Skocz do zawartości

Wrocław - Lekki offroadzik - propozycja spotkania


Jedrek_WRO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja sobie w tym tygodniu dogodziłem byłem w okolicach Olszyn gdy nawigacja zagnała mnie na polne drogi a do tego od paru dni popadywało i dorwała mnie do tego wszystkiego ostra burza,tak że nic lepszego nie mogło mnie juz chyba spotkać,10 kilometrów błotka po kolana jazdy bokiem i walki z burzą.To jest to :!: odchylam podsufitke a tu szyberdach w błocie :twisted:

teraz mi go szkoda myć tak ładnie wygląda... :mrgreen:

 

-- 16 lip 2011, o 23:21 --

 

cos sie u was dzieje ? kiedy jakas traska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich .Na picassie umieściłem zdjęcia małego szczeniaczka wyrzuconego z jadącego samochodu na trasie Jelcz - Wrocław. Szukamy dla niego dobrego domu. Chwilowo nadaliśmy mu imię "GTek" .Piesek będzie malutki ,ma małe łapki. Jest odrobaczony i odpchlony. Posiada książeczkę zdrowia. Dajcie znać znajomym ,nie chcemy go oddawać do schroniska.

pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

 

Co tam słychać w naszym ekskluzywnym klubie?

Jakieś nowe projekty? a może dalekie eskapady? Pada często wiec nie brak błota na polnych drogach...

Ja namiętnie wracam z Oleśnicy do domu wariantem off-roadowym wiec auto mam umazane błotem po dach. Lubię ten look mojego forestera :-)

Wczoraj jednak było szorowanko bo zabierałem Dorotę na Nowe horyzonty. Takie przeobrażenie subaraka: po południu zabłocony jak auto farmera z Nowej Zelandii, a wieczorem lśniący bolid co zadaje szyku na ulicach Wrocławia.

 

Pozdrawiam

 

Jędrek

 

PS. Zacząłem rozmawiać z moim forkiem :-) Chyba mu się to podoba bo zgasła kontrolka airbaga. Maleje lista usterek do usunięcia. Zostało lewe pozycyjne, tylna wycieraczka i szyberdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

PS. Zacząłem rozmawiać z moim forkiem :-) Chyba mu się to podoba bo zgasła kontrolka airbaga. Maleje lista usterek do usunięcia. Zostało lewe pozycyjne, tylna wycieraczka i szyberdach.

 

poczytaj mu "Wyprawę na koniec świata" z Ewanem McGregorem, to i reszta usterek powinna zniknąć ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już to sobie wyobrażam... :-) Biorę 'taboretkę' do garażu i zasiadam z książką przy masce forka, lekko ściszonym głosem czytam kolejny rozdział, miarowo głaszcząc dłonią błotnik. Nade mną zwisa na kablu goła 60W żarówka. I tak utulam go do snu... Wychodzę dopiero, gdy cały olej spłynie ze wszystkich stu dwudziestu pięciu rumaków do miski olejowej. Spłynie niczym troski utrudzonego chłoporobotnika, gdy udaje się na zasłużony odpoczynek po dziesięciu godzinach znojnej pracy w hucie Lenina. Śnij o potędze...

 

-- Śr sie 17, 2011 9:41 am --

 

Wczoraj zrobiliśmy wyjątkowo urokliwą trasę "Wąwozy trzebnickie". Około 70% to szutrówki. W tych warunkach (sucho) łatwe technicznie, jednak po deszczach podłoże lesowe i mady sprawiają, że ślizgasz sie jak na lodzie. Ale przede wszystkim warto objechać tą traskę dla kilku wąwozów lesowych. Szczególnie piękny ten od Miłocina (karczma przy piaskowni w Pierwoszowie, przy której byliśmy zimą) do Taczowa Małego. A potem wtaczasz się do Taczowa :-)

Z Brochocina fajny szutrowy zjazd wśród kukurydzy do Machnic i dalej w górę do Wysokiego Kościoła.

Wzgórza Trzebnickie moim zdaniem to wyjątkowo urokliwe miejsce tuż koło Wrocławia. W końcu drugie najbliższwe miejsce, gdzie nie jest płasko to masyw Ślęży, a potem dalej płasko aż po Sudety. A WT mamy pod nosem. Chyba wydam przewodnik offroadowy po tym regionie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W następną sobotę wybieram się do Obornik śl. na rajd może ktoś ma ochotę ? tutaj szczegóły http://reductor.pl/

odpowiem na wszelkie pytania .Tor jest mi znany mój Rosomak daje radę. Od dzisiaj ma IRONMANY.Mam teraz 39 cm prześwitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W następną sobotę wybieram się do Obornik śl. na rajd może ktoś ma ochotę ? tutaj szczegóły http://reductor.pl/

odpowiem na wszelkie pytania .Tor jest mi znany mój Rosomak daje radę. Od dzisiaj ma IRONMANY.Mam teraz 39 cm prześwitu.

