Skocz do zawartości

Oświniaczone czapki zimowe


bociek

Wieram czapkę numer?  

138 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzis po pracy sprobuje sie skontaktowac z Bockiem i dowiedziec sie co i jak, bo mnie juz troche krew zalewa :evil:

Zima sie skonczyla wiec co mi po tej czapce :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie i nie odbiera jeszcze bede probowal :evil:

 

-- Wt mar 29, 2011 11:26 am --

 

Nie da sie ukryc. Reklama na 102 ;)

Ale ja nie mam zamiaru odpuszczac. I nie chodzi tu o 40 PLN tylko o zasady!!!!!!!

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

Daj znać czy coś ustaliłeś.

 

 

Wlasnie z Bockiem rozmawialem i powiedzial ze masz od wszystkich zebrac aderesy i ze je Tobie wysle czapki. Wiec traz to ja juz troche zglupialem. Jak to ma byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheee nowa wersja :lol:

Bociek ma ode mnie 2 nieodebrane privy z podanym adresem do wysyłki :roll:

No nic, może do przyszłej zimy dojdą :mrgreen:

 

 

Ode mnie ma 4 :evil:

 

Mam nadzieje ze nie, chodz juz taka pogoda ze wczesniej sie nie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Bociek to się od 3 stycznia tutaj nie logował. Więc jeśli komuś zależy to już chyba trzeba osobiście kasę odbierać lub żądać towaru, telefony znajdziecie w profilu i na stronie jego firmy (link też w profilu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...