Skocz do zawartości

Ułęż - Jesienna Szkoła Jazdy - 24.10.2010 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

I ja tez dziekuje, za super zabawe :!:

Wyjezdzilem sie, a opony wpierw staly sie naturalnym slickiem a nastepnie naturalnym sznurkiem :mrgreen:

Juz nie moge doczekac sie kolejnej edycji :D

 

Tylko cos mi w skrzyni chyba teraz terkocze/gwizdze i to calkiem glosno :( no ale mowi sie trudno, taki juz jej los :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również chciałem podziękować, po raz pierwszy pojawiłem się na tego typu imprezie i jestem super zadowolony, organizacja wzorowa, instruktorzy super dzięki chłopaki za podpowiedzi z prawego trochę czasu minie zanim wszystkie uda się NA RAZ zastosować w praktyce ale trening czyni mistrza :) Było SUPER na pewno pojawię się na następnych imprezach organizowanych przez Bartka. Grono uczestników super wszyscy mili otwarci można pogadać, zapytać się o sprzęt itp itd :) Z niecierpliwością czekam na kolejne edycje mam nadzieje że po śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo tak super, że z wrazenia stracilem głos. Dlatego nic nie powiem, ale za to napisze :-)

 

Czwartek, impreza była mega!!!

 

- mimo wielu aut chyba kazdy sie wyjezdzil.

- trasy fajnie wyważone, byly partie i kręte i szybkie.

- pizza, choć z innego zrodla, ponownie znakomita.

- wysiłki wlozone w zapewnienie dobrej pogody przyniosly efekty :-)

 

Nawet mimo (a moze wlasnie z powodu) szutrowego zawieszenia mozna bylo miec ubaw po pachy i sporo sie nauczyc panowania nad autem, kosztem 6 opon zdartych do ostatniego druta, hehe. RWD nie ma litosci dla opon :-)

 

A zatem jeszcze raz wielkie dzieki dla Czwartka za całokształt, dla wszystkich za super atmosfere, dla kolegi z czarnego oklatkowanego evo9 za pokaz mozliwosci potwora oraz dla pasazerow i pasazerek za miłe słowa - nastepnym razem postaram sie juz jezdzic szybko, a nie tylko bokiem do przodu :-)

 

pozdro, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem jeszcze raz wielkie dzieki dla Czwartka za całokształt, dla wszystkich za super atmosfere, dla kolegi z czarnego oklatkowanego evo9 za pokaz mozliwosci potwora oraz dla pasazerow i pasazerek za miłe słowa - nastepnym razem postaram sie juz jezdzic szybko, a nie tylko bokiem do przodu

 

Bosman, jeszcze raz dzięki za przejażdżkę na prawym.

Wg mnie nie tylko bokiem ale i szybko było :D

Sęk jó i mam nadzieję do zobaczenia na następnej pojeżdżawce u Czwartka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, dzieki za super zdjecia! :mrgreen:

 

No i mimo takiej ilosci osob mysle, ze jezdzenia bylo baaardzo duzo. Wlascwie, kiedy sie chcialo, to sie jechalo i juz :)

Ja zrobilem okolo 120km po lotnisku :)

I chyba moje auto jest bardziej oszczedne dla opon niz RWD - oponki skonczyly sie dopiero po w sumie 330km upalania, a dalem za nie 90zeta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę , że mój wynik 180km po torze nie został pobity :twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen:

 

bo my idziemy na jakość :P

 

A ja się cieszę, że mnie nikt nie rozjechał i nie złościł się, że tarasuję drogę. Przynajmniej nic nie słyszałam :P

 

Absolutnie się nie możesz przejmować drapieżnymi wlotami na masce, jeżeli widzisz coś takiego we wstecznym lusterku. :wink: Wszyscy jesteśmy tam aby się czegoś nauczyć, w tym poszanowania dla innych użytkowników dróg :)

Bardzo dziękuję za tą ucieczkę w kartofle, żeby nas przepuścić. Przepraszam, że Cię niepotrzebnie zestresowałem. Zasada jest taka, że ten z tyłu powinien zwolnić i poczekać i ja właśnie miałem zwolnić... /Bo chyba dobrze odgaduję, że clio się przemieszczałaś?/

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że zacnie się działo :) i bardzo dobrze...

ale widzę , że mój wynik 180km po torze nie został pobity :twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen:

Ja bym nie był tego taki pewien :roll: Trzeba by było się zapytać właściciela czarnego evo :mrgreen:

Będzie z 400km :wink: bo rzadko było go widać na pitstopie.

