Jump to content

Pedofil czy kapuś do US, kto gorszy ?!

Intakwrx

Kto gorszy ? Pedofil czy donosiciel do skarbówki !  

6 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pedofil czy kapuś do US, kto gorszy ?!

Mam taki problem, mojego przyjaciela klient pokapował do urzędu skarbowego. W zemście za rzekomo nie wykonaną usługę jak należny, Usługa była wykonana nawet bardziej niż powinna, ale ten [moderator czuwa] klient jest znany z tego że jak kogoś na kasę nie przekręci o parę nawet złotych to przez miesiąc niema erekcji. Więc nie moc naciągnięcia, zrekompensował sobie donosem do US ! :|

Kto ot zrobił jestem pewny na 100%.

Moje pytanie co myśleć o takim śmieciu ?! Ja bym nawet największego wroga nie pokapował do US! Szybciej bym mu chatę spalił !!! :evil:

A ja ogarniam....pewno jeszcze do tego ten podpis z zardzewiałą puszką, trzema literami i starym olejem.... :evil: , chciałbym się mylić....nie wiem, czy jest sens rozdrapywać akurat takie numery i robić kolejny kwas na Forum....ja bym coś takiego załatwiał inaczej :mrgreen: BEZPOŚREDNIO.... :mrgreen:

Intakwrx a masz dzieci?

Bo dla mnie ta ankieta jest totalnie bez sensu. Poza tym gdzie US a gdzie pedofil?

A czy kolega cos ma nie tak z papierami, że tak strasznie boi sie US?

Może pytanie w ankiecie powinno inaczej brzmieć.

Gorszy kapuś czy oszust :roll:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...