Skocz do zawartości

Czy ja jetem głupi ?


ferdek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś próbuje zrobić go ze mnie na sile ?

Historia jest bardzo błaha ,ale moze ktoś ma ochote właczyć sie do dyskusji tu ,bo wątek został zamknięty viewtopic.php?f=5&p=1161021#p1161021

Problemem pojawił się po stwierdzeniu kolegi Cysztofa ,ze swoją oferte złożył o godzinie 23.40 4 list. ,a nie jak widnieje w jego poście o 00.00 5 list. a drugi wpis o 00.10. Kolega Cysztof twierdzi też ,że łącznie zrobił trzy wpisy ,ale data i godzina tego pierwszego(23.40) wpisu nie wiadomo z jakich przyczyn zniknęła.

Zrobiłem kilka eksperymentów i w/g mnie pierwszy wpis z jego czasem i datą pod spodem ,zawsze zostaje widoczny nie zależnie od ilości wpisów.

Ale mogę się mylić i będę musiał przeprosić kolegów za mój błąd w ocenie tej sytuacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post po edycji zostaje zapisany z datą ostatniej edycji.

 

daje: 3x 0,7l = 2,1 l JD :mrgreen:

-- 5 lis 2010, o 00:00 --

wygralem :mrgreen:

prosze o info kiedy i gdzie mozna odebrac oponki z flaszeczkami w reku :mrgreen:

 

Ten post był edytowany dwukrotnie, znaczy powstały w sumie jego trzy wersje - pierwotna plus dwie edycje, pierwsza o godzinie 00:00 a druga o 00:10.

Nie ma możliwości sprawdzenia godziny wysłania pierwszego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pierwsza edycja oryginalnego postu byla o godzinie 00:00 to odpowiedz sobie sam o ktorej musial byc stworzony oryginalny post...

Troche bez sensu ze edytowalem posty i przez to zamieszala sie godzina ale przykre to ze nikt niie wierzy na tzw. "slowo"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla pewności robie próbę jeszcze raz

 

-- 6 lis 2010, o 20:09 --

 

pierwszy napisalem 20.08 ,ten 20.09

 

-- 6 lis 2010, o 20:11 --

 

trzeci 20.11

 

-- 6 lis 2010, o 20:12 --

 

no i do kazdego jest podana osobna godzina

 

-- 6 lis 2010, o 20:12 --

 

'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferdek, to ja Ci opowiem taka historie.

 

Umowilem sie z Cysztofem, ze kupie od niego dyfer. Zeby mnie przekonac, obnizyl cene o 50 zeta i dolozyl do kompletu zablokowana skrzynie biegow. Wkrotce po tej "umowie" Cysztof mial kontrpropozycje na zestaw za nieobnizona cene, a pozniej propozycje na sama skrzynie (ktora dolozyl mi gratis). Mimo ze nie dostal zaplaty z gory - wiazala go tylko rozmowa - a pozniej dostal tylko 200 czy 300 zadatku bo bylem bez kasy akurat.Mogl od razu za lepsza cene sprzedac caly zestaw, mogl pozniej powiedziec ze jednak tylko dyfer a skrzynie osobno. Mogl - a jednak dotrzymal danego slowa i pewnie z 500 na tym stracil. I zeby bylo malo to trzymal graty miesiac w garazu, a jak nagle znalazlem sie w Wawie to z usmiechem w godzine podrzucil pod wskazana miejscowke.

 

Wiec (wiem ze sie od wiec nie zaczyna) nie sadze zeby nagle zaczal grac nieczysto o jakies splesniale (sorry qTi) opony!

 

-- 15 lipca 1410, o 07:30 --

 

no i do kazdego jest podana osobna godzina

A jak jeszcze raz wejdziesz w edycje to wszystkie te "osobne godziny" mozesz wyedytowac. Szkoda ze nie mam jakichs skatowanych 17" bo bym Ci prezent zrobil.

 

Chlopaki, przestancie sie nap... w takich blahych sprawach. Prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do każdej edycji jest podana data i godzina :idea: Nie dotyczy to pierwszego postu 8) Czyli jeżeli kolega Cysztof wyedytował o 00:00. To Jego pierwszy post dotyczacy licytacji odbył sie przed północa :idea: Chyba ferdek pora zwrócic koledze Cysztof honor :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wyskakuje pod pierwszym godzina drugiego ,a jak robiłem taką samą próbe w tym wątku viewtopic.php?f=15&t=137628&view=unread#unread,to godzina pierwszego sie nie zmieniała

Wychodzi,że to jednak ja jestem już głupi :oops::oops::oops: ,przepraszam zainteresowanych czyli Cysztofa i qTi i wyślijcie mi numer konta to przeleje kase na flaszke ,bo procenty netem nie pójdą :wink:

 

-- 6 lis 2010, o 20:44 --

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jeszcze raz wejdziesz w edycje to wszystkie te "osobne godziny" mozesz wyedytowac.

Podane przeze mnie godziny są wg logów w bazie forum a nie wg treści postów.

 

Panowie, wrzućcie na luz, dajcie sobie buzi na zgodę i zakończcie te przepychanki o pietruszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio mniej czytam forum to nie wiedziałem o tym wątku. Dopiero dziś Cysztof

powiedział mi o istnieniu tego wątku.. właśnie jak dokonywaliśmy barteru :mrgreen:

przepraszam zainteresowanych czyli Cysztofa i qTi

ferdek luz.. ważne, że zrozumiałeś, że tu nikt nikogo nie chciał oszukać

no i szacun, że umiesz publicznie przyznać się do błędu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...