Skocz do zawartości

Jeep, czy warto?


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

miałem kiedyś pięknego nissana terrano ( meksykańska czerwień,rury,progi,drewniana kierownica..itd ) świetnie się jeżdziło,na szosie przy większych prędkościach ( hm...max z górki 150 :mrgreen: ) trochę głośno przez duże terenowe opony ,no i trochę mułowaty,no ale to terenówka a nie ścigacz jakiś.....ale w terenie to bajka :D ,..wyciągałem nim motorówkę z wody,plaża,woda ,błoto,góry,szedł jak przecinak....reasumując,super autko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego, kolor nawet jakoś dziwnie znajomy :D

 

http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?i ... 203bc80e3c

 

Mnie też ostatnio wzięło na terenową jazde, planuje kupić Wrandlera na weekendowe wypady. Miał ktoś z was doczynienia z tym wynalazkiem? Jeśli tak to podzielcie się wrażeniami. Ja trochę pojeździłem i na razie wrażenia pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. I ciągle mu kradną przednie reflektory. Podobno dziecinnie łatwo się je odkręca.

 

Oj tak, o tym też słyszałem od mojego nieszczęsnego kolegi posiadacza cheerokee...

 

Miałem też kumpla, który miał patrola - nigdy nie miał z nim żadnych problemów, nie było krawężnika, którego by nie pokonał. Idealny samochód do miejskiej dżungli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Patrol wygląda nieźle. 4,2 benz to b. rzadko spotykana wersja. Jeżeli nie jest pognity i nie ma wycieków z przegubów to brać (i płakać na zużycie paliwa). Czasem można spotkać Patrola Y60 A z silnikiem 4,2 TD(tak ze dwa w polsce :D). O terrano zapomnij. Tam gdzie terrano staje jak wryte Patrol zaczyna jechać (terrano nie ma np. blokady tylnego mostu). Poza tym w terrano przednie zawieszenie często wymaga remontu. Średnio raz do roku prawie komplet. Poza tym to taki troche "bulwarowiec" ;)

 

Pozdrawiam

 

P.S. Wrangler jest świetny w terenie i na naszym rynku dużo jest części do ich modyfikacji (spec. amortyzatory itd), ale mało praktyczny jako jedyny samochód (de facto 2-osobowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 napisał:Dlaczego dalej nim nie jeździsz? ? ?

bo mój były wspólnik w interesach w pewnym momęcie zaczął zadawać się, z mówiąc delikatnie ,nieodpowiednimi ludżmi..... :? a co tam będę gadał,można by niezły scenariusz do kryminału jakiegoś napisać.... :evil: ,a mój nissanek kochany gdzieś na Białorusi .....ech łezka w oku się kręci :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie...zawodny jest jak diabli. Legenda wywodzi się stąd, że w terenie ich jeździ dużo i są poprzerabiane w 80 procentach. Oryginalne mosty, skkrzynia i silnik wcale takie dobre nie są. Doskonałym autem w terenie jest Suzi Samuraj. Tani, lekki i niezawodny. Do tego jak wsadzisz silnik od Uno Turbo i troche lekkich części nadwozia...nie ma mocnych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...