Skocz do zawartości

Naklejki Forum Subaru - zamówienia


Maruda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... może rzeczywiście należałoby w propozycję Potasa wcisnąc plejady, czy cuś... Ale to znów byłoby "wciśnięcie" - takie "naprawianie" wszelkich piktogramów (tudzież logo) na dobre im nigdy nie wychodzą.

 

No więc zgodnie z Moniki sugestią spróbowałem wcisnąć we wspomnianego ludzika Plejady. Zacząłem od najmniejszej gwiazdki, a i tak się utrudziłem co niemiara (odczucia ludzika dyskretnie przemilczę).

Po wciśnieciu pierwszej gwiazdki przyjrzałem się dziełu krytycznie, i stwierdziłem że:

 

1. No rzeczywiście nie wygląda to pięknie;

2. Jak to Monika przewidziała, "na dobre mu to nie wyjdzie";

3. I dobrze mu to nie wejdzie.

 

Zadumałem się ciężko. Potem zacząłem nową myśl. Potem jeszcze jedną - aż przy czwartym piwie pomyślałem sobie, że może jednak nie powinienem był tak dosłownie interpretować owego "wciskania"...? I że może niepotrzebnie wciskam mu na siłę? Może dać temu ludzikowi po prostu te gwiazdki do ręki, a niech on sam je sobie... ee... znaczy, sam z nimi zrobi co uważa? (I jak lubi?)

 

Efekt w załączeniu.

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No rzeczywiście nie wygląda to pięknie;

2. Jak to Monika przewidziała, "na dobre mu to nie wyjdzie";

3. I dobrze mu to nie wejdzie.

 

Tak dogłębne potraktowanie problemu wręcz fascynuje. :lol:

 

...przy czwartym piwie pomyślałem sobie, że może jednak nie powinienem był tak dosłownie interpretować owego "wciskania"...? I że może niepotrzebnie wciskam mu na siłę? Może dać temu ludzikowi po prostu te gwiazdki do ręki, a niech on sam je sobie... ee... znaczy, sam z nimi zrobi co uważa?

 

He, he.

Całkiem słuszny tok rozumowania. Efekt tyż w porzo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba... bardziej niz tamte pokemony :twisted:

A mi nie... :mrgreen:

 

A gdzie napis + nick?

Ni ma.... I nie będzie :roll:

 

Całkiem słuszny tok rozumowania. Efekt tyż w porzo. :wink:

No... o tyle o ile. Wcześniejsze zastrzeżenia wciąż są (IMHO) aktualne.

 

Znaczy tak: efekt w porzo, ale dalej nijak się ma do idei "forum". Bardziej pasuje do "VI Wiosenny Bieg Przełajowy pod Patronatem SIP".

 

:roll:

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... mnie sie kojazy z ludzmi, osobami (ludek).... i z subaru (gwiazdki, kolory) wiec dla mnie bomba... mozna pojsc dalej i polaczyc z drugim chlopkiem w lustrzanym odbiciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieniłbym tylko gwiazdki, żeby duża była po lewej a nie po prawej, do tego adres forum ale bez nicka - takie moje zdanie, ta nowa jakaś taka fajniejsza :)

Duża już była po lewej, ale jej się tam nie podobało. :mrgreen:

Wysokość "rąk" (oprócz kierunku ruchu na kompozycji - lewa-->prawa) niejako narzuca "ruch" gwiazdek, a to z kolei wymusza gdzie powinna być największa.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mozna pojsc dalej i polaczyc z drugim chlopkiem...

Odżis, to nie to forum... :mrgreen: Ja wiem: lekkoatletyka, Grecy starożytni, i te sprawy, ale... :roll:

Nie żebym chciał dyskryminować kogokolwiek, ale jednak "nie na każde pomysły jestem otwarty" :lol::lol:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie ostro lamie zakrety to trzeba miec troche pary w rekach wiec atletyczna budowa jest bardzo wskazana :twisted:

Ja miałem na myśli "Greków starożytnych i te sprawy" - które to Grecy owi ujęli powiedzeniem: "żony są do rodzenia dzieci, do rozrywki są hetery, a do miłości mężczyźni"... (w kontekście wspomnianego "łączenia z drugim chłopkiem").

