Skocz do zawartości

Gałka+mieszek


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

trochę mam dotyrana galke i mieszek i zastanawiam się nad wymiana w najbliższym czasie....chciałbym tylko poznać srednice gwintu na który można wkrecac galke oraz z chęcią zobaczę co macie u siebie albo jakieś linki bezpośrednio do aukcji co na 100% pasuje;)

 

ewentualnie jakieś zestawy i będę wdzięczny;)

 

 

 

Pzdr,

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferdek, póki co jestem w krk i będę dopiero we wtorek w zako;) nie wiem czy poprostu nie olac i kupić jakieś MOMO czy Simoni bo widzialem całkiem ciekawe tylko nie znam rozmiau gwintu....

 

Jak szaleć to szaleć;) a staba lądują bo warto!:)

 

btw. Bursztynow nie będzie bo to wioska straszna .... Ale trupia CZACHA to dopiero kozak!!!!;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferdek, póki co jestem w krk i będę dopiero we wtorek w zako;) nie wiem czy poprostu nie olac i kupić jakieś MOMO czy Simoni bo widzialem całkiem ciekawe tylko nie znam rozmiau gwintu....

 

Jak szaleć to szaleć;) a staba lądują bo warto!:)

btw. Bursztynow nie będzie bo to wioska straszna .... Ale trupia CZACHA to dopiero kozak!!!!;D

Montowałem kilka gał i żadna nie miała gwintu, są nakładki o różnych średnicach, a całość kontruje się trzema kołkami z gwintem i zasłania pierścieniem. To standardowe rozwiązanie więc jak kupisz MOMO czy Simoni to będą pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: WRX02 Manual 5MT...sorry

co prawda woz troszke starszy, ale skoro temat o galkach, to sie pochwale 8) :mrgreen:

 

gumowy mieszek od GT MY'98 (imho guma bardziej pasuje do spartanskiego wnetrza klasyka niz pseudo-skora od GT MY'99-00 :lol: ) oraz kawiorowa galka od Golfa mk.I GTi :P

 

5gtvidus.jpg

 

6gtmagas.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem momo bo komponuje się fajnie z kierownicą a poza tym jest dużą i fajnie się nią biegi przerzuca. Co do zdjęcia to lubię się amatorsko pobawić aparatem, cieszę się że Ci się podoba. Wracając do gały to ona jest dedykowana pod dźwignię z podnoszonym ryglem od wstecznego biegu. Dedykowana do 5mt nie bardzo mi się podobała nie mówiąc już o serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwale :) Gałka dedykowana do 6MT i mały patencik. eddie_gt4, Fajnie harmonia współgra z piłką golfową ale ja wole skajkę-nieździerajkę :P

dzieki :)

Twoja galeczka tez fajnie wyglada (sam tez myslalem o MOMO, bo faktycznie ladnie pasuje do kiery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...