Skocz do zawartości

Fotele jakieś fajowskie


leon

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że fotel nie wytrzymał trudów utrzymania moich czterech liter, szukam fajnego nowego siedziska. Tylko nie wiem czego właściwie szukać. :roll:

Czy od WRX'a się już nadaje czy może dopiero od STI'jaja ? A może jakiś kubełek inny ? Nie upalam, nie świruje :wink: , szukam czegoś czego nie opuszczał bym 5 minut, ale coby dobrze trzymało.

 

Drodzy upalacze, pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że fotel nie wytrzymał trudów utrzymania moich czterech liter, szukam fajnego nowego siedziska. Tylko nie wiem czego właściwie szukać. :roll:

Czy od WRX'a się już nadaje czy może dopiero od STI'jaja ? A może jakiś kubełek inny ? Nie upalam, nie świruje :wink: , szukam czegoś czego nie opuszczał bym 5 minut, ale coby dobrze trzymało.

 

Drodzy upalacze, pomóżcie.

 

Najfajniejsze na jakich siedziałem były z GT00. Później z wrxa bloba i takie mam teraz w bugu. STi są podobne, ale mi nie podpasowały, mają krótsze siedzisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem na fotele od GT MY99. Fotele w dobrym stanie od Anglika z przesyłka kosztowały mnie 400zl. Nie ma regulacji wysokości ale przy moim wzroście (180cm) jest w sam raz. Z reszta ta regulacja to i tak nic nie daje, bo jak podniesie się tył do góry to czuje jak bym zsuwam się z fotele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedziałem w GT'00 (prawie rok i 13tys.km jeżdżenia), siedziałem sporadycznie w WRX-owych, w STi-owych, Forkowych, OBK-owych, GL-owych, GX-owych... oraz fotelach paru innych marek aut, i GT'00 są najfajniejsze, w jakich kiedykolwiek siedziałem i jeździłem...

 

Trzymanie super, zmęczenia zero. Co do postury, mam 187 cm wzrostu i ważę ~90 kg.

 

STi bug też są fajne, ale jednak ciut inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...