Skocz do zawartości

Oświniaczone czapki zimowe


bociek

Wieram czapkę numer?  

138 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RTR

Jak masz z nim kontakt to zapytaj konkretnie o co kaman bo to już przegięcie "batona" z lekka :evil:

 

Nie mam z nim kontaktu sprobowalem raz zadzwonic na numer podany w profilu i sie udalo. Fakt juz sie 2 tyg robi od dnia kiedy mial to wyslac ponownie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bociek czasem nie poleciał na zimę do jakiegoś ciepłego kraju.....?? :wink:

To mozna bylo cos powiedziec. Hajs poszedl zero czpki, zero informacji, zero kontaktu a czasu minelo...

Czy ma ktos moze jakis kontakt telefoniczny do Bocka bo zaraz mnie cos....

 

Sorry RTR, ja tak zażartowałem, dla rozluźnienia atmosfery.... Ale fakt faktem, że coś strasznie długo to trwa... :shock: Lada moment marzec, a Wy dalej czapek nie macie... wprawdzie to tylko sto kilkadziesiąt PLnów, ale przecież waszych.... Mam nadzieję, że się to wkrótce wyjaśni... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1yearold - myślę, że chłopakom nie chodzi o pieniądze. Sam niedawno byłem w tej samej sytuacji tyle, że czapkę jakoś po nowym roku chyba dostałem. Szlag ich trafia z powodu braku wiadomości i braku czapki, a nie parudziesięciu złociszy.

 

Trzymam za was kciuki ! :roll:

You will never walk alone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazy_Ivan ma racje nie chodzi o te 40PLN tylko o brak info. Poza tym udalo mi sie rozmawiac z Bocikiem i powiedzial ze w piatem (a rozmawialismy w poniedzialek) zajmie sie wysylka ponownie. I dalej ani widu ani slychu. W rozmowie telefonicznej wydal sie normalnym kolesiem wiec liczylem ze zrobi jak powiedzial. Ale dalej nic... moze w poniedzialek sprobuje zadzwonic i sie dowiedziec co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Boćkiem.

Zaczyna w tym tygodniu nową wysyłkę.

Otrzymał 10 zwrotów z grudniowej wysyłki.

 

Prośba o listę, kto nie otrzymał czapy i jeszcze raz przypomnienie na PW o adresie wysyłki z nickiem.

 

1. Hogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...