Skocz do zawartości

Sprzedałem Subaru i mi smutno - łączmy się


JKmotors

Rekomendowane odpowiedzi

Mówcie co chcecie, ale jest jakaś nostalgia :wink:

Pamiętam jak mojego pierwszego legasia systematycznie oglądałem w komisie w Środzie Śl. przez pół roku, jeżdżąc do Wrocka... i żal mi go było, i nikt nie chciał go kupić, aż w końcu chyba po 8 msc. poszedł i już go nie ma, a mam tylko jedno zdjęcie zrobione (obok czarnego WRXa zresztą :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe szybko rozbiłeś powiadasz :). No to Dziewczyna musiała się ucieszyć :P.

No trzeba było nie sprzedawać. Ale za coś trzeba kupić nastepne, a na Clio mam zamiar troszkę zarobić. Okazyjnie kupione.

 

PS. Ni z tego ni z owego szczęśliwy wychodzę do listonosza i otrzymałem przesyłkę. Z dwoma białymi nalepkami w kształcie świnki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nakleje sobie na czoło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale chociaż mam pretekst do kupna WRX ;). Dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbylem sie subaru i razem z nimi pozbylem sie wydatkow :mrgreen:

 

powiem wam ze bardziej niezaluje niz zaluje - teraz jak kupie subaru to tylko nowe na gwarancji i juz :mrgreen:

 

poaz tym patrolix jest 1 000 000 slownie milion razy lepiej wykonane niz wszystkie Subaru razem wziete :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbylem sie subaru i razem z nimi pozbylem sie wydatkow :mrgreen:

 

powiem wam ze bardziej niezaluje niz zaluje - teraz jak kupie subaru to tylko nowe na gwarancji i juz :mrgreen:

 

poaz tym patrolix jest 1 000 000 slownie milion razy lepiej wykonane niz wszystkie Subaru razem wziete :P:mrgreen:

 

Prowokacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbylem sie subaru i razem z nimi pozbylem sie wydatkow :mrgreen:

 

powiem wam ze bardziej niezaluje niz zaluje - teraz jak kupie subaru to tylko nowe na gwarancji i juz :mrgreen:

 

poaz tym patrolix jest 1 000 000 slownie milion razy lepiej wykonane niz wszystkie Subaru razem wziete :P:mrgreen:

 

Prowokacja :P

 

rzeczywistosc - dalej twierdze, ze to wspaniale auta, ale takie na ktore mnie na razie stac to stare smietniki - moze sie uda w przyszlym roku zakupic nowe i juz - chyba ze EVO :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poaz tym patrolix jest 1 000 000 slownie milion razy lepiej wykonane niz wszystkie Subaru razem wziete :P:mrgreen:

 

I tu niestety się zgodzę, to nie jest "ta japonia" ..... :cry:

 

ale za to SUBARU

 

 

 

"ma duszę" 8)

 

i choć moja Corolla jest bardziej cicha (diesel :lol: ) i nie wyje choć w zasadzie z Turcji jest ?!?

Nie psuje się nigdy (tfu tfu) choć przebieg 8x wiekszy.

Nie pali jak smok

Nie jest traktowana z "należytym szacunkiem" :)

 

I wszystkie Toyotki moje wiernie służą/służyły

 

to i tak .... do pięt nie sięgają do "Ryśka" / Lodówki / cudeńka

 

 

To chyba zboczenie jest :mrgreen:

Wbrew logice normalnie :)

 

 

Pozdrawiam resztę maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne Clio... :D

Co to za clio?

 

Ja już coraz lepiej bez subaru się czuję :) Dawno nie miałem tego fajnego uczucia przy przeglądaniu ogłoszeń moto :wink: Przez ostatnie 4 lata tylko subaru i subaru. Trochę nudno się robiło.

 

Teraz chcę coś równie szybkiego jak GT ale FWD :twisted: Wrażeń (subiektywnych) będzie więcej, powinno mniej palić. Tylko pewnie będę musiał się zaprzyjaźnić z łopatą do śniegu, której od 4 lat nie widziałem na oczy :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :). Zgadzam się. A może pomożesz szukać jakiegoś fajnego egzamplarza? Pieniądze będę mieć koło września, ale znaleźć dokładnie taki model będzie ciężko, więc już powoli zaczynam. Blob eye wrx kombi czarny lub biały. W ostateczności czerwony... Najlepiej bez gazu, sam założę u Jako, sprawdzone miejsce ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...