Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem,

 

a na jakich zasadach sie jezdzi na Krzywym? Ten tor jest jakos wytyczony czy gdzie kto pojedzie tam tor? No i jak w weekend to funkcjonuje, jest jakis organizator?

 

Bo sie wybieram na weekend do Nowych Gut do AK Mazurskiego ale... moglbym wziac urlop w piatek i mialbym 3 dni upalania :)

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa jest niby wyznaczona ale z powodu małej ilości śniegu coraz słabiej ją widać......przydałoby się właśnia z 10 cm śniegu

 

-- 7 lut 2012, o 12:55 --

 

już sie zaczęło

 

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,4872 ... ercia.html

 

 

trzeba zerkać w lusterka

 

-- 7 lut 2012, o 15:53 --

 

Wlasnie wrocilem z krzywego. Sa już oponki wiec lepiej widac trase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... :lol: dziś zaliczyłem pierwsze zapoznawcze, cywilne kółko po bajorku... :lol: :lol: :lol::lol: mógłbym tu zamieszkać na stałe... :D

 

trasa kozak, lód kozak, trochę trzeszczy :twisted: , ale nie pęka...

michałki szwedy poskładane....czekają...... :lol::lol::lol:

bestia odpaliła po miesięcznym postoju, nie jest źle..... :D

plan jest żeby w piątek po południu, całą sobotę i niedzielę trochę pokatać,

pewnie znowu pęknie z 500km.... :mrgreen::D:D:D

 

jakby ktoś chciał do kompletu, to mam do sprzedania dwie kolcowane opony, wąskie 16" ze sportowym, rajdowym kolcem, dopuszczonym do ruchu drogowego, ale i tak ze 30 razy :lol: dłuższym od zwykłego cywilnego koluszka....albo dokupię dwie takie same :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chciałem dziś wiechać na bajorko od strony kicermana ( bo od lotniska stały miśki na zakazie przy przystani) ale patrze jadą jakies 2 bmw to poczekam aż zjadą z jeziora,........aż tu nagle jeden młodzieniec chyba zapomniał ze jedzie po lodzie przesadził z prędkością i nie trafił w brame :mrgreen: zapierdzielił przodem w nasyp przy pomoście ......już pewnie nie pojeździ bo do tego dosłownie za minutke były miśki i się kolegą zajeli.... :mrgreen: ......a ja z tego wszystkiego musiałem się zmyć i też dziś nie pojeździłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sie czepiali nawet przy wjeździe koło kicermana a tam nie ma zakazu......chciałem wjechać ale zrezygnowałem jak powiedzieli że spisali moje numery i będą na mnie czekać jak wróce :-)...potem staneli w brami i nie wpuszczali......miałem mało czasu wiec pojechałem do domu .....i powiedzieli też zeby nie szykować się na jazde nocną bo tez będą stali.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...