Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Waraxe, ok, ale rezerwować Tobie bilet?

 

Jest szansa podłączenia się pod wyprawę i wbitkę na bilet do Torunia? Jeśli się da oczywiście bez problemu i fatygowania większego załatwić bo i tak miałem plan żeby "normalnie" go nabyć. Ale jeśli można połączyć siły to bardzo chętnie :twisted:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No to pierwsza część rundy zasadniczej za nami. Zadowoleni z swoich drużyn?

 

Taaa, jestem dumny z wyników jaki osiąga GKS :mrgreen:

Palant Polny po raz kolejny pokazał że jest idiotą na miejscu prezesa i powinno się go usunąć jak najszybciej. Po awansie sponsorzy zwiększyli mu budżet do 7mln, a on osłabił jeszcze bardziej skład, zakontraktował niesprawnego Świderskiego zamiast Walaska. No i oczywiście nikt nie wie gdzie on ma te 7 mln no chyba że Nicki dostał od niego z 4 mln na start :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem zadowolony z fenomenalnej formy golloba ! Mam nadzieję, że jutro się nie wyłamie i zdobycz punktowa mnie zadowoli (4-6) :mrgreen:

 

-- 24 cze 2012, o 08:10 --

 

Brawo dla Martina i oczywiście Bartka. Oby pieniądze go nie zepsuły i kontuzje omijały.

 

-- 11 sie 2012, o 18:39 --

 

Czy oni kiedyś zrobią na SGP przyczepny tor czy to już tak zawsze będzie, że wyłaniają "betonowego" mistrza świata... :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdyby nie kontuzja Jarka pewnie Leszno by was wyprzedziło, ale to gdybanie. Z Tarnowem chyba nikt nie ma szans, ale przynajmniej sezon macie długi.

Jeśli chodzi o ligę i cały speedway w Polsce to urzędasy z Warszawy psują tymi wiecznymi zmianami regulaminu i wtrącaniem się we wszystko.

Druga sprawa to zabijanie żużla przez namiętne przygotowywanie twardych torów i nakazywanie ubijania przyczepnych !!! Żużel sam się zwinie jeśli będą twarde tory !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukciosti, też mi się wydaje, że Jarek nam "pomógł"... ale cóż taki jest sport. Też moge napisać, że gdyby nie dawna kontuzja Miedziaka, to dziś byłoby lepiej i na 100% bysmy mieli realne szanse na mistrza.

 

Z tymi twardymi torami, to niestety się z Tobą zgadzam. Może lepiej skrócić wyścigi z 4 do 2 okrążeń... przecież i tak wyścig trwa tylko pierwszy łuk. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93, oczywiście, że to nie Wasz problem, że "mały" miał kontuzję i gratuluję awansu. Życzę medalu, obawiam się, że brązowego, ale kto wie. Jestem emocjonalnie związany z klubem z Toruniem odkąd kupiłem forka od jednego ze sponsorów i fanatyka speedwaya 8)

Jeśli chodzi o tory to pewnie wiesz jaką karę dostał Lublin za zły (przyczepny) tor. Chociaż to i tak nie był przyczepny tor tylko lekko zruszony. To jest jakaś parodia żużla co się dzieje teraz z torami i ich namiętnym ubijaniem przed meczami, przynajmniej u nas. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, bo jesteśmy załamani tym faktem. :twisted:

 

Co do pierwszej rundy Play Off moim zdaniem 2 niespodzianki! Gorzów zremisował z Zieloną (mógł wygrać i to wysoko, ale tylko "mógł"), no i niska przegrana Torunia na wyjeździe z Tarnowem! Dobrze to prognozuje przed rewanżem u nas. Ward pojedzie lepiej i szansa będzie spora! Tylko trzeba pamiętać, że w zasadniczej u siebie dostaliśmy baty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukciosti, a co mieli zrobić? To sędzia decyduje, my mogliśmy sobie gadać co chcemy (zobacz wypowieź Ryana).

 

Ale jak już wiemy - mecz będzie powtórzony - chociaż to! Nawet jak przegramy to i tak lepiej będzie niż mielibyśmy wygrać w taki sposób!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...