Skocz do zawartości

Do fanów motorsportów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mi głupio, ale mój kolega któy powinien sam tu napisac się trochę wstydzi bo was nie zna. Ale uważam że na pewno wykażecie odzewem nie mniejszy niż forum.streetracing.pl. Problem wyłożył sam na innym forum więc po prostu zacytuję. Zasięgnąłem opinii forumowiczów czy tak mogę i nie słyszałem sprzeciwów, ale jako moderator mam pewien niesmak więc jak kouś się nie spodoba to poproszę info na priv i wywalę.

 

 

"Witam wszystkich forumowiczów!

 

Niektórzy czytający pewnie mnie znają (z forum SR i nie tylko) i wiedzą, że startuję w GSMP. Niestety moje skromne możliwości finansowe pozwalają mi jedynie na 2 starty w roku - Załuż i Prządki (organizowane przez mój macierzysty klub). Zawody w Załużu już za tydzień i niestety spotkała mnie przykra niespodzianka ze strony PZM.

Otóż do tej pory była możliwość wykupienia 2x w roku "jednorazowej" licencji dla zawodników startujących sporadycznie (czyli np mnie) i tak też mi w PZM ponad miesiąc temu powiedziano - panie Darku, nie ma problemu. W ub tygodniu wniosłem stosowną opłatę, klub przesłał dokumenty i... oddzwonili, że "jednorazowa" przysługuje tylko zawodnikom z licencją międzynarodową (ja mam krajową) i że mogę sobie wykupić na cały rok za 525zł. Niby niewiele, ale na tydzień przed zawodami po prostu nie mam tej kwoty.

I tu moja prośba o finansowe wsparcie - "grosz do grosza, a będzie kokosza" Oczywiście nicki / nazwiska darczyńców będą naklejone na aucie (chyba że ktoś nie będzie chciał). Więcej informacji na PW.

Z góry dzięki!

 

P.S.

Samochód to Suzuki Swift GTi jeżdżący w H-1600."

 

(w tym wypadku zamiast priv, można pisac na dejet@plusnet.pl lub dariusz@zolna.org )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Ta zbiórka to dla mnie :-)

Azrael - dzięki za umieszczenie moje prośby tutaj, choć naprawdę jest mi mocno głupio, bo oprócz Ciebie nikt mnie tu nie zna i w żaden sposób się nie udzielałem na tym jakże sympatycznym forum.

Lou, ComeTo - wielkie dzięki za dofinansowanie! To naprawdę niezwykłe, że skłonni jesteście wesprzeć kogoś zupełnie nieznajomego. Domyślam się, że jadę tu na rekomendacji Azraela, z którym to znamy się już hohoho (choc w RL spotkaliśmy się chyba tylko raz).

A co do zebranej kwoty - fizycznie na koncie jest póki co niewiele, ale pamiętajmy że jest weekend i dotarły tylko przelewy wewnętrzne z mBanku. Mam nadzieję jednak że jutro będę mógł popędzić do PZM z dopłatą.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich, postaram się jechać swoje i nie wypaść zbyt blado, chociaż czuję teraz presję większą niż gdy jeździłem tylko za swoją kasę :-)

 

Pozdrawiam!

Darek Żołna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że sam kiedyś próbowałem ( nigdy nie wiem jak to się pisze :evil: ) szczęścia w górskich wyścigach na Górze Św. Anny - to 25 km ode mnie - chętnie pomogę. Daj ino chopie więcej danych na maila.

Pzdr dla wszystkich górali

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc, po doliczeniu tego co PZM ode mnie już wziął, mam całą potrzebną kwotę dokładnie na styk :-)

Nie wiem czy doszły już wszystkie przelewy, bo to weekend był, w każdym razie jeśli będzie coś więcej, na pewno się nie zmarnuje - zaleję V-Power zamiast 95 ;-)

Potrzebuję jeszcze zidentyfikować jedną osobę - Adam D. z Polic. Jeśli to ktoś z tego forum, to bardzo proszę o info na PW albo GG (29553). Chodzi mi o to jak mam Cię podpisać na aucie.

 

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz pięknie dziękuję.

Presja ciąży na mnie teraz ogromna, ale mam nadzieję że nie pojadę gorzej niż bym mógł :-)

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre, ComeToDaddy, Woszkowaty - dzięki raz jeszcze. Jutro jeszcze walczę z wyregulowaniem zapłonu, ustawiam geometrię, a w piątek na BK :-) Mam nadzieję że autko będzie śmigać i nie przyniosę (wielkiego) wstydu ;-)

Kropek - dobre słowo też się liczy! Dzięki za chęci.

Dla wszystkich zainteresowanych - strona wyścigu: www.automalop.pl

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w Załużu ;-)

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z zawodów. Dzięki Wam udało się wyjeździć III miejsce w klasie H-1600 :-) Być może będzie relacja w TVN Turbo (akurat w mojej klasie ścigał się jeden z redaktorów tejże tv), a na pewno niedługo będę miał jakieś zdjęcia.

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, bez Was by się to nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...