Skocz do zawartości

Mycie silnika


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko dopowiem ze Everpol to nie myjnia tylko i tuning zrobisz i opony wymienisz i muzyczke zalozysz.ale fajne chlopaki sa i kumate.natomiast myjnia jest tuz obok i tez koleszka myslacy.mieszkalem tam obok przez pare lat i zawsze tam wracam.

klopot jest teraz z dojazdem bo z polawskiej w energetyczna nie da sie teraz wjechac bo budujo jakies centrum chandlowe,trzeba wjechac od tylu tzn skrecic w lewo przy salonie tojoty i po paruset metrach za ostrym zakretem w lewo w energetyczna.na plocie po lewej stronie bedzie baner EVERPOL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, Everpol dwa lata odkupil te myjnie :)

 

shodan, nie mam zielonego pojecia. Zawsze robilem to w pakiecie z myciem nadwozia, woskowaniem i czyszczeniem wnetrza. Placilem cos ok. 80-100zl za wszystko. Tylko pamietaj, zeby przykryli czyms alternator. Lepiej tego samemu dopilnowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, Everpol dwa lata odkupil te myjnie :)

 

shodan, nie mam zielonego pojecia. Zawsze robilem to w pakiecie z myciem nadwozia, woskowaniem i czyszczeniem wnetrza. Placilem cos ok. 80-100zl za wszystko. Tylko pamietaj, zeby przykryli czyms alternator. Lepiej tego samemu dopilnowac.

 

no to sorry :oops::oops::oops: nie wiedzialem o tym :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogol ludnosc serwisowa odradza mycie, chyba ze jest to koniecznme w celu okreslenia wyciekow.

No ale sa tez obywatele kochajacy swe pojazdy, ktorzy musza miec lsniace silniki.

A wyobrazta se nieumyty silnik w ferrari albo Lambo widoczny przez szybe?No srednica estetyczna, co najmniej.

Ale nasze silniki ukryte. No chyba ze sie jadzie na jakies zawody tuningowo pokazowe - wtedy nie ma wyjscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myłem silnik w legacy parę dni temu (od kiedy go kupilem był tak jakiś syf. olej od wspomagania pewnie) nie zakrywalem niczego, ani alternatora, ani chłodnicy i nie było problemu-żadnego. Wcześniej rzedówka nie chciała mi zapalić ale zalano świece.

W bokserze jest to dość trudne :wink:

Edit: mycie kosztowało 29,-PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Legacy turbo pod maską jest wymiennik, przez który pompa tłoczy płyn chłodzący, a właściwy intercooler znajduje się pod zderzakiem. Aktualnie "dopieszczam" autko u lakiernika, mam zdjęte zderzaki i nie omieszkam umyć chłodnicy intercoolera, klimy i silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...