 

witam w klubie :) IRONMAN cyknij jakąs fote jak teraz ROSOMACZEK stoi wysoko bo na picassie nie ma nowych .... odezwe sie jak wróce z nart na plaży może uda mi sie wybrac do Oborników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maciek, rześko wygląda rosomak. Coraz bliżej mu do terenówki a dalej od kombi. Wciąz daleko do monstertracka :-)

Nie obawiasz się, że przeguby pracujące przy takich kątach będą szybko padać?

 

Sam wciąż myślę o 3cm tulejach nad amortyzatory.

No i tłucze mi zawieszenie po tych moich rajadach 80-tką po muldziastych szutrach.

Więc może te sprawy ogarniemy przy najbliszej wizycie w Twoim serwisie.

Czekam tylko na urząd skarbowy - coś zwleka ze zwrotem nadpłaty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie zgłosiłem na Rajd ,Jeśli ktoś ma ochote przyjechać i pokibicowac to zapraszam serdecznie do Wilczego Jaru koło Obornik. Start o godzinie 11-00.

 

-- Pt sie 26, 2011 5:38 pm --

 

Rosomak już przygotowany .Jutro start !!! trzymajcie kciuki i mam nadzieję ,że ktoś z was wpadnie pokibicować . Zapraszam serdecznie.

 

-- So sie 27, 2011 5:48 pm --

 

Zdjęcia dodane. Rosomak sprawował sie znakomicie po pierwszym oesie mieliśmy 4 czas ,a potem było topienie po lusterka i rozwalił nam sie wew.przegub. Jak odpoczne napiszę coś wiecej.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłeś Maciek rosomaka na atekach naprzeciw tym wszystkim parchom... Niczym pojedynek Dawida z Goliatem.

Na zdjęciach widać, że to był full offroadowy rajd.

Teraz pewnie z większym poważaniem kierowcy terenówek będą patrzeć na subaraki.

Powinieneś dostać od dystrybutora Subaru na Polskę honorowy tytuł ambasadora marki.

No i pięknie Wam razem w zabłoconym po dach rosomaku. Szkoda, że tam nie byłem (letnia angina - też przez forestera :-)).

 

Musimy się tam wybrać większa ekipą.

Może w niedziele 11/9/2011?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie zgłosiłem na Rajd ,Jeśli ktoś ma ochote przyjechać i pokibicowac to zapraszam serdecznie do Wilczego Jaru koło Obornik. Start o godzinie 11-00.

 

-- Pt sie 26, 2011 5:38 pm --

 

Rosomak już przygotowany .Jutro start !!! trzymajcie kciuki i mam nadzieję ,że ktoś z was wpadnie pokibicować . Zapraszam serdecznie.

 

-- So sie 27, 2011 5:48 pm --

 

Zdjęcia dodane. Rosomak sprawował sie znakomicie po pierwszym oesie mieliśmy 4 czas ,a potem było topienie po lusterka i rozwalił nam sie wew.przegub. Jak odpoczne napiszę coś wiecej.

pozdro

 

czadowo :) nie ma zmiłuj dla Rosomaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-- So sie 27, 2011 5:48 pm --

 

Zdjęcia dodane. Rosomak sprawował sie znakomicie po pierwszym oesie mieliśmy 4 czas ,a potem było topienie po lusterka i rozwalił nam sie wew.przegub. Jak odpoczne napiszę coś wiecej.

pozdro

 

biedny rosomaczek , morderca z ciebie lesniku :D

chyba to trzeba gdzieś zgłosić bo to żadkie zwierzątka pod ochroną są one są :P

 

a tak serio gratulacje pozazdraszczam zabawy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę OT:

Mój leśnik po wymianie tylnych amorków i sprężyn.

Montaż oczywiście u Maćka (Lesniczego007) w Kiełczowie k/ Wrocławia.

 

Efekt widać na fotce na blogu:

http://domaszczyn.blogspot.com/2011/10/ ... iecha.html

 

Maciek zrobił też porządek ze stukami w przednim zawieszeniu i naprawdę jest gitarka. Nowe życie wstąpiło w forestera i we mnie. Znów mogę śpiewać jak Roger Taylor z Queen - I'm in love with my car :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój leśnik po wymianie tylnych amorków i sprężyn.

 

szkoda że nie zdecydowałeś się na nakładki by Maciek. Ja je założyłem i mam kolejne 3-5 cm prześwitu 8) Ale mimo to jak widzę na zdjęciach jest zdecydowanie wyżej. Miłego ujeżdżania łąk i pól polskich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Nie wiem czy wiecie ale jest super miejscówka na off-road blisko Wro.

Chodzi o zbiornik w Mietkowie. Jest tam teraz remont i spuścili całą wodę.Nie będzie jej do końca listopada.

Wygląda to tak

IMG_0146.JPG

IMG_0135.JPG

IMG_0158.JPG

 

https://picasaweb.google.com/101029988615214629346/RemontZbiornika2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

 

Zapowiadany pierwszy roadbook (wciąż w wersji beta) już jest dostępny:

http://domaszczyn.blogspot.com/2011/11/opotkami-na-stawy-milickie.html

 

Ciekawe czy prowadzi jak po sznurku czy też wyprowadza w porzeczki...

 

I zdjęcia z traski bardziej krajoznawczej (dostępnej dla każdego SUVa) w Lasy Obornickie. Roadbook w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...