Jump to content

Sprezyny Forester 2005r. 2.5 N/A

grygo

Recommended Posts

grygo, niewiem czy jestem dobze poinformowany,ale Forki z lat 2003 -> byly tylko z SLSem :roll: tak wiec wydaje mi sie ze kupno sprezyn KYB bez samopoziomowania do tego modelu bedzie niemozliwe,oczywiscie sa inne firmy ktore robia napewno sprezyny do zwyklych amorow tzn.bez SLSu :arrow: http://www.kingsprings.com/catalogue/ki ... alogue.pdf 8) :mrgreen: albo jest robiony jakis custom w T4 ale musisz pogadac z uzytkownikiem Niedźwiedź,

pozdrawiam

grygo, niewiem czy jestem dobze poinformowany,ale Forki z lat 2003 -> byly tylko z SLSem :roll: (...)

z tego co wiem, w USA wystepowaly wersje ('03-08) i bez SLS... ponoc tylne zawieszenie z takich Forkow pasuje do wersji z SLS

w takim razie ja bylem :P niedoinformowany :oops: na temat zawiasu w Forkach US po 2003roku

no to teraz podajcie grygo, nr.katalogowe sprezyn :twisted::mrgreen:

że się wtrącę ;) Nr katalogowy takiej sprężyny gdzieś mam bo w USA jest faktycznie dostępna wersja forka - ztcp to "X"- ,która SLS nie miała. ALe jak się policzy czas, pieniądze i dokumentację (vaty, sraty, cła itp) to nie ma sensu sprowadzać z USA tych sprężyn. Tak czy owak do tych aut sprężyna KYB i tak nie jest dostępna - jedynym źródłem jest Subaru.

(...) Nr katalogowy takiej sprężyny gdzieś mam bo w USA jest faktycznie dostępna wersja forka - ztcp to "X"- ,która SLS nie miała. ALe jak się policzy czas, pieniądze i dokumentację (vaty, sraty, cła itp) to nie ma sensu sprowadzać z USA tych sprężyn. Tak czy owak do tych aut sprężyna KYB i tak nie jest dostępna - jedynym źródłem jest Subaru.

przy okazji postaram sie sprawdzic, ile kosztuje taki zestaw na tyl "od reki" (amorki bez SLS + odp. sprezyny)

jak ktos ma nr. katalogowe, to pw do mnie - ulatwicie mi zycie :mrgreen: