Jump to content

Naklejki Forum Subaru - zamówienia

Maruda

Recommended Posts

Witam wszystkich,

W obliczu wcześniejszej ożywionej dyskusji dotyczącej naklejek forumowych dziwi mnie trochę brak zainteresowania naklejkami forumowymi (brak większej ilości zamówień - jak na razie zamówiły tylko cztery osoby...).

Nie wiem czy to kwestia "umknięcia tematu z pola uwagi" osób wcześniej zainteresowanych, czy też może cena jest (w odczuciu "niezamawiających") za wysoka?

Jeśli to pierwsze, to niniejszy post służy przypomnieniu o temacie - szczegóły dotyczące zamówień są w wątku "Logo forum Subaru" - a aktualizowana lista zamówień jest tutaj.

Jeśli zaś powodem braku zamówień jest cena, to proszę o wyrażenie swej opinii w ankiecie.

Pozdrawiam,

Maruda.

• Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysle, ze nie chodzi o cene... w moim przypadku ta naklejka mnie sie nie widzi na samochodzie :? Chetnie nakleilbym Pirelli, Motula, SRWT, swinke i takie tam.. a ta mi jaoks nie pasuje stylistycznie do samochodu... :roll:

Maruda, myślę, że musisz nam trochę więcej wytłumaczyć. Po pierwsze czy da się ją nakleić od środka na szybę. No i czy to białe to jest biały kolor tła, czy to jest przezroczyste...

Maruda, moze ponaklejaj je na swoj samochod i zrob zdjecie jak to wyglada "w praniu" ...

Witam wszystkich.

Obawiam się, że odpowiedzi na większość zadanych ostatnio pytań były już udzielone w wątku... :)

No ja wiem że łatwiej jest zadać pytanie jeszcze raz niż się przegryzać przez wszystkie posty, ale to jest łatwiej WAM, nie MI :)

Naklejka jest bez tła, da się nakleić na szybę, do naklejenia na szybę od wewnątrz musiałaby być folia winylowa "zwykła" (bo oblaskowa ma kolor i "odblask" tylko "z wierzchu") - więcej na ten temat (i tematy pokrewne) tutaj - jak i w okolicznych postach :)

Odżis, jedna naklejka pojechała do Krakowa... Dzieś ty chłopie wtedy był? :)

Z tego co zrozumiałem z dyskusji, która się wywiązała po obejrzeniu tej naklejki przez mieszkańców Kraka to Moniqa jeszcze jej nie nakleiła... to naklejcie jej na Hansa, albo weźcie od niej i naklejcie "ćwiczebnie" komu innemu :) - wtedy będzie widać dokładnie co i jak. Co do oklejania własnego autka - to po pierwsze, "szewc bez butów chodzi", a po drugie to fotka ta niewiele by więcej wniosła (jak sądzę) niż dotychczasowe fotografie naklejki w wątku.

Może zmolestujcie do fotograbienia swych autek (z naklejkami) tych, co już naklejki zamówili? Będzie szybciej chyba... :)

pzdr,

M.

mi tez sie tak srednio podoba ta naklejka OGS ma racje lepsze sa SWRT Pirreli MOTUL :D

De gustibus non disputandum est, jak mawiali starożytni :)

(Zaś Kopaliński twierdzi że "non est disputandum". Whatever.)

Nie bardzo tylko rozumiem jak naklejka Pirelli Motul miałaby promować forum Subaru... ;)

Zaś co do kolegi Odżisa to onegdaj zadeklarował się że poprze każdą wersję... (oto corpus delicti :).

pzdr,

M.

Witam,

tytułowa oferta jest "specjalna" w takim sensie jak kiedyś mówiło się "szkoła specjalna" (dziś mówi się "szkoła dla umiejących/ rozwiniętych" inaczej... ;))

Z ankiety widzę że są osoby, które uważają iż cena naklejki (wyciętej, obranej, zaklejonej transferem, zapakowanej i zaniesionej na pocztę) jest za wysoka.

Oczywiście, każdy ma prawo do własnych odczuć i kalkulacji, i absolutnie nie mam do nikogo żalu o to, że uznał cenę za wygórowaną.

Niemniej (jako osobnik przewrotny, szyderczy i złośliwy z natury :)) wpadłem na iście szatański pomysł: oferta specjalna.

Otóż, za połowę ceny "przygotowanej" naklejki oferuję DWIE naklejki - z tym, że będą one "nieobrane" (czyli w takim stanie jak wychodzą z plotera) i w JEDNYM kolorze. Do tego będą dołączone "oczka-gwiazdki" (oczywiście, w kolorze "przeciwnym", i tak samo "nieobrane") + stosowny kawałek transferu.

