zbliżający się 3 trening - wstrzymuje sie jeszcze

 

[ Dodano: Sob Mar 28, 2009 5:05 am ]

Rosberg wygral 3 trening ustanawiajac najlepszy czas weekendu jak na razie, 0.011s za nim Jarno Trulli - (mój faworyt na PP ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Q2:

Brawn GP miażdży :shock:

 

Robert chyba jednak ściemniał z tymi problemami podczas treningów :wink:

 

Ferrari ledwo załapało się do pierwszej 10

 

No ale forma McLarenów :???: 14,15 :!: Ponad sekundę wolniej na okrążeniu od Brawn GP...

 

Idzie nowe :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...