Skocz do zawartości

Kalendarz Pirelli 2003


subaru_rallyfan_roman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Ależ szanowna pani Moniqo !

 

STi to brutalne przyspieszenie i szybkość.

WRX to subtelna elegancja i komfort, a do tego pełnokrwista dynamika.

 

Przy swoim zdaniu pozostaję, u okulisty bywam dość regularnie a posądzenia o tajne konszachty się nie obawiam - w końcu forum jest dostępne dla wszystkich, a prawdzie dać wyraz przystoi.

 

I teraz tylko pewnie szanowni p.t. Forumowicze skrzynkę p.w. p.Moniqi prośbami o fotkę zasypywać bedą :wink:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Konfliktu też specjalnego nie widzę. Wymiana opinii, wyjaśnienie sytuacji prawnej etc.

A wracając do głównego tematu topicu : jeżeli szanowna Pani Moniqa jest Panią Moniqą, którą czasem mam przyjemność widywać w salonie to - uwaga Forumowicze - jest jak najbardziej predystynowana do kalendarza Pirelli. Co oczywiście nie oznacza, że jeżeli myle osoby takich predyspozycji brakuje - w tym przypadku po prostu brak mi wystarczających danych do przedstawienia osobistej oceny :wink:

 

pzdr.

 

nie to żebym był napalony :twisted: , ale w związku z komplementami, wyrazami uznania, wymiarami, kalendarzem Pirelli itp,itd, może by tak poprosić oficjalnie Wielce Szanowną Wymiarową Panne Moniq'e o zamieszczenie fotki potwierdzającej owe jakże obszerne dyskusje. :idea:

Taka fotka mogłaby np. przyciągnąć całe rzesze nowych forumowiczów, zapewnić wysoką oglądalność strony SIP-u itp. :lol:

Jeżeli chodzi o kwiestie finansowe to myślę, że Dyrekcja nie wyczerpała jeszcze funduszy na reklamę, w końcu mamy dopiero połowę roku :wink:

 

P.S.

... a może by tak fotka z nowym, ładniutkim Forysiem XT w kolorze BORDO :?: :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekvja napisał:
A terminów wizyt nie podam

 

To może negatywnie wpłynąć na ilość osób odwiedzających Salon w Krakowie.

 

Co do pakieciku WRX - to dla mnie to ideał - nic dodać, nic ująć

 

A ja mysle wrecz odwrotnie, ze wplynie to pozytywnie na ilosc osob odwiedzajacych, bo tak to zawsze zostanie nie wiadoma z tymi terminami i kazdy bedzie przychodzil do salonu kilka razy dziennie, ze akurat uda mu sie spotkac szanowna Pania Moniqa :) ...nie martw sie Tommi, Dyrekcja wie co powiedziec 8) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za chwile wyjezdzam na splyw canoe, i tylko jeszcze sie miotam czy wisla z sandomierza czy biebrza. A jak wroce to sie pewnie ten ciezki, trudny, zawily, i pewnie slodki lub gorzki dylemat wyjasni ku ogolnej uciesze narodu. Bo albo sie bedziemy cieszyc, ze JEDNAK Moniqa, albo sie bedziemy smiac w kułak z innych i z siebie, źeśmy się dali tak dobrze nabrać.

Chłopaki, Panowie i Ty Moniqo/u - pomyślta sekundę - Nagle nawet największym ortodoksom zniknęła ochota poprawiania forum, że rozmowy nieprawomyślne bo nie o zaletach turbiny Peltona odwróconej.

I myślę, że nie zależnie od wyniku śledztwa prowadzonego już przez komendę główną i detektywa Rutkowskiego, trzeba Monice,Moniqowi paść do nóżek w podzięce. I radzę ten manewr cielesny wykonać nim się okaże że Moniqa to Moniq. Bo jemu też paśćwypada, ale jakoś mniej zręcznie.

Niniejszym padam, zywiąc nadzieję (NADZIEJA MATKĄ GŁUPICH jakby ktoś nie wiedział) źeś Moniqa z krwi i kości, bo Moniqów Ci u nas jednakowoż dostatek, chociaż i tego przyjmujemy.

Żegnam na kilka dni. Detektywi do roboty. Na Jagielonce są spece od języka na filologii polskiej, skopiujcie im teksty Mooniqi, niech analizują razem z psychoologami, czy to facet czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach co to za dywagacje??? Jestem kobiełką z krwi i kości (może w pewnych miejscach aż nadto .....ale nie w tych o których pomyśleliście)

Tak mi wpisali w metryce i tak jest.

Drobne wpadki literowe tylko na szczęście są efektem mojej ekscytacji za każdym razem gdy odwiedzam to forum. Dlaczego??? chyba sami wiecie skoro to czytacie :wink:

 

Szanownej Dyrekcji sugeruję jednak by wprowadziła pewne rystrykcje co do kilku członków Forum SIP za brak wiary w bardzo dobry gust Szanownej ( sama też lubie prawić sobie komplementa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sezon urlopowy, na forum cisza a wszystko niby moja wina, ach....

Chyba wszyscy postanowili rozwikłać zagadkę bo na forum jakiś dziwny spokuj nastał....no chyba że jest w Chałupach jakiś obóz integracyjny subarofili o którym nikt mnie nie poinformował???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, a może jednak udałaby się namówić Sz. Panna Moniqa na zamieszczenie skromnej fotki :idea: kończącej to całe zamieszanie, lub kto wie - zaczynającej całkiem nowe i dużo większe zamieszanie :roll:

 

Śmiech'us ciekavus znakomitus intrygus zakończus :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak serwer tego nie zniesie? Kto włuczy się po OS'ach mógł mnie w wersji "roboczej" zobaczyć. Kto fotel grzeje niech ruszy na rajd.

 

P.S. A co do zdjęcia to lubie szczyptę niedopowiedzenia....

 

hmmm, to może chociaż jakiś mini emblemacik - w końcu pierwsze 30 postów już masz za sobą i jesteś "SWOJA", cokolwik miałoby to znaczyć ...

SWOJA - bo nie Forumowiczów, ... nie SWOJA - bo Panna :twisted: , ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechus ciekawus.... a jak rozczeruje cię to co zobaczysz?A co do swoja, nie swoja...swoja bo panna...i można mnie oswojić o ile da się oswioć kobitke zanim cię pogryzie...nie swoja bo nie stoi przed moją chacjendą niebiski monster ale świnka skarbonka tyje....( a świnka jest błękitna i ma złote raciczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...