Skocz do zawartości

........Historia Legacy........


matt

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam sie do Szanownych forumowiczow (zwlaszcza tych, ktorzy takowy model posiadaja) z ogromna prosba o wszelkie informacje na temat wspomnianego modelu tzn. adresy stron internetowych (chyba malo jest stron internetowych poswieconych temu modelowi), zdjecia poszczegolnych ewolucji modelu i ich opisy, dane technczne, wyposazenie itp. itd. slownie wszystko o legacy. Wszystkie te materialy potrzebne mi sa w celu napisania dla wlasnej przyjemnosci i osoby kompendium wiedzy o subaru legacy. Z gory wielkie dzieki.

 

pozdr.

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam sie do Szanownych forumowiczow (zwlaszcza tych, ktorzy takowy model posiadaja) z ogromna prosba o wszelkie informacje na temat wspomnianego modelu tzn. adresy stron internetowych (chyba malo jest stron internetowych poswieconych temu modelowi), zdjecia poszczegolnych ewolucji modelu i ich opisy, dane technczne, wyposazenie itp. itd. slownie wszystko o legacy. Wszystkie te materialy potrzebne mi sa w celu napisania dla wlasnej przyjemnosci i osoby kompedium wiedzy o subaru legacy. Z gory wielkie dzieki.

 

pozdr.

mk.si

 

:) widzę, że poszerzyłeś moje pytanie zadane w poście pt. "Wiedza techniczna-dokumentacja, manuale, doswiadczenie itp." o wszystkie modele Legacy :) Fajnie, ja też z niecierpliwością będę śledził odpowiedzi Forumowiczów na Twój topic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zacząć tak: na początku był chaos... a potem powstało FHI :wink:

 

Tu było coś bardzo fajnego, ale w związku z tym, że mk.si się oburzył, że nie na temat, to już tego nie ma. A naprawde było ciekawe !!!

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si - to ja jeszcze proponuje po otrzymaniu takowych informacji - zlozenie ich w sensowna calosc i przeslanie mi - moze bedziemy tworzyc historie wszystkich modeli, hmm ? Przyda sie to na stronie 8)

 

flipper ja bardzo chetnie, ale najpierw trzeba miec material zeby cosik stworzyc, a w tej sytuacji to sie nic nie da zrobic, niestety :cry: .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...