Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@malprz - występujesz w tym wiekopomnym dziele?

 

Nie, mnie tam nie ma :cry: W tym poniżej też nie - uprzedzam z góry pytanie :P

 

Na kanał do Kawy od czasu do czasu zaglądam :) I muszę przyznać Ci rację, że dobrze dobrano muzykę do obu tych filmów :)

Edytowane przez malprz
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mahu pytałeś czy Bekas, Halny i Kobuz są na chodzie. no to odpowiadam, że dwa pierwsze już nie. a co do ostatniego, to pod koniec kwietnia będzie lotny. z tych starych na chodzie jest jeszcze Mucha 100 i Foka.

 

co do tych słynnych czapeczek to po raz kolejny potwierdzić muszę, że jest tak jak piszesz :)

 

i coś do posłuchania, bo to wątek muzyczny jakby nie było :P

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@malprz, Foką i Muszką latałem, pozostałymi niestety nie i pewnie już nie będę miał okazji. BTW tak w związku z niczym przypomniało mi się, że w Dęblinie mieli Pirata, który po paskudnym cyrklu na dobiegu tak został poskładany, że jak puściło się stery i zdjęło nogi z pedałów, to skubany sam składał się do latania po kręgu - autopilot taki :D

a skoro to wątek muzyczny, to proszę:

chociaż przyznaję, że osobiście wolę to (obłędny riff i to wiosło Pana Kravitza - chyba Gibson Flying V)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mahu pytałeś czy Bekas, Halny i Kobuz są na chodzie. no to odpowiadam, że dwa pierwsze już nie. a co do ostatniego, to pod koniec kwietnia będzie lotny. z tych starych na chodzie jest jeszcze Mucha 100 i Foka.

 

co do tych słynnych czapeczek to po raz kolejny potwierdzić muszę, że jest tak jak piszesz :)

 

i coś do posłuchania, bo to wątek muzyczny jakby nie było :P

 

 

Zawsze jak widzę takie filmiki od razu w mojej głowie włącza się odtwarzacz, z...

:wub:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...