Skocz do zawartości

JOY żegna się z Wami


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy Forumowicze. Firma z którą współpracuje zafundowała mi tydzień na Sycylii :D - więc znikam od 8 VI. Jako że czekają mnie w sumie 4 przeloty samolotem postanowiłem pozegnać się ze wszystkimi i całym światem. Dzięki za wszystkie cudne topiki.

Z nadzieją na powrót bez Alkaidy.

Pozdrawiam już słonecznie.

JOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Uważam również, że obawy nie są uzasadnione.

SARS na lotniskach, mafia na Sycylii a do tego jeszcze wulkany i ew. trzęsienia ziemi. Myslę, że w tym kontekście sam lot to rzeczywiście bezpieczna sprawa :wink:

 

 

Miłych wrażeń i bezpiecznego powrotu (koniecznie ze zdjęciami ... np. Subaru na Sycylii :) )

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udało się - wróciłem. Fotek niestety nie mam, ale jedną Impreze ( bo imprez było mnóstwo) ;) spotkałem. Ale najweselsze było, gdy zwiedzałem sobie Taormine ktoś mnie minął i po chwili zajarzyłem że koleś miał niebieską koszulkę z napisem SUBARU. Odwracam się, patrze a koleś też się odwraca patrzy na moją czapeczkę i po chwili oboje się uśmiechamy machamy łapkami i zadowoleni ruszamy w swoje strony. Fajnie, nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mnie minął i po chwili zajarzyłem że koleś miał niebieską koszulkę z napisem SUBARU. Odwracam się, patrze a koleś też się odwraca patrzy na moją czapeczkę i po chwili oboje się uśmiechamy machamy łapkami i zadowoleni ruszamy w swoje strony. Fajnie, nie.

 

wniosek: subarofile to jedna wielka rodzina - .......cos pieknego :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakaś nowa moda jest - na czerwone oczy?? Bo wie Pan ta technika komputerowa idzie teraz tak szybko do przodu że ja za najnowszymi rozwiazaniami budowlanymi nadążyć nie mogę. :lol:

Klocki lego są już tak zaawansowane że zanim się wyjdzie ze sklepu to one juz w połowie się same zbudowały.

Flaszeczka Berbeluchy - drogo się Pan ceni Panie Waldemarze. U mnie na rynku robią to za piwo i to takie tanie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Tommi, nastąpiło nieporozumienie w temacie " techniki uzyskiwania efektu Czerwonych oczu z żółtą plamką w rogu ". Otórz ja proponowałem wypicie wspomnianego napoju, co powoduje rządany efekt. Stawianie komuś flaszki za to żeby mnie walił po mordzie, jest nie ekonomiczne z mojego punktu widzenia, ponieważ jestem żonaty bardzo, i ma mnie kto prać, nie dość że za friko, to jeszcze za nic. Natomiast sam efekt jest wtedy raczej efektem " oka nadfioletowego lub podfioletowego", w zależności od odcienia cery delikwenta. Nieporozumienie nastąpiło z powodu braku jednego słówka w zamieszczonej przeze mnie intrukcji. Słowo klucz to " wypić ". Co do klocków LEGO, nie mogę się wypowiadać, ponieważ jestem na etapie składania KINDER NIESPODZIANEK.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może cały zestaw plażowy z ręcznikiem , wiaderkiem, grabkmi, foremką w kształcie imprezy, parasolem na deszcz i słońce, trochę wody z bałtyku w kolorze niebieskim WRC, krzesełka, zestaw kluczy imbusowych z napisem Subaru(też niebieski), pare kapsli, łuske po bombie z okresu II wojny światowej, kilogram salcesonu kujawskiego, dżem z rabarbaru i pare fasolek o smaku oleju silnikowego. Cena za zestaw 6,500$ Trzeba kupić przynajmniej 5 zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...