Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

widać że gopro h3 ma duuży potencjał tylko pliki bardzo duże i dobry komp do tego potrzebny......jak uda mi się pojechać z wami do ornety to tam coś sklecimy w HD może jakiś fajny filmik wyjdzie - jakieś slow motion podczas slajdu na śniegu :D ( w święta bedzie czas to posiedze przy kompie i coś stworze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to trzeba przymknąć przepustnicę :D

 

Tia... ostatnio zauważyłem pewną prawidłowość... na tor wchodzę zawsze ostatni, wszystkie karty są już pozajmowane, a dla mnie zostają jakieś padaki albo odrzuty z eksportu. I jak tu nie wierzyć w spisek? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inną propozycję co do toru niż podrzucanie kartów z blokadą przepustnicy, przebitą oponą czy jajkiem w zbiorniku paliwa, będą potrzebne ze 2-3 kamerki gopro + aparat na statywie :D, kamerki to jedna na przodzie, druga na tyle tego samego karta i 3 najlepiej na karcie ze nim ( filmująca przejazd tego pierwszego) a aparat na statywie na górze filmując całe zdarzenie :D i rozpracujemy jaki jest TEN szybki tor jazdy i zachowanie drivera :D

 

proponuję pod lupę wziąć,Dziedzic_Pruski , Wełniacz , Marchewe , Pablonasa z racji niedowagi bym pominął ewentualnie mu wrzucić kamerkę jako obserwatora ;P

sorki Pablo live is brutal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpracujemy (...) zachowanie drivera :D

 

proponuję pod lupę wziąć,Dziedzic_Pruski , Wełniacz , Marchewe ,

 

Ja na ten przykład czasami drapię się po nosie. Oczywiście jak jest prosta pozwalająca na oderwanie ręki.

 

Nie wiem jak koledzy.

Edytowane przez Dziedzic_Pruski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem... prawa płyta czysty lód i nierówny bo ktoś rozjezdził i zamarzło chociaż końcowa część ta szeroka na końcu znośna ale oblodzona. Na wjeździe dużo lepiej możnaby coś ustawić ale co rusz lód. Ja się chwile pobawiłem na Sce z lasu wyjście na płytę przy kukurydzy co zaraz pokażę :D Jak Axmann pojedzie na kolcu to ja przyjadę popatrzeć :)

 

A tutaj trasa z kogutem kto był ten wie o co kaman ;)

 

Dzisiaj Orneta

 

img4082q.jpg

img4083ug.jpg

img4084j.jpg

img4086fd.jpg

img4087fh.jpg

Edytowane przez Wełniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna próbka. Krzychu ma naprawdę dobry pomysł. Na razie to ot tak se nagrywamy filmiki bez ładu i składu, ale mamy taki potencjał (mówię ogólnie, jako cała brygada): samo jeżdżenie, sprzęt do nagrywania, tutaj Adalien (oraz inni, np. Wełna ;) ) może popisać się reżyserką ;) , że możemy z tego coś fajnego zrobić. Nie wiem, jakąś etiudę filmową, teledysk, no coś o nas i o naszych spotach. :)

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie ma czasu na doczepienie kamerki na karcie. Wpadamy i za 1 minute już ruszamy... można pokombinować ale to karta musimy mieć na sporo dłużej przed startem i pewnie da się to załatwić i gdzieś w pitstopie montować kamerkę na spokojnie a wtedy materiał będzie dużo fajniejszy. Na oponach gdzieś możnaby kamerkę położyć itd :) ja mam dużo chorych pomysłów hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SUBARU TEAM RUSSIA chłopacy mają ciekawe pomysły i filmiki :)

 

 

Problem w tym, że nie ma czasu na doczepienie kamerki na karcie. Wpadamy i za 1 minute już ruszamy... można pokombinować ale to karta musimy mieć na sporo dłużej przed startem i pewnie da się to załatwić i gdzieś w pitstopie montować kamerkę na spokojnie a wtedy materiał będzie dużo fajniejszy. Na oponach gdzieś możnaby kamerkę położyć itd :) ja mam dużo chorych pomysłów hehe :D

pewnie że da się zrobić :) 1 karta na "wyłączność" to raczej nie problem, może nawet 2 da się załatwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie profi karty w Koszalinie na zew. torze i robiło to mega wrażenie a szło jak pocisk a za kierownicami chłopaczki 10-14 lat :D

Adalien ścignij mp3 z youtuba zamiast filmu z dzwiekiem Subaru

Edytowane przez Wełniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...