Skocz do zawartości

Subaru vs BMW M3


Lacky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra to ja moze o kosiarke sie spytam :D

kupilem dom, przeprowadzam sie za tydzien teren nie jest zbyt wielki.....tutaj poatrzcie i kliknijcie na back yard:

http://www.buyowner.com/vr/vrframes.asp?code=Chi7244

jaka kosiare kupic LOL.......tak calkiem powarznie sie pytam, zeby do basenu zbyt duzo scietej trawy nielecialo.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Edit: Prosze nie patrzec na umeblowanie:oops: , to nie moje, dom idzie caly do remontu(w srodku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy... Subaru też nie jest potrzebne do jeżdżenia. Wystarcza Dacia Logan z pojemnikiem ;) Ale z traktorka ew ridera masz więcej funu niż ze zwykłej kosiarki (nawet samobieznej). To jest też różnica klasowa. Kosiarkę pchasz lub łazisz za nią, traktorek Cię wiezie, rozważ to w kategoriach pozycji społecznej i awansu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy blachara, ale gdy wlasnie chcialem robic fote tej bumy to podeszla ta pani a jej chlopak robil wlasnie zdjecie. Strasznie ciezko bylo zrobic fotke samego auta gdyz na Bemowo zjechalo sie tyle ludzi z calej Polski jak nigdy (kto byl ten wie), wiec kulturalnie zapytalem czy moge zrobic zdjecie wlasnie z ową pania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jakie to bylo bo Z3 mialo pelna game silnikow od 1,8 do 3,2l ... szlo tylko troche slabiej... wiec pewnie bylo to 2,8 (193 KM) ... bo 3,2 to jest wersja M a ona ma 320 KM - przy tej wadze - nie zdazym wymowic BMW Z3 i juz by jej nie bylo :twisted:

 

P.S. pozdrowienia i szacuneczek dla kierownika, ktory nie zwolnil jak sie rozpadalo ... a Z3 tylniopedne jak sie patrzy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no OGS mam nadzieje ze zaden fotoradar cie nie namierzyl :)

a tak z ciekawosci..... pojedzie jeszcze wiecej WRX? i ile myslisz ze auto pali przy predkosci 240km/h ?

 

Przy 180 fotoradary już podobno nie łapią. A tak przy okazji ja kiedyś widziałem przy 170 trabanta oddalającego się bardzo powoli. NIebieski kombi szara maska z zapinkami. To było koło Częstochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...