Skocz do zawartości

Magnetyzery


Krajanek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z forumowiczów miał może styczność z magnetyzerami które podobno zmniejszają zuzycie paliwa,podnoszą moc oraz zwiekszają prędkość maksymalną pojazdu :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z forumowiczów miał może styczność z magnetyzerami które podobno zmniejszają zuzycie paliwa,podnoszą moc oraz zwiekszają prędkość maksymalną pojazdu :roll: :?:

 

nie "podobno" tylko to prawda. Spalania może za wiele nie zmniejsza, ale na pozostałe parametry ma znaczący wpływ.

Używa tego większość forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mój mechanik powiedział, że jakby to działało to by je montowali seryjnie w nowych autach. :wink:

 

No bo przecież inżynierowie w koncernach się nie znają :P Wejdź sobie na allegro i będziesz wszystko miał kompetentnie wyłożone. Na forum Golfa też są ponoć oblatani w tym temacie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mój mechanik powiedział, że jakby to działało to by je montowali seryjnie w nowych autach. :wink:

 

No bo przecież inżynierowie w koncernach się nie znają :P Wejdź sobie na allegro i będziesz wszystko miał kompetentnie wyłożone. Na forum Golfa też są ponoć oblatani w tym temacie :lol:

 

Opla też.

 

I tak najlepsze są te chipy http://www.allegro.pl/item1042833154_pr ... sylka.html 12 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam poważnie :idea: Staruszek dorwał taka ulotke i zaraz zamówił 3 komplety w tym jeden dla mnie :shock: Testował ktos takie coś :idea: Osobiście podszedłem do tego z dystansem ale trza będzie sie przekonac na własnej skórze 8) Mam tylko nadzieje że kasa nie pójdzie w błoto i nic sie nie podzieje z samochodem :oops: P.S Nie jest to żadna prowokacja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam poważnie :idea: Staruszek dorwał taka ulotke i zaraz zamówił 3 komplety Mam tylko nadzieje że kasa nie pójdzie w błoto i nic sie nie podzieje z samochodem :oops: P.S Nie jest to żadna prowokacja .

Już poszła...

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ktos z Was lub waszych znajomych miał okazję przekonac sie o tym na własnej skórze czy są to tylko spekulacje :idea: :?: Pierwszy raz sie z tym spotykam a staruszek postawił mnie przed faktem dokonanym. Inforacje o tym że towar jest rekomendowany przez towarzystwa soprtów samochodowych ble,ble,ble...Na towar wystawili gwarancje :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam poważnie :idea: Staruszek dorwał taka ulotke i zaraz zamówił 3 komplety Mam tylko nadzieje że kasa nie pójdzie w błoto i nic sie nie podzieje z samochodem :oops: P.S Nie jest to żadna prowokacja .

Już poszła...

:|

Tródno niech kazdy odbiera jak chce :idea: Może moje pytanie zabrzmiało naiwnie ale chyba jak sie osobiscie nie przekonam to nie bede wiedział. Jak to nie spierniczy mi samochodu to na pewno opiszę doświadczenia na własnym przypadku pozytywne bądz negatywne dzieki czemu bedę mógł kogoś ostrzec lub pomóc :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z forumowiczów miał może styczność z magnetyzerami które podobno zmniejszają zuzycie paliwa,podnoszą moc oraz zwiekszają prędkość maksymalną pojazdu :roll: :?:

 

No chyba se jaja robisz?! :roll: Znowu o tym?

Co znowu,co znowu :?: :roll: Pierwszy raz o tym słyszę. Może jestem jakis zacofany szy co 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z forumowiczów miał może styczność z magnetyzerami które podobno zmniejszają zuzycie paliwa,podnoszą moc oraz zwiekszają prędkość maksymalną pojazdu :roll: :?:

 

nie "podobno" tylko to prawda. Spalania może za wiele nie zmniejsza, ale na pozostałe parametry ma znaczący wpływ.

Używa tego większość forumowiczów

Adaś w pierwszej chwili uwierzyłem w Twoją cyniczna odpowiedz :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tak najlepsze są te chipy http://www.allegro.pl/item1042833154_pr ... sylka.html 12 zł....

 

Ciekawa lokalizacja tego allegrowicza, czyżby... :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Oj zbluźniłeś synu :P

Nawet tak nie mów. Chyba, że w ten sposób wykańcza inne marki, wciskając im taki szajs :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...