Jump to content

Brak połączenia Bluetooth - rozwiązanie

krass

Recommended Posts

Pisałem w wątku "...pierwsze kilometry", że przestało mi działać połączenie Bluetooth pomiędzy telefonem a audio.

Kombinowałem na milion sposobów grzebanie w menu, resetowanie, próby łączenia ręcznego i nic (telefon bez problemu łączył się np. z kompem).

Okazuje się, że przyczyną była zawalona pamięć telefonu. Po usunięciu SMS-ów z pamięci połączenie BT w cudowny sposób zaczęło z powrotem działać! :D

Może komuś się przyda ta wiedza tajemna - ja za cholerę nie mogłem nigdzie znaleźć rozwiązania.

to ja sie podepnę z pytaniem. Kombinowałem w salonie ze 30 minut i nie udało mi się zmusić iPhone'a do streamingu audio przez ten zestaw BT. Z tego co potem wyczytałem - to chyba nie jest możliwe, ale jakby ktoś światły mógł potwierdzić/zaprzeczyć. Jako zestaw hands-free działa doskonale, nie działa jedynie (dla mnie aż) streaming audio z iPhone'a. Walczył ktoś?

DP

to ja sie podepnę z pytaniem. Kombinowałem w salonie ze 30 minut i nie udało mi się zmusić iPhone'a do streamingu audio przez ten zestaw BT. Z tego co potem wyczytałem - to chyba nie jest możliwe, ale jakby ktoś światły mógł potwierdzić/zaprzeczyć. Jako zestaw hands-free działa doskonale, nie działa jedynie (dla mnie aż) streaming audio z iPhone'a. Walczył ktoś?

DP

O ile dobrze pamiętam, to podłączenie zestawu audio jako stereo A2DP jest możliwe tylko w wersji Navi.

Mnie też tego brakuje (mam 2.0D Comfort), może ktoś zna jakieś opcje aftermarketowe, które nie wiążą się z instalacją całego zestawu nawigacyjnego?