Skocz do zawartości

Pedofil czy kapuś do US, kto gorszy ?!


Intakwrx

Kto gorszy ? Pedofil czy donosiciel do skarbówki !  

6 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pedofil czy kapuś do US, kto gorszy ?!

 

Mam taki problem, mojego przyjaciela klient pokapował do urzędu skarbowego. W zemście za rzekomo nie wykonaną usługę jak należny, Usługa była wykonana nawet bardziej niż powinna, ale ten [moderator czuwa] klient jest znany z tego że jak kogoś na kasę nie przekręci o parę nawet złotych to przez miesiąc niema erekcji. Więc nie moc naciągnięcia, zrekompensował sobie donosem do US ! :|

Kto ot zrobił jestem pewny na 100%.

Moje pytanie co myśleć o takim śmieciu ?! Ja bym nawet największego wroga nie pokapował do US! Szybciej bym mu chatę spalił !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ogarniam....pewno jeszcze do tego ten podpis z zardzewiałą puszką, trzema literami i starym olejem.... :evil: , chciałbym się mylić....nie wiem, czy jest sens rozdrapywać akurat takie numery i robić kolejny kwas na Forum....ja bym coś takiego załatwiał inaczej :mrgreen: BEZPOŚREDNIO.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx a masz dzieci?

Bo dla mnie ta ankieta jest totalnie bez sensu. Poza tym gdzie US a gdzie pedofil?

A czy kolega cos ma nie tak z papierami, że tak strasznie boi sie US?

Może pytanie w ankiecie powinno inaczej brzmieć.

Gorszy kapuś czy oszust :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...