Jump to content

Czy ja jetem głupi ?

ferdek

Recommended Posts

Czy ktoś próbuje zrobić go ze mnie na sile ?

Historia jest bardzo błaha ,ale moze ktoś ma ochote właczyć sie do dyskusji tu ,bo wątek został zamknięty viewtopic.php?f=5&p=1161021#p1161021

Problemem pojawił się po stwierdzeniu kolegi Cysztofa ,ze swoją oferte złożył o godzinie 23.40 4 list. ,a nie jak widnieje w jego poście o 00.00 5 list. a drugi wpis o 00.10. Kolega Cysztof twierdzi też ,że łącznie zrobił trzy wpisy ,ale data i godzina tego pierwszego(23.40) wpisu nie wiadomo z jakich przyczyn zniknęła.

Zrobiłem kilka eksperymentów i w/g mnie pierwszy wpis z jego czasem i datą pod spodem ,zawsze zostaje widoczny nie zależnie od ilości wpisów.

Ale mogę się mylić i będę musiał przeprosić kolegów za mój błąd w ocenie tej sytuacji :roll:

Post po edycji zostaje zapisany z datą ostatniej edycji.

daje: 3x 0,7l = 2,1 l JD :mrgreen:

-- 5 lis 2010, o 00:00 --

wygralem :mrgreen:

prosze o info kiedy i gdzie mozna odebrac oponki z flaszeczkami w reku :mrgreen:

Ten post był edytowany dwukrotnie, znaczy powstały w sumie jego trzy wersje - pierwotna plus dwie edycje, pierwsza o godzinie 00:00 a druga o 00:10.

Nie ma możliwości sprawdzenia godziny wysłania pierwszego postu.

skoro pierwsza edycja oryginalnego postu byla o godzinie 00:00 to odpowiedz sobie sam o ktorej musial byc stworzony oryginalny post...

Troche bez sensu ze edytowalem posty i przez to zamieszala sie godzina ale przykre to ze nikt niie wierzy na tzw. "slowo"...

dla pewności robie próbę jeszcze raz

-- 6 lis 2010, o 20:09 --

pierwszy napisalem 20.08 ,ten 20.09

-- 6 lis 2010, o 20:11 --

trzeci 20.11

-- 6 lis 2010, o 20:12 --

no i do kazdego jest podana osobna godzina

-- 6 lis 2010, o 20:12 --

'

ferdek, to ja Ci opowiem taka historie.

Umowilem sie z Cysztofem, ze kupie od niego dyfer. Zeby mnie przekonac, obnizyl cene o 50 zeta i dolozyl do kompletu zablokowana skrzynie biegow. Wkrotce po tej "umowie" Cysztof mial kontrpropozycje na zestaw za nieobnizona cene, a pozniej propozycje na sama skrzynie (ktora dolozyl mi gratis). Mimo ze nie dostal zaplaty z gory - wiazala go tylko rozmowa - a pozniej dostal tylko 200 czy 300 zadatku bo bylem bez kasy akurat.Mogl od razu za lepsza cene sprzedac caly zestaw, mogl pozniej powiedziec ze jednak tylko dyfer a skrzynie osobno. Mogl - a jednak dotrzymal danego slowa i pewnie z 500 na tym stracil. I zeby bylo malo to trzymal graty miesiac w garazu, a jak nagle znalazlem sie w Wawie to z usmiechem w godzine podrzucil pod wskazana miejscowke.

Wiec (wiem ze sie od wiec nie zaczyna) nie sadze zeby nagle zaczal grac nieczysto o jakies splesniale (sorry qTi) opony!

-- 15 lipca 1410, o 07:30 --

no i do kazdego jest podana osobna godzina

A jak jeszcze raz wejdziesz w edycje to wszystkie te "osobne godziny" mozesz wyedytowac. Szkoda ze nie mam jakichs skatowanych 17" bo bym Ci prezent zrobil.

Chlopaki, przestancie sie nap... w takich blahych sprawach. Prosze.

Do każdej edycji jest podana data i godzina :idea: Nie dotyczy to pierwszego postu 8) Czyli jeżeli kolega Cysztof wyedytował o 00:00. To Jego pierwszy post dotyczacy licytacji odbył sie przed północa :idea: Chyba ferdek pora zwrócic koledze Cysztof honor :idea:

ale w tekscie nie masz godziny dla pirwszego i w dodatku caly post napisany z datom i godzinom ostatniej edycji

ps. Zielone mniej razi w oczy i pobudza wyobraznie :mrgreen:

ale w tekscie nie masz godziny dla pirwszego i w dodatku caly post napisany z datom i godzinom ostatniej edycji

Toć przeca napisołek :wink:

teraz wyskakuje pod pierwszym godzina drugiego ,a jak robiłem taką samą próbe w tym wątku viewtopic.php?f=15&t=137628&view=unread#unread,to godzina pierwszego sie nie zmieniała

Wychodzi,że to jednak ja jestem już głupi :oops::oops::oops: ,przepraszam zainteresowanych czyli Cysztofa i qTi i wyślijcie mi numer konta to przeleje kase na flaszke ,bo procenty netem nie pójdą :wink:

-- 6 lis 2010, o 20:44 --

.

A jak jeszcze raz wejdziesz w edycje to wszystkie te "osobne godziny" mozesz wyedytowac.

Podane przeze mnie godziny są wg logów w bazie forum a nie wg treści postów.

Panowie, wrzućcie na luz, dajcie sobie buzi na zgodę i zakończcie te przepychanki o pietruszkę.

Jako, że ostatnio mniej czytam forum to nie wiedziałem o tym wątku. Dopiero dziś Cysztof

powiedział mi o istnieniu tego wątku.. właśnie jak dokonywaliśmy barteru :mrgreen:

przepraszam zainteresowanych czyli Cysztofa i qTi

ferdek luz.. ważne, że zrozumiałeś, że tu nikt nikogo nie chciał oszukać

no i szacun, że umiesz publicznie przyznać się do błędu 8)

kufa

Ale mnie denerwują takie przekleństwa-nibynieprzekleństwa :roll: :twisted:.

Pewnie :) Bo jak już kląć to trza zaraz jak szewc :roll: :mrgreen: Albo wcale :wink: :mrgreen: