Skocz do zawartości

Silnik krzywo siedzi? Czy tak ma być?


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

co może być powodem, że silnik wydaje się leżeć krzywo w komorze? Widziałem coś takiego ostatnio i nie mogę dojść do tego za sprawą czego to może być? Jest on lekko pochylony w prawo(siedząc za kierownicą)....nic strasznego ale to widać. Ma ktoś jakieś pomysly? Bo mój kolega się już lekko zaczerwienił i nie wie co robić:)

 

 

 

Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

co może być powodem, że silnik wydaje się leżeć krzywo w komorze? Widziałem coś takiego ostatnio i nie mogę dojść do tego za sprawą czego to może być? Jest on lekko pochylony w prawo(siedząc za kierownicą)....nic strasznego ale to widać. Ma ktoś jakieś pomysly? Bo mój kolega się już lekko zaczerwienił i nie wie co robić:)

 

 

 

Jasiek.

 

urwana prawa poduszka silnika i pewnie lewa poduszka wyskoczyła ze swojego miejsca nad takie wyciecie metalowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem. Czyli wymiana poduszki powinna zniwelować dziwne skrzywienie .... dzięki carfit:) czy możliwe że jest jeszcze coś innego czy raczej nie?

 

-- 25 sie 2010, o 11:34 --

 

Okazało się że prawa poduszka silnika jest wybita! Dzięki carfit jeszcze raz! Czy powie mi ktoś czy wszystkie silniki Imprezy 2.0T mają takie same poduszki czy się czymś różnią ? Np. czy z WRX 05 wejdzie do WRX 02 ?

 

 

 

Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niedawno wymienilismy seryjne poduszki pod skrzynia (N/A US-spec) ktore byly jak galareta, na poduszkiz STI i jest lepiej. Subiektywnie auto mniej 'chodzi na boki', a obiektywnie na pewno jest zdrowiej dla napedow. Mysle ze pod silnikiem siedzi takie samo badziewie, czyli tez warto zalozyc poduszki z STI. Legacu musze zrobic to samo, bo tam juz trudno bylo kolektor dolotowy przykrecic... bo silnik uciekal :lol:

 

Pytanie takie, czy do wymiany poduszek pod silnikiem trzeba wyjac z auta silnik, czy mozna to zrobic mniej inwazyjnie (szybciej i taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem. Czyli wymiana poduszki powinna zniwelować dziwne skrzywienie .... dzięki carfit:) czy możliwe że jest jeszcze coś innego czy raczej nie?

 

-- 25 sie 2010, o 11:34 --

 

Okazało się że prawa poduszka silnika jest wybita! Dzięki carfit jeszcze raz! Czy powie mi ktoś czy wszystkie silniki Imprezy 2.0T mają takie same poduszki czy się czymś różnią ? Np. czy z WRX 05 wejdzie do WRX 02 ?

 

 

 

Jasiek.

Jasiek jedz do Carfita i ci zalozy n-kowe poduszki, czy jakies mocniejsze, kumpel tak zrobil w WRXie 02 i jest bardzo zadowolony, nie urwa ci sie przy strzalach i wogule nie czuc zadnych wibracji - bajka

 

-- 26 sie 2010, o 13:38 --

 

Pytanie takie, czy do wymiany poduszek pod silnikiem trzeba wyjac z auta silnik, czy mozna to zrobic mniej inwazyjnie (szybciej i taniej).

z tego co wiem nie trzeba wyciagac, pewna firma z N. Sącza ma na to patent :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy wymieniajac poduszke na STI musiałbym wymienić wszystkie na raz?

 

Ano... jak wymienisz jedną to silnik dalej będzie krzywo siedział... ale krzywo w drugą stronę... a to zawsze jakiś postęp. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...