Skocz do zawartości

Potrzebna porada, co wybrac z 4x4 Audi


Intakwrx

Ktory aparat mozesz mi polecic?  

18 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciel się chce skusić na 4x4 w wydaniu Audi :)

 

Ma dylemat co wybrać !

 

Audi A4 Avant 3.0 QUATTRO, 6 biegów manual.

Przebieg 71.000 wersja Full plus super Audio i nawigacja. moc 220 koni wolno ssący, rocznik 2002.

 

Czy:

Audi A6 Avant 2,7 T Quattro BiTurbo skrzynia automat.

Przebieg 52.000 Full wypas :) rocznik 2002 Moc 250 koni i można w KOCARrze zrobići z tego na 300 :)

 

Auta pewne, kupione w Polsce przebieg oryginał, bezwypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli odpowiada mu automat to A6 bedzie lepsze... wieksze, dynamiczniejszy silnik a automat swietnie sobie radzi z turbodziura ktora jest malenka ze wzgledu na male turbo (a raczej 2 male) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO, z Audi najlepiej wyrać....znaczek. Jest bardzo ładny albo S8. Ale ja to stronniczy jestem :wink:

Pozdrawiam

 

No do jedynej słusznej Marki to kolegi nie przekonałem... Impreza dla niego za spartańska,

a Outback się poprostu nie podoba. Ale do 4x4 i Mocy z benzyny Turbo chyba tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gadżeciarze" jakoś dziwnie Subaru nie lubią, a "prawdziwi" kierowcy z zamiłowania wręcz przeciwnie. Szpanerzy za zwyczaj też wybierają inne auto… I bardzo dobrze :mrgreen:

 

Witusiu!

Jakaż pewność i wiedza głęboka z Twych stwierdzeń bije. Szczególnie co do preferencji "prawdziwych" :?: kierowców...

 

A przecież nieopodal, w jakimś wątku, "prawdziwa" wiwisekcja Twej postawy mentalnej się odbyła i jak widać, nawet nie zadrapała powierzchni.

 

Chciałbym, kurde mieć taką niezachwianą pewność co do swoich opinii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galu, Galu, ja pewności siebie nie mam, po prostu zbyt osobiście odbierasz to co piszę. Widać niektórym emotiony i "" nawet nie wystarczą... Poza tym co Ci się znowu nie podoba ? Dla mnie auto ma być szybkie, a nie szpanować niepotrzebnymi gadżetami, mam takich kolegów i się z nimi co jakiś czas wykłócam, bo oni dziwnie nieprzychylnie patrzą na Subaru, za to wszyscy, którzy lubią jeździć i mieli okazję przejechać się tym samochodem, byli zachwyceni i zaczęli się poważnie zastanawiać czy dadzą radę utrzymać takiego "potworka". Może jeśli Ty Gal, przestaniesz widzieć we mnie proroka, który zna całe życie jak swoją podszewkę, którego słowo jest święte i który nigdy się nie myli, to może wtedy jakoś się dogadamy ?

 

Podsumowując:

- Zbyt poważnie odbierasz to co piszę.

- Nawet przy cmentarnie/mistycznie poważnym odbieraniu moich wypowiedzi, mało będzie osób, które lubią jeździć, a nie spodoba im się lub nie wzbudzi uznania Subaru.

 

Teraz proszę wyjaśnij o co Ci chodziło, bo chyba sam nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz proszę wyjaśnij o co Ci chodziło, bo chyba sam nie wiesz...

 

Powiedz mi, że WRX nie jest lanserski...

 

Poza tym - ja jestem gadżeciarzem (lubie wszelkiego rodzaju pierdoły ułatwiające życie w samochodzie), a Subaru lubię (mimo tych braków), ale ja to prawdziwym kierowcą nie jestem :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanserski jest Lancer :P

A najbardziej STI SE. Ogromny wlot, i skrzydło jak z wsiotjuning, festyniarskie zestawienie kolorów, ogromne złote felgi, złote zaciski, różowe napisy STI, niebieskie siedzenia, niebieskie zegary (jak w Tico) z migającym czerwonym światełkiem), do tego zupełnie jak u amerykańskich ziomali niczym chromowana błyszcząca się kratka z przodu i niczym biżuteria, numerek z imieniem gwiazdy w środku. No i jeszcze srebrne nakładki zupełnie taki jak z supermarkety z działu "stjuninguj swojego Poloneza". Nie zapominajmy o najważniejszym gadżecie, tajemniczym pokrętle zmieniającym coś ważnego w aucie co powoduje większą zabawę i hiper mega kopa o dziwnej tajemniczoszpanerskiej nazwie DCCD, ale szkoda, że nie ma napisu ARMED, FIRE, czy TURBO.

 

Mimo tego, że to jest to tak strasznie szpanerskie autko jakiś tak dziwnie dla szpanu, zwanego nie raz prestiżem kupuje się znacznie częściej niż je jakieś: BMW, Mercedesy i Porsche... Pewnie przez to, że Impreza mała jest, bo dobry samochód to taki co nie zmieści się w ciasną uliczkę, dzięki czemu zrobi korek i będzie zwracał na siebie jeszcze większą uwagę.

Kolejna dziwna sprawa, największymi lanserami są rajdowcy i miłośnicy rajdów… dziwne… :mrgreen:

 

P.S. Widzę, że owocu też bierzesz mnie za poważnego proroka czy innego męża stanu :oops:

P.S.2 Jak to już ktoś na forum pisał, dziękuję Stwórcy, że mam taki festyniarski gust i mi się STI podoba :D i mam gdzieś inne, negatywne opinie na temat tego auta. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja powinna mi przyznać mi specjalna nagrodę za wytrwalość. A minowicie 2 tygodnie temu na Kazimierzu pojawił się Solberg. Pora była późna,było to po Wiankach,wszyscy nawiankowani ja wyszedłem przewietrzyć się z Drukarni i jedna nieświadoma kobieta mówiła do siebie,jakie to straszne auto z czyms na bagażniku stoi na ulicy. Poswięciłem Jej min. pół godziny chwaląc zelety tego straszydła......aż w końcu (była po mocnych Wiankach) przyznała,że Subaru jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, to ja juz nie chce wiedziec jakich srodkow uzyles ... przynajmniej na mnie nie demonstruj :twisted: a co zrobic jak kobieta nie znosu przeciazen? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, to ja juz nie chce wiedziec jakich srodkow uzyles ... przynajmniej na mnie nie demonstruj :twisted: a co zrobic jak kobieta nie znosu przeciazen? :roll:

To były Wianki, więc łatwo było przekonać wszystkie "dziewice" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos wybiera kombi to raczej zalezy mu zeby bylo jak najwieksze, a nie jak najmniejsze... tak IMHO... ale manual by sie przydal :twisted:

mówisz? ja zawsze patrzę na kombiaki pod względem linii nadwozia, nie pojemności bagażnika 8).

 

oczywiście nikogo nie przekonuję do mojego punktu widzenia, po prostu wyrażam swoje zdanie :).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...