:mrgreen:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadające parówy rzondzą!!!

 

Właśnie nakleiłem gadających chłopków w kolorze Bahama Yellow z błękitnym oczami na greenie lakieru i efekt jest zarabisty :D

Drobna sugestia - darujcie sobie szyby i klejcie na blachę.

 

A jeżeli chodzi o nowe logo to "lepsze jest wrogiem dobrego" ale o gustach się nie dyskutuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadające parówy rzondzą!!!

TA JEZD!!! RZONDZOM!! :)) A jak kto sądzi inaczej to kit mu w oko... ;))

 

A jeżeli chodzi o nowe logo to "lepsze jest wrogiem dobrego" ale o gustach się nie dyskutuje.

Zgadza się - jak wyżej: bez dyskusji, tępić odszczepieńców!! :))

 

Poważnie: tutaj nowe nie jest lepsze... (na szczęście??)

 

:)

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast marudzić postarałem się o mała inspiracje dziełami naszych kolegów.

Mam nadzieje ze pomoże to w wyłuskaniu jakiegoś godnego projektu.

 

Intak, coś podobnego było parę postów wcześniej... :D

I, jak to ktoś tam skomentował, to są ICH projekty (=prawa autorskie), a poza tym dotyczą one Klubów Subaru, nie forów.

Róznica jest taka, że trudno być w klubie subaru i przyjeżdżać na spotkania Fordem, Hondą czy Alfą (czy też wręcz rowerem TREK), a na forum marka własnego pojazdu (i jego rodzaj, czy wręcz brak) nie ma żadnego znaczenia - bo jest to FORUM miłośników/ pasjonatów/ i przypadkowych osobników (jak n.p ja :D), a nie KLUB posiadaczy aut danej marki.

 

A poza tym, to (według mnie, przynajmniej) temat "jakie logo FORUM Subaru" został już rozstrzygnięty jakiś czas temu.

Wprawdzie nie wszystkim się podobają parówy, i Potas zaczął tutaj podstępnie uprawiać krecią robotę i dywersję (co jest wodą na młyn odwetowców z Bonn :D) ale w niczym to nie zmienia faktu że jeden projekt już niejako "poszedł do realizacji".

 

W każdej pracy projektowej przychodzi taki moment że mówi się "wersja ostateczna" i kieruje temat do realizacji. Nawet jak później "się wymyśli" że "a może jednak możnaby było..." to już jest po ptokach - przecież nie będziemy co dwa tygodnie wymyślać i robić nowego logo forum, bo to byłoby tak jakby FHI co roku zmieniało logo Subaru. Nikt takich rzeczy nie robi, i jest to chyba oczywiste dlaczego. Firmy zmieniają swoje loga raz na dziesięć - dwadzieścia lat*), a i tak jest to najczęściej zwykła stylizacja (facelift - jak np. logo Apple czy MS Windows).

FIAT zmienił jakiś czas temu radykalnie swoje logo na jakieś cztery niewydarzone paski i szybciutko się wycofali z tego"ulepszenia" - bo im sprzedaż siadła.

 

Jak to ujęto w znanym i lubianym filmie REJS:

PROKURATOR - WETERAN: Yyyy... Każdy może prawda krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych prawda punktów, które stworzymy.

 

INSTRUKTOR KO: Ja uważam, że to jest chyba bardzo rozsądne co pan mówi... I... Mmmm... Chyba jest potrzebne po prostu.

 

PROKURATOR - WETERAN: No więc wobec tego należy wziąć się do pracy i budować. Organizować.

 

:mrgreen: :roll: :lol:

pzdr,

M.

 

____________

*) Nie dotyczy to oczywiście sytuacji przejęcia jednej firmy przez drugą, a i to nie w każdym przypadku - VOLVO i AUDI (na przykład) dalej nazywają się tak jak sie nazywają, i loga mają jak miały (chyba... ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...