 

Zasada jest taka, że ten z tyłu powinien zwolnić i poczekać i ja właśnie miałem zwolnić...
Kontynuuuojonc dalyj to nowo świecko tradycje: Ja też chciał bym okazać skruchę :oops: za skrobnięcie marchewki czarnemu evo co na zielone był uciekł :wink: Ale to i tak była Morgiany wina :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się nie możesz przejmować drapieżnymi wlotami na masce, jeżeli widzisz coś takiego we wstecznym lusterku. :wink: Wszyscy jesteśmy tam aby się czegoś nauczyć, w tym poszanowania dla innych użytkowników dróg :)

Bardzo dziękuję za tą ucieczkę w kartofle, żeby nas przepuścić. Przepraszam, że Cię niepotrzebnie zestresowałem. Zasada jest taka, że ten z tyłu powinien zwolnić i poczekać i ja właśnie miałem zwolnić... /Bo chyba dobrze odgaduję, że clio się przemieszczałaś?/

 

Tak - jam od clio.

 

Starałam się zjeżdżać na bok, jak tylko mogłam, chociaż przyznam, że akurat ten raz nie był do końca zamierzony ;) Rzeczywiście musiałam się zestresować ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak - jam od clio.

 

Starałam się zjeżdżać na bok, jak tylko mogłam, chociaż przyznam, że akurat ten raz nie był do końca zamierzony ;) Rzeczywiście musiałam się zestresować ;p

 

 

widzisz, musisz teraz dużo trenować i przy najbliższej okazji goory'ego zestresować na pojeżdżawce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam na forum. Po drugie to moja pierwsza pojeżdżawka i uczestniczyłem wyłącznie w roli fotografa, ale mam nadzieję że to się zmieni....

 

Poniżej link do fotek (również na stronie facebooka Szkoły Jazdy Racing)

 

http://picasaweb.google.com/KrzysztofSzyszkowski/UEz24Pazdziernika2010?authkey=Gv1sRgCO_Ftv-NpKb-JA&feat=email#

 

Pozdrawiam

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem postaram sie juz jezdzic szybko, a nie tylko bokiem do przodu :-)

 

a mi tam się podobało bokiem do przodu :D:twisted:

 

ale widzę , że mój wynik 180km po torze nie został pobity :twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::twisted::mrgreen:

po 130km skończyło mi się paliwo :roll:

 

Ja bym nie był tego taki pewien :roll: Trzeba by było się zapytać właściciela czarnego evo :mrgreen:

Będzie z 400km :wink: bo rzadko było go widać na pitstopie.

 

a on w ogóle zjeżdżał? :roll: :lol:

 

Kontynuuuojonc dalyj to nowo świecko tradycje: Ja też chciał bym okazać skruchę :oops: za skrobnięcie marchewki

czarnemu evo co na zielone był uciekł :wink: Ale to i tak była Morgiany wina :P

 

oj tam oj tam... zawsze najłatwiej zwalić winę na najmniejszego :evil:

ale w końcu nam kolega z evo zjechał przecież... :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

 

Poniżej link do fotek (również na stronie facebooka Szkoły Jazdy Racing)

 

o jakie ładne ciemnoniebieskie GT! :P

fajnie że tym razem dużo zdjęć jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla czwartka za super imprezę. Genialne trasy, aż nie chciało się zjeżdżać. Nie spojrzałem na ilość przejechanych kilometrów, ale spaliłem 25l paliwa na lotnisku, a u mnie to grubo ponad 100 km :D

 

Miła, piknikowa atmosfera. Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych.

 

Czekam na wiosenną edycję.

 

I chyba moje auto jest bardziej oszczedne dla opon niz RWD - oponki skonczyly sie dopiero po w sumie 330km upalania, a dalem za nie 90zeta :P

Ależ skąd ;) Idę na rekord moim MRWD - 8 Ułęży (średnio 100km) + 1 Radom z dojazdami, na jednym komplecie R1R. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ skąd Idę na rekord moim MRWD - 8 Ułęży (średnio 100km) + 1 Radom z dojazdami, na jednym komplecie R1R.

Widac za malo agresywnie i zbyt oszczednie jezdzisz :P

 

jako że moje zużycie opon jest podobne, to będę się trzymać wersji Kozaka - znaczy że kamil.ch dobrze jeździ i ma prawidłowy tor jazdy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...