Skocz do zawartości

SYLWESTER W ZAKOPANEM:)


dp340

Rekomendowane odpowiedzi

Nieublaganie zbliza sie sylwester:)tradycyjnie nie majac planow w listopadzie postanowilismy spedzic go w ... ZAKOPANEM:)...jak narazie szukamy miejscowki na noclegi moze dwa, lub trzy:) w sylwestra i dwoch dni po:)...na bank znajdziemy:)...jest nas trojka ; po pierwsze nasz forys , a pozniej ja plus zona:) (jak znacie miejsca to prosze o cynka:))na priv, badz na forum:):)...a moze bysmy spedzili sylwestra w gronie subarakomaniakow:)...jest ktos chetny:) ja pije wodke stock z zona, a forys na statoilu:)???jak macie propozycje dawajcie:)...czekam na privie, forum i pod podanym wyzej numerem telefonu:)pzdr i do zobaczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu spędziłem Sylwka w Zakopanem. Przyjechaliśmy na miejscówki zaklepane bodaj 4 tyg. wcześniej , ale 28-go na wlocie do Zakopanego najbidniej w 10 miejscach stali miejscowi z ogłoszeniami "wolne pokoje"... więc chyba nie jest tak źle :roll: Chyba że ubiegły rok był jakiś wyjątkowy :P Zapewne nie są to apartamenty :wink: ale w samochodzie nie trzeba kimać - chyba że ktoś lubi w Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu spędziłem Sylwka w Zakopanem. Przyjechaliśmy na miejscówki zaklepane bodaj 4 tyg. wcześniej , ale 28-go na wlocie do Zakopanego najbidniej w 10 miejscach stali miejscowi z ogłoszeniami "wolne pokoje"... więc chyba nie jest tak źle :roll: Chyba że ubiegły rok był jakiś wyjątkowy :P Zapewne nie są to apartamenty :wink: ale w samochodzie nie trzeba kimać - chyba że ktoś lubi w Subaru :mrgreen:

 

Gdyby nie zona to z checia zostalbym w Subaru...Ale ona glupia bedzie mowic,ze chce w cywilizowanym miejscu...:)Jak jej powiem,ze Subaru jest git to pewnie sie rozwodem skonczy:))...Ale czego sie nie robi dla Subaru:)

 

-- Pn lis 15, 2010 9:10 pm --

 

To co organizujemy sie jakos na SYLWKA:)??A moze w ciemno lecimy??:))i witamy sie obok tablicy "ZAKOPANE"??:)i dalej niech sie dzieje wola nieba:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieublaganie zbliza sie sylwester:)tradycyjnie nie majac planow w listopadzie postanowilismy spedzic go w ... ZAKOPANEM:)...jak narazie szukamy miejscowki na noclegi moze dwa, lub trzy:) w sylwestra i dwoch dni po:)

 

Teraz szukacie miejscówek w Zakopcu?? :mrgreen:. Jeżdżę co rok w to samo miejsce- w lecie. Żeby coś tam zarezerwować na Sylwestra trzeba myśleć o tym w... lutym :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...