Skocz do zawartości

Zasady aukcji - pytanie do obcykanych w temacie


kos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak kiedyś promocyjnie wylicytowałem jakieś graty do Subaru.

Gość żeby wybrnąć z sytuacji zaśpiewał mi cenę, jak to nazwał "za pakowanie i przesyłkę" taką że wyszedłby na swoje.

:roll:

Cena za to też jest wcześniej podana. Wystawiając aukcję piszesz nawet ile chcesz za odbiór osobisty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kiedyś promocyjnie wylicytowałem jakieś graty do Subaru.

Gość żeby wybrnąć z sytuacji zaśpiewał mi cenę, jak to nazwał "za pakowanie i przesyłkę" taką że wyszedłby na swoje.

:roll:

Cena za to też jest wcześniej podana. Wystawiając aukcję piszesz nawet ile chcesz za odbiór osobisty :P

wtedy jeszcze nie było obowiązku podawania ceny przesyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszło do ostatecznych ustaleń-sprzedający już był w pełni uświadomiony, iż dał ciała, przyznał się iż przeoczył pewne ważne kwestie rzeczonej aukcji. Cena stanęła na 17,5 koła - myślę, że za ten rocznik to jest dość okazyjny zakup, w moto trza trochę włożyć ( nie jest to wyglancowane moto do oglądania przez gawiedź ) opony, dekiel akumulatora, wymiana oleju, kilka innych drobiazgów. Widziałem dokładne fotki tego moto po przywiezieniu do Polski - nie jest to żaden powypadek. Obecny właściciel zajmuje się customizacją motocykli - konkretnie malowanie aerografem - robi to bardzo profi.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...