Skocz do zawartości

dolot


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

szybkie pytanie czy do forka 99 (1gen) pasuje dolot z imprezy (obie wersje turbo) bez map sensora czy do forka pasuje tylko forkowy??

 

to samo jak pamietam

 

-- 11 sie 2010, o 21:39 --

 

szybkie pytanie czy do forka 99 (1gen) pasuje dolot z imprezy (obie wersje turbo) bez map sensora czy do forka pasuje tylko forkowy??

 

to samo jak pamietam i pociesze Cie , ostatnio na nowy czekałem grubo ponad miesiac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma ktos do pozbycia sie sama puszke filtra (od przepływki do tłumika szmerów)

W zamian moge dać średnio ładny ale sprawny filtr K#N :twisted::twisted:

 

aaa czyli chodzi Ci o obudowe filtra , a nie dolot ? dla mnie dolot to rura od obudowy do turbo pod kolektorem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by nie było to część układu dolotowego :twisted::twisted::twisted: a ja sie potem tylko wyrazilem prezyzyjnie o jaki jego element mi chodzi 8) 8) 8)

 

 

To ma ktoś taka puszke na regale najlepiej za pasztet z kurczaczkiem 8) 8) 8) 8) :mrgreen::mrgreen:

 

 

ps mirek czemu piasty masz szpilki jak pękła wszystko idzie wykrecić zgłoś sie coś pomyślimy chyba ze wyrwałeś z niej gwint (choć to jest wprasowane .... zapomnialem) w co nie wierze bo jest twardsza od śruby.....ale ....i takie coś widziałem :twisted:

 

 

ps2 grześ lepsza zła sława niż żadna :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedna z 5 mocujących felgę pękła, żeby było śmiesznie tym małym kluczem do opon co go dodają do auta to zrobiłem macho.gif

 

Jutro to pokażę w naszym serwisie to będę wiedział co z tym fantem zrobić :evil:

Zaciski już jeżdżą i działają :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...