Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

to watek z kinem popularnym czy temat dla prawdziwych kinomaniakow pęłną gębą?

 

Jezeli o mnie chodzi to zdecydowanie to drugie!

 

Może dlatego mi się filmy szwedzkie nie podobały

Szwedzkie kino to Bergman, jeden z moich ulubionych rezyserów wszechczasów!

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z nim... i z jego synem ;)

 

Sam nie wiem, co mam o tym filmie myśleć. Ogólnie rzecz biorąc pomysł nie jest nowy, ale ubrany w nowe szaty, więc wygląda dobrze. Gra aktorów spoko. Scenerie, efekty, wszystko jest fine, tylko że sam film zostawia jakiś taki niedosyt i wrażenie niedorobienia. Mówiąc inaczej można było z koncepcji wyciągnąć więcej, dużo więcej, a tak spłycono to wszystko, uproszczono i pozostawiono widza dalej głodnym, a ja nie lubię być głodny po obiedzie ;)

Nie mogę powiedzieć, że nie polecam, bo szczególnie fanom sf, takim jak ja, film się będzie fajnie oglądało, ale lojalnie uprzedzam, że jeżeli ktoś oczekuje troszeczkę więcej od filmu (jak ja ;) ) może wystąpić efekt rozczarowania...

 

dzieki B)

 

to watek z kinem popularnym czy temat dla prawdziwych kinomaniakow pęłną gębą?

 

jedno i drugie :) Ja lubie zarowno kino ambitne jak i odmóżdżacze - pod warunkiem, ze nie sa zbyt odmozdzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie :) Ja lubie zarowno kino ambitne jak i odmóżdżacze - pod warunkiem, ze nie sa zbyt odmozdzone ;)

 

Zgadza sie.

 

Jezeli o mnie chodzi to kino europejskie, choć ostatnio malo czasu na seanse.

 

hamerykanskie - to nie dla mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem zagorzałym fanem Supermana, ale najnowszy Człowiek ze stali jest ZAJEFAJNY!!!

"Powrót" z Brandonem Routh'em był niezły, ale przy tej odsłonie film klęka i jest zwykłą bajeczką dla trzynastolatków...

Nowy w pewnym sensie też, ale jest tak zrobiony i pokazany, że efekt bajkowości schodzi na dalszy plan i zapominamy o nim zupełnie.

Akcja, akcja, akcja... i troszkę czegoś więcej, przez co film nabrał fajnego kolorytu.

POLECAM!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem zagorzałym fanem Supermana, ale najnowszy Człowiek ze stali jest ZAJEFAJNY!!!

"Powrót" z Brandonem Routh'em był niezły, ale przy tej odsłonie film klęka i jest zwykłą bajeczką dla trzynastolatków...

Nowy w pewnym sensie też, ale jest tak zrobiony i pokazany, że efekt bajkowości schodzi na dalszy plan i zapominamy o nim zupełnie.

Akcja, akcja, akcja... i troszkę czegoś więcej, przez co film nabrał fajnego kolorytu.

POLECAM!!! ;)

 

Ogólnie się zgadzam, acz trochę długo się IMO rozkręcał B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jest to ekranizacja jednego z najbardziej znanych i popularnych komiksów na świecie. Po drugie ekipa która stworzyła ten film o ile dobrze kojarzę brała udział przy ostatnich Batmanach, co raczej zachęca do oglądania. To już nie ten Superman z Christopherem Reeve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batmanach,

 

Jedno jest warte drugiego... tak jak i tem czlowiek pajak

 

Argument o najbardziej znanym komiksie daje tyle samo co argument o milionach much wcinajacych ...... (wiesz co).

 

Mowicie ze jest bez majtek!? Faktycznie postep....

TyrTyr, wiedziałem, że będziesz tu smęcił urodzony malkontencie...

Poczytność komiksu ma drugorzędne znaczenie, bo film jest świetnie zrobiony i ogląda się go bardzo dobrze.

Główny bohater owszem, pojawia się bez gaci, ale jedynie jako noworodek, reszta jest mnie obcesowa niż byś na to liczył :P

Co do kina amerykańskiego to fakt, że dostarcza całą masę chłamu, ale poza tym jest również źródłem doskonałych produkcji i niczego udowadniać jako całość nie musi.

Tym którzy jednak nie są w stanie strawić kina hamerykanskiego jako substytut polecam przygody Singhama :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batmanach,

 

Jedno jest warte drugiego... tak jak i tem czlowiek pajak

 

Argument o najbardziej znanym komiksie daje tyle samo co argument o milionach much wcinajacych ...... (wiesz co).

 

Mowicie ze jest bez majtek!? Faktycznie postep....

 

A to przepraszam milordzie, rozumiem, że to plebsem zalatuje i żeś nie godzien.

PS. Niedługo nowy Wolverine wychodzi, Tyr Tyr biedaku na co ty do kina będziesz chodził?

Dobra "ciach bajera" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batmanach,

 

Jedno jest warte drugiego... tak jak i tem czlowiek pajak

 

Argument o najbardziej znanym komiksie daje tyle samo co argument o milionach much wcinajacych ...... (wiesz co).

 

Mowicie ze jest bez majtek!? Faktycznie postep....

TyrTyr, wiedziałem, że będziesz tu smęcił urodzony malkontencie...

 

PROROK !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zdania TyrTyra nie podzielam (kazdy oglada to co lubi, po co sie o to stresowac co jest fajne a co nie??), o tyle Man of Steel mi sie nie podobal :(

 

Scenariusz fajny, ciekawy, zdecydowanie odswieza temat, ale wykonanie.... wszystkiego bylo "za". Za duzo, za glosno, za szybko! Siedzialem i chwilami nie wiedzialem co sie dzieje, kto komu przywalil, jak ten uciekl, kto dostal lokomotywa w leb a kto rozwalil przez przypadek jaki wierzowiec...

 

Do tego Cavil jednak przesadzil z pakowaniem do filmu - za kazdym razem gdy pojawial sie topless albo nawet w tshircie to na sali bylo slychac smiech, bo wygladal po prostu smiesznie...

 

We wtorek ide na World War Z - wydaje mi sie, ze negatywne krytyki nie bardzo zalapaly o co w tym wszystkim chodzi. (jest tez kilka pozytywnych recenzji i to w czasopismach ktore sobie cenie za wartosc intelektualna :) ) Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...