Skocz do zawartości

Sprezyny Forester 2005r. 2.5 N/A


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

grygo, niewiem czy jestem dobze poinformowany,ale Forki z lat 2003 -> byly tylko z SLSem :roll: tak wiec wydaje mi sie ze kupno sprezyn KYB bez samopoziomowania do tego modelu bedzie niemozliwe,oczywiscie sa inne firmy ktore robia napewno sprezyny do zwyklych amorow tzn.bez SLSu :arrow: http://www.kingsprings.com/catalogue/ki ... alogue.pdf 8) :mrgreen: albo jest robiony jakis custom w T4 ale musisz pogadac z uzytkownikiem Niedźwiedź,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, niewiem czy jestem dobze poinformowany,ale Forki z lat 2003 -> byly tylko z SLSem :roll: (...)

z tego co wiem, w USA wystepowaly wersje ('03-08) i bez SLS... ponoc tylne zawieszenie z takich Forkow pasuje do wersji z SLS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ja bylem :P niedoinformowany :oops: na temat zawiasu w Forkach US po 2003roku

no to teraz podajcie grygo, nr.katalogowe sprezyn :twisted::mrgreen:

że się wtrącę ;) Nr katalogowy takiej sprężyny gdzieś mam bo w USA jest faktycznie dostępna wersja forka - ztcp to "X"- ,która SLS nie miała. ALe jak się policzy czas, pieniądze i dokumentację (vaty, sraty, cła itp) to nie ma sensu sprowadzać z USA tych sprężyn. Tak czy owak do tych aut sprężyna KYB i tak nie jest dostępna - jedynym źródłem jest Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nr katalogowy takiej sprężyny gdzieś mam bo w USA jest faktycznie dostępna wersja forka - ztcp to "X"- ,która SLS nie miała. ALe jak się policzy czas, pieniądze i dokumentację (vaty, sraty, cła itp) to nie ma sensu sprowadzać z USA tych sprężyn. Tak czy owak do tych aut sprężyna KYB i tak nie jest dostępna - jedynym źródłem jest Subaru.

przy okazji postaram sie sprawdzic, ile kosztuje taki zestaw na tyl "od reki" (amorki bez SLS + odp. sprezyny)

 

jak ktos ma nr. katalogowe, to pw do mnie - ulatwicie mi zycie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...