Skocz do zawartości

PASY 4-PUNKTOWE W GC8


grizus

Rekomendowane odpowiedzi

na początku powiem - wszystko przeczytałem na tym forum i nie znalazłem odpowiedzi tak więc proszę mnie nie kierować do wyszukiwarki bo kiedyś tam było :D no chyba że naprawdę coś przeoczyłem to przepraszam i proszę o link :D

 

tak więc posiadam takie fotele :

 

sti_seats_3942.jpg

 

Chciałbym zamontować sobie pasy 4-punktowe 3" i w związku z tym mam parę pytań :

 

1. Czy z tymi fotelami takie pasy 3" nie będą obcierać szyi ??

2. Gdzie konkretnie się montuje takie pasy, chodzi o punkty mocowań wszystkie 4 , mile widziane zdjęcia zamocowań w samochodach osób, które już mają zamontowane takie pasy :) ??

3. Z tyłu pasy prowadzi się na krzyż ??

 

Wszystkie ważne uwagi i informacje dotyczące tego tematu bardzo mile widziane , jak i odpowiedzi na pytania które powinienem zadać a nie zadałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie beda....

2. montuje sie z tylu pod siedzeniem w otworach od oparcia... z tego co widzialem na fotach to nie masz kanapy wiec jeszcze latqwiej, pozostale 2 w miejscu seryjnych mocowan na tzn. ucho ktore zapewne dostaniesz w komplecie z pasami.

3. tak na krzyz...

 

Podjedz na spota to zobaczysaz jak sa u mnie choc juz na innyxh fotelach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :) dzięki

 

-- Cz gru 23, 2010 5:39 pm --

 

dobra pasy przyszły jest fajnie eh tylne mocowania są natomiast z przodu dwa problemy 1. jeżeli wkręcę oczko w mocowanie pasów bezpieczeństwa po lewej stronie ( miejsce kierowcy ) to nie mam możliwości zostawienia tam zwykłych pasów tzn nie da sie zaczepić tam zwykłych pasów za pomocą tego oczka ( oryginalna śruba ma dwa razy dłuższy gwint ) no i 2 wkręciłem oczko po prawej stronie w tylne mocowanie fotela hmm to dobrze czy źle ?? hmm poprzez to nie mam pełnej regulacji fotela no i nie wiem czy to odpowiednie miejsce na pasy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :) dzięki

 

-- Cz gru 23, 2010 5:39 pm --

 

dobra pasy przyszły jest fajnie eh tylne mocowania są natomiast z przodu dwa problemy 1. jeżeli wkręcę oczko w mocowanie pasów bezpieczeństwa po lewej stronie ( miejsce kierowcy ) to nie mam możliwości zostawienia tam zwykłych pasów tzn nie da sie zaczepić tam zwykłych pasów za pomocą tego oczka ( oryginalna śruba ma dwa razy dłuższy gwint ) no i 2 wkręciłem oczko po prawej stronie w tylne mocowanie fotela hmm to dobrze czy źle ?? hmm poprzez to nie mam pełnej regulacji fotela no i nie wiem czy to odpowiednie miejsce na pasy ??

 

jak jestes w swieta w wawie to odezwij sie na PW i jakos sie ustawimy- zobaczysz moicowanie u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...