Skocz do zawartości

Jazda STI 03


Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wielu z was to pewno nic wielkiego,ale ja tego długo nie zapomnę...

Parę tygodni temu byłem w Niemczech i natknąłem sie na salon Subaru .

Pomyśłałem sobie ,że spróbuję naciągnąć ich na jazdę testową nowym STI 03 . Nie było to zadanie łatwe,zważając,że mam dopiero 24 lata...

Ale mój niemiecki plus lekka ściema plus całkiem ok samochód jakim podjechałem zdziałały cuda . Przez pół godziny jeździłem sobiem nowym czarnym STI 03 po różnych górskich drogach i wsiach . Pan właściciel salonu jechał ze mną,więc za bardzo nie szalałem,by go nie stresować...

Miałem już okazję jeździć gt i WRX 01,ale ten samochód powalił mnie na kolana . Nie chodzi już nawet o przyśpieszenie, bo takiego się spodziewałem. Co mnie zabiło , to trzymanie na zakrętach , perfekcyjna trakcja . Jeśli w przyszłości powiedzie mi się finansowo , to na pewno nie będę się bawił w jakieś pseudosportowe autka (choćby nie wiem ile koni miały) tylko od razu zamówię STI...

 

Pozdrówka i zazdroszczę wszystkim posiadaczom STI

 

PS. Dobrze ,że teraz duża lotka z tyłu jest w serii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Marku, jeżeli jakikolwiek model Subaru, powalił cię na kolana, to tak ci już zostanie. Z tego właśnie powodu zawsze piszę " powaleni subarofile". To określenie ma tą zaletę że jest dwuznaczne, a ja kocham dwuznaczności.

 

Powalony Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w ogole Wam wszystkim zazdroszcze bo nigdy nie jechalem imprezka nie mowiac o sti :cry::cry::cry: nie dlugo w kompleksy wpadne przez Was :cry::cry::cry:

 

P.S. dobrze, ze chociaz legacy i foresterem jechalem, bo juz bym mogl zbierac manatki i isc sobie z tego forum....... o ja nieszczesliwy :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu w sobotę byłem na dniach otwartych Subaru w Poznaniu, i właśnie po raz pierwszy poznałem jako tako samochody

- Subaru Forester XT - wyczerpująca jazda próbna :) podjazdy pod górkę, jazda w zakrętach, było fajnie i gorąco nawet z włączoną klimą ;)

- Subaru Imperza WRX STI - krótka jazda - hardcore, już wiem że nawet jak bym miał możliwość to bał bym się to prowadzić :)

 

Dziękuje bardzo Panu Kociałkowskiemu za profesjonalne pokazanie właściwości obu pojazdów :) ( nie tylko suche informacje, jak to w salonie wrocławskim i to jeszcze w większości : "nic mi o tym nie wiadomo" :) )

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...