Skocz do zawartości

Subaru vs BMW M3


Lacky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy 180 fotoradary już podobno nie łapią. A tak przy okazji ja kiedyś widziałem przy 170 trabanta oddalającego się bardzo powoli. NIebieski kombi szara maska z zapinkami. To było koło Częstochowy

 

Ten trabant jest znany światkowi tuningowemu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten trabant jest znany światkowi tuningowemu ;).

 

Miałem okazję natknąć się kiedyś h\na artykuł o tym Trabancie. Fajną rzeczą są takie projekty PRL owskich oldtimerów: Warszawa lowrider, fiaty 125. Ale nie ma to jak fiacior z slnikiem 1.7 od Alfy albo od scirocco :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, Licznikowo pojedzie - jak widac na obrotomierzu jeszcze troche zostalo... A co do spalania... nie zastanawialem sie w tym momencie :twisted: Pewnie bardzo duzo ;-)

No fakt mi też 240 licznikowe to idzie w mgnieniu oka.więcej nie jechałem ale wydaje się ,że 250 i ponad powinno być!!

Zresztą wogóle jestem zduminoy jak to się rzopędza nawet przy takich prędkościach.Miałem sporo aut i w żadnym takie prędkości nie przychodziły tak łatwo.

Aerodynamika taka sobie,4x4 na którym sporo sie traci i "tylko" 225 KM.Teoretycznie kiepsko być powinno.A tu takie osiągi :shock:

Albo jednak licznik sporawo zawyża ??No ale w każdym aucie sporo zawyża! albo no sam nie wiem ?/ idealne zgranie skrzyni ? z obrotami? i mocą??

Lub po prostu Subbarruuu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, Licznikowo pojedzie - jak widac na obrotomierzu jeszcze troche zostalo... A co do spalania... nie zastanawialem sie w tym momencie :twisted: Pewnie bardzo duzo ;-)

No fakt mi też 240 licznikowe to idzie w mgnieniu oka.więcej nie jechałem ale wydaje się ,że 250 i ponad powinno być!!

Zresztą wogóle jestem zduminoy jak to się rzopędza nawet przy takich prędkościach.Miałem sporo aut i w żadnym takie prędkości nie przychodziły tak łatwo.

Aerodynamika taka sobie,4x4 na którym sporo sie traci i "tylko" 225 KM.Teoretycznie kiepsko być powinno.A tu takie osiągi :shock:

Albo jednak licznik sporawo zawyża ??No ale w każdym aucie sporo zawyża! albo no sam nie wiem ?/ idealne zgranie skrzyni ? z obrotami? i mocą??

Lub po prostu Subbarruuu :mrgreen:

 

Jeśli to, że Impreza może grzać 240 to co powiesz na Forestera :twisted: W Niemczech na autostradzie udało się pewnego razu tyle wyciągnąć - nie piękne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecana fotka :twisted:

 

:arrow: przygorowania do abordazu...

 

OGS, patrząc na licznik przebiegu, odnoszę wrażenie, że Dyrekcja byłaby z Ciebie dumna, a dokładniej ze sposobu, w jaki docierasz swój wózek. 5Kkm na liczniku to według zaleceń Dyrekcji ( http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=100363 ) mniej więcej moment, w którym należy samochodowi dać ostro popalić...

 

Respect 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, patrząc na licznik przebiegu, odnoszę wrażenie, że Dyrekcja byłaby z Ciebie dumna, a dokładniej ze sposobu, w jaki docierasz swój wózek. 5Kkm na liczniku to według zaleceń Dyrekcji ( http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=100363 ) mniej więcej moment, w którym należy samochodowi dać ostro popalić...

 

Noooo 8) Stosuje sie do wszystkich zalecen Dyrekcji... zebym nie mogl sobie nic zarzucic :wink: Dlatego sprawa mojej skrzyni/dyfru z innego watku jest raczej usterka fabryczna bo docieram jak nalezy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...