Jump to content

Od czego ten spoiler??


Zwibel
 Share

Recommended Posts

Według mnie to nie jest oryginalny spoiler z classic'a. Spoiler z gc8 sti składa się z dwóch części. Dolna cześć jest taka sama dla spoilera z sti v5, sti v6 i P1. Różnica jest tylko w górnej cześci. Spoiler ze zdjęcia wygląda na jednoczęściowy. Skoro jest to replika to równie dobrze może pasować do golfa, jak nie przymierzysz to nie będziesz miał pewności. Poza tym śruby mocujące mogą się nie pokrywać z tymi w klapie. Jeżeli to spoiler z newage to łatwo go będzie odróżnić od classic'a ponieważ klapa bagażnika w newage ma przetłoczenia po obu stronach więc powierzchnia spoilera przylegająca do klapy powinna też je mieć. Ostatnia rzecz to materiał z jakiego przeważnie wykonuje się repliki czyli laminat który jest cholernie ciężki jak nie jest zrobiony profi. Tyle z moich przemyśleń na temat :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego zdjęcia to replika lotki do GC8.

Może być jednak też kopia do GD - kiedyś Bady sprzedawał podobną a la 22B -> właśnie do GD, choć przecież oryginalnie było to IMO najładniejsze skrzydło do GC.

Bez zdjęcia z tyłu, trudno powiedzieć na 100%.

Link to comment
Share on other sites

Spojler kupiony, okaże się na miejscu od czego jest :D teraz kwestia rozwiazania mocniejszych sprężyn. Ktoś kiedyś próbował seryjne modyfikować, musze poszukać coś znajde to zrobię turtoriala :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...