Jump to content

SYLWESTER W ZAKOPANEM:)

dp340

Recommended Posts

Nieublaganie zbliza sie sylwester:)tradycyjnie nie majac planow w listopadzie postanowilismy spedzic go w ... ZAKOPANEM:)...jak narazie szukamy miejscowki na noclegi moze dwa, lub trzy:) w sylwestra i dwoch dni po:)...na bank znajdziemy:)...jest nas trojka ; po pierwsze nasz forys , a pozniej ja plus zona:) (jak znacie miejsca to prosze o cynka:))na priv, badz na forum:):)...a moze bysmy spedzili sylwestra w gronie subarakomaniakow:)...jest ktos chetny:) ja pije wodke stock z zona, a forys na statoilu:)???jak macie propozycje dawajcie:)...czekam na privie, forum i pod podanym wyzej numerem telefonu:)pzdr i do zobaczenia:)

Rok temu spędziłem Sylwka w Zakopanem. Przyjechaliśmy na miejscówki zaklepane bodaj 4 tyg. wcześniej , ale 28-go na wlocie do Zakopanego najbidniej w 10 miejscach stali miejscowi z ogłoszeniami "wolne pokoje"... więc chyba nie jest tak źle :roll: Chyba że ubiegły rok był jakiś wyjątkowy :P Zapewne nie są to apartamenty :wink: ale w samochodzie nie trzeba kimać - chyba że ktoś lubi w Subaru :mrgreen:

Rok temu spędziłem Sylwka w Zakopanem. Przyjechaliśmy na miejscówki zaklepane bodaj 4 tyg. wcześniej , ale 28-go na wlocie do Zakopanego najbidniej w 10 miejscach stali miejscowi z ogłoszeniami "wolne pokoje"... więc chyba nie jest tak źle :roll: Chyba że ubiegły rok był jakiś wyjątkowy :P Zapewne nie są to apartamenty :wink: ale w samochodzie nie trzeba kimać - chyba że ktoś lubi w Subaru :mrgreen:

Gdyby nie zona to z checia zostalbym w Subaru...Ale ona glupia bedzie mowic,ze chce w cywilizowanym miejscu...:)Jak jej powiem,ze Subaru jest git to pewnie sie rozwodem skonczy:))...Ale czego sie nie robi dla Subaru:)

-- Pn lis 15, 2010 9:10 pm --

To co organizujemy sie jakos na SYLWKA:)??A moze w ciemno lecimy??:))i witamy sie obok tablicy "ZAKOPANE"??:)i dalej niech sie dzieje wola nieba:)...

Nieublaganie zbliza sie sylwester:)tradycyjnie nie majac planow w listopadzie postanowilismy spedzic go w ... ZAKOPANEM:)...jak narazie szukamy miejscowki na noclegi moze dwa, lub trzy:) w sylwestra i dwoch dni po:)

Teraz szukacie miejscówek w Zakopcu?? :mrgreen:. Jeżdżę co rok w to samo miejsce- w lecie. Żeby coś tam zarezerwować na Sylwestra trzeba myśleć o tym w... lutym :P.