Skocz do zawartości

Lans w forumowym szyrcie


Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc nad morzem zajrzałem do salonu w Gdańsku. Los chciał, że zestroiłem się w forumową koszulkę. Po wejściu wzbudziłem lekkie zainteresowanie moją skromną osobą ( koszulka rozmiar M ) Bardzo szybko podeszła do mnie Pani Prezes vel Właścicielka vel żona Właściciela (Prezesowa) i zaproponowała obejrzenie Tribeki która dopiero co dotarła do salonu w max. wypasie. Miło sobie pogawędziliśmy na temat tego modelu i nie tylko. Bardzo pozytywne doświadczenie.

 

Poza tym; wszyscy wchodzacy klijenci walili do mnie z jak w dym ze swoimi pytaniami. Czyli koszulka zdecydowanie spełnia swoją rolę: identyfikuje z marką i wyróżnia z bezosobowego tłumu. Brawo Landm!

 

Korzystając z okazji powtórzę zapytanie z innego wątku. Landm czy jest szansa na jakiś trzeci dodruk? Ewentualnie " Powrót koszulki 3" :wink:

Kawałek Gwiazdozbioru mi się do żelazka przykleił! :evil:

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem aparatu, ale gdybym posiadał raczej fotografowałbym Tribece :wink:

 

Autko wzbudziło mieszane uczucia ( to tak, jak teściowa rozwali Ci sie nowiutkim STI)

W środku atmosfera luksusowego jachtu ( kremowa skórka, aluminowe wstawki, wystająca konsola środkowa) ale z zewnątrz coś mi nie pasuje, nie umiem dokładnie sprecyzować co. Może jest to auto z nowego dla Subaru segmentu, a może po prostu wymaga opatrzenia.

Parafrazując słowa z Rejsu: Jak może mi się podobać samochód, który pierwszy raz widzę.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek Gwiazdozbioru mi się do żelazka przykleił! :evil:

PZDR

No to chyba musiało być gorąco... :?: Ale podobno pada... :?: Czy Ty w tej koszulce wybierałeś się do sauny... :roll: Oczywiście współczuję z powodu koszulki ale zazdroszczę, że miałeś okazję "zwiedzić" wnętrze takiej maszynki... :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam

Kajetan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koszulka się przyjarała podczas wyprasowywania kantów przed wypadem na podryw na Monciak :wink:

 

Mhm... podryw na forumowy t-shirt...? :roll: Na to jeszcze nie wpadłem :twisted:

 

Tylko jest pytanie, na co przede wszystkim zwracają uwagę podrywane: właściciela, sam t-shirt, czy też fakt, że właściciel t-shirta, jako potencjalny posiadacz subaru może być potencjalnym posiadaczem wypchanego portfela :twisted:

 

Czyli jak rozumiem z mody wyszło już machanie kluczykami, weszło noszenie forumowych t-shirtów, tak... :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na bulwarach i innych deptakach przejadły (opatrzyły) sie różnego rodzaju Riboki,Najki, Adidasy, Pumy itp. Trza mieć indywidualny styl i sie wyróżniać z tłumu.

 

Po drugie potencjalne ofiary zwracają uwagę na złote gwiazdki. Jedne przyciąga powab szlachetnego kruszcu, inne marzą o gwiazdce z nieba. Jeżeli tylko właściciel jest odrobinę przystojniejszy od małpy sukces murowany!

 

Aha no i trzecia grupa - znające się na samochodach. Dla tych nie trzeba już nosić koszulki, więc się ją zdejmuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie gdyby nie to że jutro trzeba do roboty się wybrać to bym zaraz wypad na rynek zmontował... :mrgreen:

Tylko martwi mnie ten fakt że trzeba być przystojniejszym od małpy, bo takowe określenie w stosunku to mojej osoby usłyszałem wczoraj na imprezie (Ty małpo) :roll:

 

:mrgreen: :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie poszedłem się przeglądnąć... :twisted:

Wniosek...

Jakaś dziwna ze mnie małpa bo jakby za duża... Mam tylko nadzieję , żem nie jakiś zmutowany jak rekiny w filmie o podwodnym laboratorium... :roll: A jeśli nawet to na pewno łagodniejsza... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie poszedłem się przeglądnąć... :twisted:

Wniosek...

Jakaś dziwna ze mnie małpa bo jakby za duża... Mam tylko nadzieję , żem nie jakiś zmutowany jak rekiny w filmie o podwodnym laboratorium... :roll: A jeśli nawet to na pewno łagodniejsza... 8)

widziałem opstatino film o gorylach górskich. Są większe od małp.

:mrgreen:

:wink:

Ale to od tej kiełbaski z Nysy na pewno :wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale panowie na pewno mieli nie świeże bułki?? :wink:

Kiełbaska z niedzieli. Wiesz jak się nie uprzedzi to tak bywa.

Kurcze może się wybiorę, pora tak w sam raz :D

A tak wracajac do tematu to na kosulkę subaru to powinna już być zniszka. Kto jest za ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...