Skocz do zawartości

Lampy DEPO


Virus12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakupiłem sobie lampy DEPO bo miałem japońskie wcześniej. Chciałem je zamontować i okazało się ze z lampami nie dostałem regulacji.

W moim aucie jest regulacja ręczna, jak chciałem tą ręczną przełożyć do lamp DEPO to okazało się że nie pasuje.

 

Teraz pytanie do tych co posiadają DEPO, jak zrobiliście regulację? z czego braliście te śruby do regulacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem lampy w USspec na Depo. W wersji US jest regulacja ręczna, tzn. bez silniczków elektrycznych, ale nie pasuje do DEPO, bo ma za długi trzpień przesuwający tą zapadkę wewnątrz lampy. Kupiłem normalne silniczki od wersji europejskiej, tyle, że nie mając instalacji i przełącznika ustawiam je też ręcznie. Jeśli to Ci odpowiada to musisz jeszcze zwrócić uwagę na silniczki bo lampy po lifcie (tzw. clear'y albo klary :) ) mają różne silniczki, więc powinieneś szukać silniczków do odpowiednich lamp. Sam montaż silniczka do lampy może nie jest jakoś skomplikowany, ale wymaga cierpliwości i zastosowania pewnego myku, ale jak będziesz sie tym bawił to do tego dojdziesz, bo nie chce mi się teraz rozwodzić. Jak by co, to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po lifcie czyli od 98 są clear'y, a przed - takie normalne. Silniczki są chyba jednak takie same do wszystkich roczników, ale o to najlepiej zapytaj jeszcze kogoś, bo ja już dokładnie nie pamiętam, ale z tego cokojarzę to ja mam/kupiłem takie:

http://allegro.pl/silniczek-regulacji-r ... 96458.html

lampy po lifcie - clear'y:

http://allegro.pl/reflektor-lampa-nowa- ... 03409.html

lampy przed liftem - zwykłe:

http://allegro.pl/subaru-impreza-gc-gf- ... 72034.html

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niedawno zamontowałem lampy Depo :) (imprezza 94`) stare lampy (japońskie) posiadały silniczki regulacji .wystarzczyło przełożyć silniczki (śruby pasują).troche mialem problemu z trzpieniem ale wystarczyło poregulować srube na silniczku i trzpień sie schowa nastepnie przykreciś silniczek do lampy (starymi śrubami , mi pasowały :D )pamietaj by końcówka trzpienia (prawie) wskoczyła do plastiku w lampie :) i znowu pokręć śruba regulacujna na silniczku by trzpień się ,,ułożył,, w plastiku lampy.jezeli silniczki niezmieniaja kąta to kreć sruba dopoki zadziala :):D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr, za późno napisałeś :( godzinę temu kliknąłem KUP TERAZ na allegro.

 

-- 6 paź 2010, o 02:14 --

 

ale z tego cokojarzę to ja mam/kupiłem takie:

http://allegro.pl/silniczek-regulacji-r ... 96458.html

 

Dzięki wielkie, zakupiłem obydwa silniczki po 24zł szt. ze wstępnych oględzin wygląda że będą pasować, mają odpowiedni trzpień do podpięcia w lampach, wygląda na to że faktycznie trzeba silniczki elektryczne do tych lamp montować.

 

Z czasem może dorobię instalację do nich :D

 

-- 6 paź 2010, o 17:15 --

 

Kurcze, się okazało że te silniczki mają za duży łepek tej śruby która wchodzi w lampę. Nie mogę tego tam wetknąć :(

Wychodzi na to że są różne silniczki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprostowanie :) jak napisalem wczesniej ,,pamietaj by końcówka trzpienia (prawie) wskoczyła do plastiku w lampie,, (tez mialem ten sam problem :( nie wetkniesz tego trzpienia ,on po przykreceniu silniczka do lampy sie ,,ulozy,, ) musisz tylko pozniej porekreciś sruba na silniczku :) udanego montazu .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...