Jump to content

PASY 4-PUNKTOWE W GC8

grizus

Recommended Posts

na początku powiem - wszystko przeczytałem na tym forum i nie znalazłem odpowiedzi tak więc proszę mnie nie kierować do wyszukiwarki bo kiedyś tam było :D no chyba że naprawdę coś przeoczyłem to przepraszam i proszę o link :D

tak więc posiadam takie fotele :

sti_seats_3942.jpg

Chciałbym zamontować sobie pasy 4-punktowe 3" i w związku z tym mam parę pytań :

1. Czy z tymi fotelami takie pasy 3" nie będą obcierać szyi ??

2. Gdzie konkretnie się montuje takie pasy, chodzi o punkty mocowań wszystkie 4 , mile widziane zdjęcia zamocowań w samochodach osób, które już mają zamontowane takie pasy :) ??

3. Z tyłu pasy prowadzi się na krzyż ??

Wszystkie ważne uwagi i informacje dotyczące tego tematu bardzo mile widziane , jak i odpowiedzi na pytania które powinienem zadać a nie zadałem :D

1. nie beda....

2. montuje sie z tylu pod siedzeniem w otworach od oparcia... z tego co widzialem na fotach to nie masz kanapy wiec jeszcze latqwiej, pozostale 2 w miejscu seryjnych mocowan na tzn. ucho ktore zapewne dostaniesz w komplecie z pasami.

3. tak na krzyz...

Podjedz na spota to zobaczysaz jak sa u mnie choc juz na innyxh fotelach :mrgreen:

tak myślałem, a co się nimi reguluje?

wysokość przedniej krawędzi siedziska i wysokość tylnej krawędzi siedziska

Co do montażu pasów to proponuje się zastosować do poniższych reguł:

soloracerdotcom_1691_61108soloracerdotcom_1691_104231

ok :) dzięki

-- Cz gru 23, 2010 5:39 pm --

dobra pasy przyszły jest fajnie eh tylne mocowania są natomiast z przodu dwa problemy 1. jeżeli wkręcę oczko w mocowanie pasów bezpieczeństwa po lewej stronie ( miejsce kierowcy ) to nie mam możliwości zostawienia tam zwykłych pasów tzn nie da sie zaczepić tam zwykłych pasów za pomocą tego oczka ( oryginalna śruba ma dwa razy dłuższy gwint ) no i 2 wkręciłem oczko po prawej stronie w tylne mocowanie fotela hmm to dobrze czy źle ?? hmm poprzez to nie mam pełnej regulacji fotela no i nie wiem czy to odpowiednie miejsce na pasy ??

ok :) dzięki

-- Cz gru 23, 2010 5:39 pm --

dobra pasy przyszły jest fajnie eh tylne mocowania są natomiast z przodu dwa problemy 1. jeżeli wkręcę oczko w mocowanie pasów bezpieczeństwa po lewej stronie ( miejsce kierowcy ) to nie mam możliwości zostawienia tam zwykłych pasów tzn nie da sie zaczepić tam zwykłych pasów za pomocą tego oczka ( oryginalna śruba ma dwa razy dłuższy gwint ) no i 2 wkręciłem oczko po prawej stronie w tylne mocowanie fotela hmm to dobrze czy źle ?? hmm poprzez to nie mam pełnej regulacji fotela no i nie wiem czy to odpowiednie miejsce na pasy ??

jak jestes w swieta w wawie to odezwij sie na PW i jakos sie ustawimy- zobaczysz moicowanie u mnie...