A "w gratisie" dorzucę jeszcze życzenia miłej zabawy.... (uprzedzałem, że jestem złośliwy ;))

pzdr,

M.

PS: A tak naprawdę to niniejszy post służy wyłacznie "podbiciu" tematu na liście wątków (jako że nie potrafiłem wyczaić jak się temat "przykleja").

Tytułem wyjaśnienia: temat ten ma ważność dwutygodniową, potem zjedzą go serwerowe Gremliny.

[EDIT]

A powyższa "oferta specjalna" jest jak najbardziej poważna i aktualna... wraz z wyrazami podziwu dla tych co się na nią zdecydują :)

Maruda ma rację. Wczoraj dostałem naklejki - naprawdę dobrze wykonane ,a poza tym nie jest to produkcja masowa (np. na każdej inny Nick) co umiemożliwia obniżenie kosztów. Dzisiaj nakleję i wyślę zdjęcie wszystki niezdecydowanym.

A co do tego "szatańskiego" pomysłu Marudy - to też z chęcią poznam śmiałka który się odważy podjąć wyzwanie. (Oczywiście wydruki z plujki się nie liczą)

A co do tego "szatańskiego" pomysłu Marudy - to też z chęcią poznam śmiałka który się odważy podjąć wyzwanie. (Oczywiście wydruki z plujki się nie liczą)

:)

Pisząc "ploter" miałem na myśli ploter TNĄCY.

Najbardziej upierdliwe w tym wszystkim jest zdejmowanie tej części folii co ma wylecieć, tak aby nie wywalić tego co ma zostać. (Czasami dochodzi do tego szukanie w ploterze literek, które nóż "zabrał ze sobą".)

Drugie co do upierdliwości jest bieganie na pocztę... :)

pzdr,

M.

Maruda, ale marudzisz :wink: ciesz sie, ze nie urodziles sie jako 14te dziecko robotnika z Bangladeszu :twisted:

A tak w temacie to bieganie na poczte nie jest takie straszne co stanie w tych pol godzinnych kolejkach :?

Maruda, ale marudzisz :wink: ciesz sie, ze nie urodziles sie jako 14te dziecko robotnika z Bangladeszu :twisted:

:)

Albo, co gorsza, czternaste dziecko ROLNIKA wysokopiennego z Nepalu ;)

A tak w temacie to bieganie na poczte nie jest takie straszne co stanie w tych pol godzinnych kolejkach :?

To "bieganie na pocztę" to było tak "całościowo", czyli: bieganie+stojanie :)

pzdr,

M.

dziś mam w planie romantyczny wieczór z Hansem w garażu..jednym z pkt planu jest wypucowanie mojego kochanego, starego niemca i naklejenie mu na du... tył forumowej naklejeczki..przy pomyślnych wiatrach jutro może nastąpić sesja zdjęciowa 8) fotki naklejeczki na pup.. na aucie 8) moge dać na forum 8)

Drugie co do upierdliwości jest bieganie na pocztę... :)

Po prostu nie mam serca. Nie mogę zamówić, kiedy sobie wyobrażę tę mękę... ;-)

Nie łam się, zamawiaj. Ja tam twardy gość jestem - przeżyję. Nie takie już rzeczy się w życiu robiło... :lol::lol:

pzdr,

M.

dziś mam w planie romantyczny wieczór z Hansem w garażu..jednym z pkt planu jest wypucowanie mojego kochanego, starego niemca i naklejenie mu na du... tył forumowej naklejeczki..

Hm... Ten wieczór to jakby bardziej wygląda mi na "erotyczny" niż "romantyczny"... :roll:

Ale ja tam się nie znam, uczuć żadnych do mojej subaryny nie żywię - tylko ją używam i wykorzystuję :lol:

Jeśli by jednak Hansowa du... ee..., zatylcowa strona okazała się jednak za mała (względnie, naklejka za duża) to możemy przeprowadzić negocjacje na temat ewentualnej zamiany na mniejszą... :wink:

pzdr,

M.

nie trzeba..niestety romantyczny wieczor ograniczyl sie do wybebeszenia czesci wnetrza Hansa..na mycie..zabraklo mi juz sil po tej szarpaninie..naklejeczke sobie smama zmniejszam..a co..zeby pasowala na zgrabniusi kuperek mojego staruszka

Dostałem !

O dzięki Ci Marudo!

Wyglądają bardzo przyzwoicie.

Zamawiając dwie myślałem o naklejeniu na bocznych szybach ale teraz wymyśłiłem że może pod tylną szybą?

Tak więc mam problem.

Gdzie naklejacie?