Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

my nie jedziemy, po ostatnim cyrku z nieodnotowanymi w wynikach taryfami (których było baaardzo dużo!) jakoś nie mamy zapału do startu...  te taryfy miały spore znaczenie bo znacznie zmieniłyby klasyfikację tak w klasach jak i w generalce.

Pewnie polecimy przetestować moje nowe jeździdełko,  pooglądać i popstrykać zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim cyrku z nieodnotowanymi w wynikach taryfami

Wyniki w tym cyklu zawsze nieco umowne były. ;)

Trzeba przywyknąć.

(choć tak masowego cyrku, jak ostatnio, jeszcze nie widziałem)

 

A wersja siedemset pięćdziesiąta druga :twisted: generalki sezonu ma np. kilku zwycięzców drugiej rundy, z czego jeden Polonezem w K-1. :biglol:

I jak widzę w czwartej rundzie wliczyli do generalki "gościa", przez co od Lendasa w dół wszyscy z tej eliminacji mają za mało punktów.

 

A nie, mechanika błędu jest inna. Gdyby to był tylko wliczony gość, to wszyscy od Winckiewicza by mieli źle. Tu po prostu za Olszewskim powinien być Lendas, a nie ma nikogo i stąd przesunięcie (z punktów wyleciał Marek Kwiatkowski, tracąc w ten sposób jedyny punkt w sezonie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "Banan" Elka tak się zapalił do jazdy? ;)

 

 

Ciekawy był dziś rajd.

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych! Fary - dzięki za gościnę! :mrgreen:

 

Strasznie szkoda Subaraka Marchewy - przegub nie wytrzymał trudów sezonu. Szczęście w nieszczęściu, że w ostatniej eliminacji - już po wyjaśnieniu dominacji w klasyfikacji końcowej (czego oczywiście gratuluję! :D).

 

Nieobecność kilku groźnych rywali pozwoliła nam na obronę piątego miejsca w klasie przed atakującym Samulewiczem (który swoją drogą pojechał dziś fenomenalnie, 125-konną Corsą na trzecie w generalce i pierwsze w klasie!). Według niektórych interpretacji udało się też na koniec przeskoczyć Iskrę (choć ja mam co do tego pewne wątpliwości).

 

Nie da się ukryć, że największą robotę zrobiła dziś praca z oponami przed startem. Bez tego to by było jak na kostkach lodu, a nie gumie... W sumie jechało się całkiem fajnie.

 

Wnioski na przyszły sezon - slicki na pewno również na tył (przez cały sezon z tyłu miałem cywile SZ90, kleiły "trochę" gorzej niż przód). Wszyscy rywale dookoła są poszperowani i mówią, że robi to kolosalną różnicę... To ten gorszy wniosek - bo w Clio to nie mała inwestycja - "ruskich" szper do niego nie ma... Na pewno uprościłoby jazdę (teraz Szrotka bardzo często lubi zamielić jednym kołem), nie wiem tylko czy chcę ładować takie pieniądze - może lepiej nauczyć się jeździć? ;)

 

PS. A szrotka dostała dziś po imprezie nowy setup zimowy - prezentuje się tak:

szrotka-winter_setup.jpg

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny "akcelerometr" na konsoli środkowej. :mrgreen:

 

 

A nasze liczone przejazdy z ostatniej Ornety wyglądają tak:

 

Na filmikach hamowanie po lotnej wygląda bardzo niepozornie. A jak pamiętam z przejazdów, to na kilku zastanawiałem się, czy na pewno zmieścimy się w drodze (plus to co przyjęła płyta, to jej - bez niej miski już by nie było). ;) Poza tym tradycyjna nuda. :)

 

 

@@tomek.s,

rozumiem, że o ten filmik Ci chodziło:

 

Jak to fajnie zobaczyć w końcu onboard kogoś "z czuba" generalki. :D

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodziło o ten z Ornety :P. W innym temacie wrzucałem onboardy z RL i po prostu wkleiłem zły link :(.
Dzięki jpol za poprawienie :). Swoją drogą przed rozdaniem co chwile spoglądałem na Clio , moim zdaniem felgi mega siadły :). Kiedyś miałem takie w Cinquecento tyle że 13", więc może to też przez jakiś drobny sentyment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz częściej padają propozycje zorganizowania jakiegoś kartingu...

 

Fary i Axmann już się zdeklarowali, że bardzo chętnie. Ja również.

 

Ktoś jeszcze byłby chętny? Jakaś propozycja terminu?

Może tradycyjny czwartek? (czyli 11-go)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...