Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

[

 

PS. Czy to prawda, że poseł Misztal zakupił STI?

a ci jesli sie posel GOSIEWSKI vel Malgorzatowski zdecyduje na STI? E?

No Panowie, co wtedy?

Co jesli PiSownia cala sie zdecyduje na Subaru?

jakiez wtedy beda wasze decyzje niszowe?

Dzis jechalem wislostrada za nowa impreza ale w wresji bez turbo w kolorze szarawym, lekka wanilia.

Musze przyznac, ze auto wygladalo jak kupa. No co robic, taki los. Subiektywny zaznaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

. W MY'06 jest juz z tym super i w koncu sa xenony i smialo mozna powiedziec, ze Subaru Impreza jest ladnym autem i chyba wiekszosc mezczyzn chcialaby byc w posiadaniu tego modelu Subaru.

Smialo nie mozna tego powiedziec w zadnym razie. To ze jest obniektem porzadania wcale nie znaczy ze jest l;adna taka impreza.

sa kobuity, ktorych sie pragnie, ale to chemia a nie uroda.

I to auto ma to cos, chemie jakas, ale brzydkie jest tak bardzo ze az interesujafce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. W MY'06 jest juz z tym super i w koncu sa xenony i smialo mozna powiedziec, ze Subaru Impreza jest ladnym autem i chyba wiekszosc mezczyzn chcialaby byc w posiadaniu tego modelu Subaru.

Smialo nie mozna tego powiedziec w zadnym razie. To ze jest obniektem porzadania wcale nie znaczy ze jest l;adna taka impreza.

sa kobuity, ktorych sie pragnie, ale to chemia a nie uroda.

I to auto ma to cos, chemie jakas, ale brzydkie jest tak bardzo ze az interesujafce,

 

Wcale sie z tym nie zgodze. Moze wersja wolnossaca nie jest zbyt urodziwa ale STI jest piekne - stwierdzila to nawet pewna starsza kobieta (moja matka) dla ktorej dogodzic jej baaardzo ciezko jezeli chodzi o auta. Przesadzasz arno i to az za mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poseł Misztal w SI nie wejdzie, on ma fury tylko pełna opcja z nawigacją - widziałem w TV - a takowa na szczęście w Subaru nie działa. Bez nawigacji nie kupuje bo takim autem nigdzie nie może trafić- ani do Sejmu, ani na dyskotekę ani nigdzie wogóle. Zresztą on się ubiera na sportowo a do dresu to te auta nie pasują (bo się wieśniacko wygląda ) - jedno co mu pasi to fele złote troche mu pasują do łańcucha ale nie do końca bo to nie czyste złoto jest te fele a nawet nie białe więc pewnie jakaś taniocha i obciach(w jego odczuciu). Więc tu obawy odrzucić nalerzy - on tego nie kupi- pomijam,że za tanie dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisaj koleżanka w pracy opowiedziała co następuje:

Na ulicy radzikowskiego widziała na światłach za kolumną ciężarówek stała niebieska impreza z czerwonymi chlapaczami. Jak się zapaliło zielone światło to kolumna ruszyła - impreza za nimi, lewy pas zrobił się wolny - impreza zabrała się do wyprzedzania kolumny, miała przed sobą długą prostą bez samochodów.... i jechała z prędkością ciężarówek +1 km/h. Teraz pytanie za 100pkt: Kto jeździ taką imprezą blokując cały pas ruchu? Ja się domyślam :) A forumowicze też?

 

strzelam że to pan architekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisaj koleżanka w pracy opowiedziała co następuje:

Na ulicy radzikowskiego widziała na światłach za kolumną ciężarówek stała niebieska impreza z czerwonymi chlapaczami. Jak się zapaliło zielone światło to kolumna ruszyła - impreza za nimi, lewy pas zrobił się wolny - impreza zabrała się do wyprzedzania kolumny, miała przed sobą długą prostą bez samochodów.... i jechała z prędkością ciężarówek +1 km/h. Teraz pytanie za 100pkt: Kto jeździ taką imprezą blokując cały pas ruchu? Ja się domyślam :) A forumowicze też?

 

strzelam że to pan architekt :wink:

 

 

Ech, chłopcy - zejdźcie już z tego tematu - bo się niesmaczny robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisaj koleżanka w pracy opowiedziała co następuje:

Na ulicy radzikowskiego widziała na światłach za kolumną ciężarówek stała niebieska impreza z czerwonymi chlapaczami. Jak się zapaliło zielone światło to kolumna ruszyła - impreza za nimi, lewy pas zrobił się wolny - impreza zabrała się do wyprzedzania kolumny, miała przed sobą długą prostą bez samochodów.... i jechała z prędkością ciężarówek +1 km/h. Teraz pytanie za 100pkt: Kto jeździ taką imprezą blokując cały pas ruchu? Ja się domyślam :) A forumowicze też?

 

strzelam że to pan architekt :wink:

 

 

Ech, chłopcy - zejdźcie już z tego tematu - bo się niesmaczny robi.

 

O co chodzi? Kto to jest? Ludzka ciekawosc nie zna granic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki starszy, bardzo sympatyczny facet. Jak widać, niektórym przeszkadza, że jeździ Imprezą.

Gdyby to był kto inny, to trafiłby za blokowanie ruchu do zagrożenia, a tak jest tutaj :) Mnie nie przeszkadza, ze jeździ imprezą, boli mnie, jak w miejscu gdzie jest 70km/h jedzie 41km/h i robi po prostu pośmiewisko z marki - bo oczywiście w pracy usłyszałem tylko opis: "... wiejsko wyglądająca impreza z wielkim spojlerem i złotymi (bleeeee) felgami i jeszcze czerownymi chlapaczami, zawalidroga i to obleśna....", jakby to skoda jechała nikt by nawet uwagi nie zwrócił, zresztą szkoda pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten gość jeżdrząc SI czasem pali fajkę? Widywałem go - czadowo to wygląda (w obu sensach) :D

 

Tak, to on :).

 

aflinta, zrób to dla mnie - chociaż jedną rzecz - nie poruszaj tego tematu i już :).

 

owoc666, czy michal bajorek ma u ciebie jakas taryfe ulgowa :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... wiejsko wyglądająca impreza z wielkim spojlerem i złotymi (bleeeee) felgami i jeszcze czerownymi chlapaczami, zawalidroga i to obleśna....

 

Jak mnie wkurzaja takie slowa, gdybym byl chyba troche podpity i bez humoru to bylby nokaut na chlopie, ktory by to powiedzial :P;):lol:

Czy ja jestem zakochany :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...