Skocz do zawartości

obcierajace spreżyny w GT-ku


boju21

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam mały dylemat,gddy tylko troszke popada strasznie słychac obcierające spreżyny z tyłu patrzyłem na nie gdy auto stoi na kołach i jakos dziwnie zwoje troszke na siebie nachodza i z tąd ten dzwiek na 99%co z tym zrobic??niechciał bym jakis tam weżyków na nie naciagac ale także sie boje że gdy kupie nowe auto bedzie miało tył bardzo podniesiony,a teraz przynajmniej stoi idealnie,są na to jakies patenty??z góry dzieki za pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziwne jest to że własnie te tylne co niby mi obcierają to ostatnie dolne 3 zwoje leża jeden na drugim i to daje taki dziwny dzwiek jak by juz były poprostu zużyte,nie wiem może faktycznie kupic nowe??bo nie wiem czy używki jest sens montowac i dziwne że obydwie strony a może tak ma byc???ze są na sobie??/macie tak?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobacze ale na bank to to :x pewnie bede musiał kupic nowe...i dupa pójdzie w góoóre :x

 

A ja zapytam z innej beczki .

Może Ty masz jakieś kombinowane amortyzatory i są za krótkie i sprężyna nie może się odprężyć . Może to głupie pytanie , ale już widziałem taki patent że ktoś w ten sposób chciał obniżyć auto i nie wiem jak to się skończyło :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam z innej beczki .

Może Ty masz jakieś kombinowane amortyzatory i są za krótkie i sprężyna nie może się odprężyć . Może to głupie pytanie , ale już widziałem taki patent że ktoś w ten sposób chciał obniżyć auto i nie wiem jak to się skończyło :shock:

wydaje mi sie że niee mysle ze juz sprezyna jest do bani i sa juz takie bez farby ...i dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim poprzednim aucie (właśnie gt) jak go kupiłem też miałem dokładnie tak samo. Tylko w deszcz i tylko jak z tyłu nie wiozłem nikogo.

Dodam, że miałem sprężyny eibach. Udało mi się kupić świeższe sprężyny używane też eibacha i problem zniknął.

U mnie po prostu ze starości sprężyny się "zbiły" i trzy dolne zwoje dotykały się.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...