Jump to content

Nie gasnące światła mijania

PiotrPietak
 Share

Recommended Posts

Kolejnym problemem który pojawił się w moim Legacy to problem nie gasnących świateł mijania. Jak go kupiłem sytuacja wyglądała następująco:

Przełącznik ustawiony na wyłączone światła: Świecą się tylko światła do jazdy w dzień ( wersja amerykańska)

Przełącznik ustawiony na światła pozycyjne: Świecą się światła do jazdy w dzień plus światła pozycyjne i światła z tyłu

Przełącznik ustawiony na światła mijania: Świecą się pozycyjne, światła mijania, i światła z tyłu, plus światła do jazdy w dzień wyłączone.

Pewnego dnia coś się zepsuło i teraz jest tak że w każdej pozycji przełącznika świecą się dodatkowo światła mijania, czyli nawet jak zgaszę światła to z tyłu gasną, pozycyjne gasną, zapalają się do jazdy w dzień ale mijania się ciągle świecą.

Oddałem autko do serwisu ale po 6 godzina stwierdzili że nie mają schematów do wersji USA ( według mnie nie chciało im się po prostu grzebać w instalacji), objawy jakby jakiś przełącznik/przekaźnik się spalił ale nie wiem za bardzo który.

• 1 month later...

Nie wiem jak jest w nowych, ale w starym pod maską nieopodal akumulatora jest skrzynka z przekaźnikami i kilkoma bezpiecznikami, na wewnętrznej stronie pokrywy jest opis, który przekaźnik za co odpowiada.