Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

 

Poszukuję do ślubu niebieskiej Imprezy STi 2003-2005 z okolic Bielska-Białej. Wiem, że istnieje strona subarudoslubu.com, jednak wszystkie samochody, które by mnie interesowały są dosyć daleko :(. Liczę na to, że może ktoś z mojego rejonu, kto nie wystawia się na tej stronie zlituje się i zrobi wyjątek dla miłośnika rajdów i subaru :). Od wielu lat miałem takie marzenie, zdaję sobie sprawę że to kosztuje, jednak jeśli mógłbym zaoszczędzić parę stówek za dojazd to byłbym bardzo szczęśliwy. Mijałem się kiedyś z Imprezą na Bielskich blachach, być może jej właściciel jest tutaj?

 

Może mnie widziałeś :) Niebieski Hawk STI na Bielskich numerach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

witam wszystkich włascicieli Subaru

 

jako że od dłuższego czasu nie mogę znależć w swojej okolicy żadnego właściciela Subaru Imprezy prośba do Was o informacje, kontakt do kogoś kto byłby zainteresowany w terminiem 10.05.2014 w Kobyłce (pod Wołominem) przewozem pary młodej do ślubu.

Szczegóły do ustalenia telefonicznie..

 

czekam na propozycje, dla poważnie zainteresowanych podaję swój nr 507 014 959

 

pozdrawiam

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@esk2 - żeby było Ci łatwiej znaleźć kogoś chętnego dodaj informację, że w tym dniu trzeba "dmuchnąć" ponad 110 km, bo to akurat w moim przypadku jest powodem rezygnacji, jak również i propozycja cenowa bo cały dzień z autem do dyspozycji to nie mniej niż 800 PLN na czysto moim zdaniem. Wszystko zależy jak sobie ktoś ceni swój czas. :)

Niemniej powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
super dzięki za pomocnego linka, jednak jest tam jakiś błąd bo nie można wyslać zapytania do żadnego właściciela, zawsze pojawia się błąd... :(

Jaki błąd?

 

Witam Jeśli ktoś ma ochotę pojechać w wyjątkowy dzień wyjątkowym autem, to zapraszam. Subaru STI Sedan, rok 2012 kolor PERŁA. Więcej szczegółów tel. 509 602 271

 

Własnej strony nie możesz sobie stworzyć, tylko wcinasz się w temat kolegi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Własnej strony nie możesz sobie stworzyć, tylko wcinasz się w temat kolegi???

Temat, o którym autor już chyba zapomniał.

 

Gwoli wyjaśnienia, to ja przeniosłam post kolegi CICHY do tego wątku. Kilka wątków o Subaru do ślubu to przesada. Każdy następny będę tu przenosiła.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi mam własna stronę i do nikogo się nie wcinam. + - 0

Ja własną stronę???

Chcesz do ślubu passatem w kombi pojechać??? :-)

 

Gwoli wyjaśnienia, to ja przeniosłam post kolegi CICHY do tego wątku. Kilka wątków o Subaru do ślubu to przesada. Każdy następny będę tu przenosiła.

 

To tak, jak bym chciał sprzedać swojego WRXa a TY byś do mojego wątku przenosiła wszystkie ogłoszenia o sprzedaży innych WRXów...

Kolega Ogs zapewne charytatywnie prowadzi tę stronę i wrzucaj do niego oferty konkurencji...

 

 

 

 

Na przyszłość, jak wystawię swój tłumik na sprzedaż, to proszę aby w takim ogłoszeniu był tylko mój tłumik... A nie setki innych...

 

Temat, o którym autor już chyba zapomniał.

 

Nie zapomniał, ja już kogoś woziłem i nabywca mojego WRXa od maja tego roku dostał 3 oferty.

Wystarczy zarejestrować się na stronie...

Edytowane przez Hogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi mam własna stronę i do nikogo się nie wcinam. + - 0

Ja własną stronę???

Chcesz do ślubu passatem w kombi pojechać??? :-)

Nikt nie napisał, że TY masz.

 

Gwoli wyjaśnienia, to ja przeniosłam post kolegi CICHY do tego wątku. Kilka wątków o Subaru do ślubu to przesada. Każdy następny będę tu przenosiła.

To tak, jak bym chciał sprzedać swojego WRXa a TY byś do mojego wątku przenosiła wszystkie ogłoszenia o sprzedaży innych WRXów...

Jak byś wystawił na sprzedaż WXRa na forum głównym a nie w K/S, wątek poleciałby do śmietnika.

 

Kolega Ogs zapewne charytatywnie prowadzi tę stronę i wrzucaj do niego oferty konkurencji...

Jaką stronę? Wątek na The Forum? Tu nie ma prywatnych wątków.

Ja się do jego strony internetowej nie mieszam, bo mnie ona w ogóle nie obchodzi ;)

 

Na przyszłość, jak wystawię swój tłumik na sprzedaż, to proszę aby w takim ogłoszeniu był tylko mój tłumik... A nie setki innych...

W K/S rządzi szczur75, ja tam nie mam uprawnień :biglol:

 

Temat, o którym autor już chyba zapomniał.

 

Nie zapomniał, ja już kogoś woziłem i nabywca mojego WRXa od maja tego roku dostał 3 oferty.

Wystarczy zarejestrować się na stronie...

Jak wyżej, nie wiem co się dzieje u niego na stronie, jesteśmy na The Forum i tego dotyczył mój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Witam,

szukam samochodu którym mógłbym pojechać wraz z przyszłą żoną do ślubu. Jako że uwielbiam jazdę subaru i nie wyobrażam sobię zamianę tej marki na żadną inną wybór padł na Subaru do ślubu. Szukam Subaru Impreza WRX albo Subaru Forester. Na dole dane:

 

Wyjazd z Brzeszcze(małopolska) do Ustronia(śląsk)-miejsce ślubu,tam ceremonia

Następnie jazda do Łęk k.kęt

Dystans około 120km

Cena do negocjacji

Data-30.08.2014

Proszę piszcie na PW najlepiej z zdjęciami

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

szukam samochodu którym mógłbym pojechać wraz z przyszłą żoną do ślubu. Jako że uwielbiam jazdę subaru i nie wyobrażam sobię zamianę tej marki na żadną inną wybór padł na Subaru do ślubu. Szukam Subaru Impreza WRX albo Subaru Forester. Na dole dane:

 

Wyjazd z Brzeszcze(małopolska) do Ustronia(śląsk)-miejsce ślubu,tam ceremonia

Następnie jazda do Łęk k.kęt

Dystans około 120km

Cena do negocjacji

Data-30.08.2014

Proszę piszcie na PW najlepiej z zdjęciami

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta strona SDS nie działa jak trzeba, miałem kilka zapytań i po zaakceptowaniu kontakt z zainteresowanym się urywa. Powinien być widoczny mail i telefon.

Edytowane przez Ariel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

Poszukuję auta, które zawiezie mnie do ślubu dokładnie Subaru Impreza STI najlepiej (ale nie koniecznie) w kolorze białm.

Wymagana: sprawna klimatyzacja. Miło widziane doświadczenie przy "obsłudze" tego typu imprez

 

Ślub 9 sierpnia 2014 w okolicach Nowego Targu. Rozważam możliwość wynajęcia auta z Krakowa bądź okolic w zleżności od km i kwoty dojadu.

 

Proszę o propozycję cenową ze zdjęciami samochodów składać w tym temacie lub w prywatnej wiadomości.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...