Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jako, że boksera posiadam dopiero od wczorajszego wieczoru, to od wczoraj za kółkiem słucham silnika :)
Wcześniej zaś, gdy spod maski dobiegało jedynie bzyk bzyk z 1.4 to zagłuszałem je Czwórką, Trójką, albo.... Highway to hell :):) teraz nabierze to zupełnie innego wymiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że boksera posiadam dopiero od wczorajszego wieczoru, to od wczoraj za kółkiem słucham silnika :)

Wcześniej zaś, gdy spod maski dobiegało jedynie bzyk bzyk z 1.4 to zagłuszałem je Czwórką, Trójką, albo.... Highway to hell :):) teraz nabierze to zupełnie innego wymiaru.

A jaki masz silnik skoro mowa o innych wymiarach? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jako, że boksera posiadam dopiero od wczorajszego wieczoru, to od wczoraj za kółkiem słucham silnika :)

Wcześniej zaś, gdy spod maski dobiegało jedynie bzyk bzyk z 1.4 to zagłuszałem je Czwórką, Trójką, albo.... Highway to hell :):) teraz nabierze to zupełnie innego wymiaru.

A jaki masz silnik skoro mowa o innych wymiarach? ;)

 

Nic nadzwyczaj dla wyolbrzymionego, ot standardowe 2.0 165km :)  Ale przesiadka z trzydrzwiowego c`eeda na na dwulitrowego boksera całoświowo wprowadza inną perspektywę z za kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni prośba do Was; napiszcie proszę jakich stacji radiowych słuchacie. Chodzi przedewszystkim o małopolskie i okolice :)

Z góry dziękuję :)

małe odstępstwo od tematu.... hmmmm ja u was byłem w sobote podpytać o swój nowy nabytek po nr VIN :) ale okazało się, że w systemie było tylko kasowanie błędu ;)

To mnie jednak nie zniechęciło. ;)

 

A co do stacji, Antyradio na południu to podwtawa przynajmniej u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasne kompozycje na 2,5" z dwoma przelotowymi tlumikami.

radia brak (przynamniej obecnie).

 

pozdr

To zupełnie jak ja, tylko u mnie są 3". Radio jakieś jest ale i tak nic nie słychać :D

U żony za to leci albo Rage Against The Machine albo jak jadę z synem to Rammstein

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni prośba do Was; napiszcie proszę jakich stacji radiowych słuchacie. Chodzi przedewszystkim o małopolskie i okolice :)

Z góry dziękuję :)

"3", Kraków, czasami Złote Przeboje. Fale innych sensownych stacji przez góry do mnie nie docierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie gadaj, że ojca dyrektora nie odbierasz ;)

 

Ja czasami słucham Radio Złote Przeboje albo 3 Polskie Radio

noooo dorzućmy jeszcze System of a Down, Clawfinger, no i w przerwach coś lżejszego w stylu ACDC czy Led Zeppelin ;)

Wolę Korn albo Sepulture ale ACDC nie pogardzę

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, że ojca dyrektora nie odbierasz ;)

 

Ja czasami słucham Radio Złote Przeboje albo 3 Polskie Radio

noooo dorzućmy jeszcze System of a Down, Clawfinger, no i w przerwach coś lżejszego w stylu ACDC czy Led Zeppelin ;)

Wolę Korn albo Sepulture ale ACDC nie pogardzę

 

Sepultura już ciut... zbyt.... hmmmm rozrywająca jak na solowe słuchanie dla mnie :) Acz pojawiało się także... Beastie Boys, Dog eat dog, i inne dziwactwa ;) z polskiego podwórka dorzucmy jeszcze Normalsów, Come, oczywiście wszystkie wcielenia Staszewskiego.... i ostatnio mój kumpel :) pozwole sobie zareklamować znakomitą epkę Underdog nagrana przez WNDKR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej Trójka, ale jak chcę wrócić do domu 2 lub 3 razy szybciej, to słucham np.:

...chłopaki są z Kanady, powoli się rozkręcają, ale dają radę,

 

a ostatnio Oberschlesien

 

Jak mi się nie spieszy to aktualnie zapodaję Nielot od Króla

Edytowane przez _ONE_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...