Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moja wina, że nie lubię jazd na czas typu kjs

 

przecież przyjechałeś na ten ,,lodowy kjs" (chyba) dobrowolnie... :shock:

 

to po co narzekasz, że nie był treningiem tylko jazdą na czas...?

 

sorki, nie pojmuję Twojego toku rozumowania... :) :shock:

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

gdyby te proporcje były inne to bym startował w takich imprezach bankowo.

 

 

niestety, niewykonalne... :( , albo się bawisz, według ogólnie przyjętych zasad, albo nie, i finito...

 

tylko po co smucić że organizacja była zła, bo nie było tak, jak Ty lubisz...

ja też bym wolał załatwić kwity i inne sprawy organizacyjne w 10min, a potem jeździć 5 godzin, ale tak się nie da...

 

albo rybki, albo akwarium... :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jako startujący :wink: a oglądało się ok, wybrałem według mnie najbardziej widowiskowy odcinek toru czyli ten za przesmykiem upalany od dawna na wyjściu z szybkiego łuku i mimo wody z góry i dołu oglądanie sprawiało mi satysfakcję 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy porównywalną z satysfakcją z jazdy pełnym slajdem po torze...? :D:D:D co prawda tylko dwa razy po 56 sekund...ale zawsze.... :lol:

Trzeba było wolniej jeździć, ja miałem 2x po ok. 1:20. :mrgreen:

 

 

Widocznie pytałeś nie tego co potrzeba... :shock: , wystarczyło np. zadzwonić do mnie czy Jacka....

 

Jakbyś był raczył pojawić się np. na odprawie zawodników, gdzie cała organizacja zawodów została wyłożona dosłownie łopatologicznie, albo po prostu zapytał któregoś z uczestników jak jedziemy, nie miałbyś tego typu problemów...

To akurat się nieco zmieniało w trakcie imprezy, bo na odprawie była ustalana chyba inna kolejność. Ale, jeśli dobrze pamiętam, z Wełniaczem akurat gadałem, jak Was wysyłali na drugi akwen na pierwszą próbę (w trakcie jazd Hołka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz możemy np. zacząć rozkminkę i zaciekłe spory, czy impreza na jeziorze była kjs-em, czyli tzw.rajdem klubowym, czy wyścigiem...

 

Pojawiły się w prasie i necie różne interpretacje, i szydery z ludzi którzy oficjalnie używali obu określeń...

 

Wyścig to jest teoretycznie jazda po zamkniętym torze, jak w tym przypadku, niektórzy uważają, że do tego kilku aut na raz...

ale np.wyścig górski (jechany pojedyńczo, jak próby sportowe na rajdzie - np.kjs-ie) zaczyna się w innym miejscu (start)i kończy w innym (meta), ale odkrywcze hasła rzucam z rana... :oops::twisted::lol: i na pewno nie jest rajdem...

 

Ale z kolei odcinek specjalny na rajdzie niewiele się różni od wyżej wymienionych...

 

Według mnie był to wyścig lodowy...aczkolwiek nie razi mnie jak ktoś użyje określenia rajd...

 

Ale w rajdzie są oprócz prób sportowych dojazdówki, punkty kontroli czasu, punkty kontroli przejazdu itd....

 

czyli w/w impreza nie spełnia w całej rozciągłości założeń rajdu... :shock:

 

Tak jak mało mnie szlag nie trafił, jak swego czasu niejaki Oliwjer Janik, Jajnik czy Janiak, sorki jeżeli przekręciłem, nie pamiętam dokładnie nazwiska, ale wiecie....taki ładny i słodki że łojezu chłopczyk w telewizorku,

opowiadał był bezpośrednią relację o WYŚCIGACH WRC, dyskutując o tym z panem Karolakiem, tak w tym przypadku mam poważne przemyślenia.... :?: :shock:

 

Jestem za, a nawet przeciw... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz możemy np. zacząć rozkminkę i zaciekłe spory, czy impreza na jeziorze była kjs-em, czyli tzw.rajdem klubowym, czy wyścigiem...

W regulaminie uzupełniającym imprezy jest odniesienie do "Regulaminu Rally Sprintu na rok 2012", a czegoś takiego nie ma na stronie PZM, ani w sekcji rajdy, ani wyścigi. :twisted:

Jest jednak odniesienie do rally sprintu, w pkt 2.7 regulaminu KJS. Czyli regulaminowo rally sprint wydaje się KJS-em, który w zasadzie jest oddzielną kategorią, choć gdzieniegdzie (nawet w regulaminie) traktowany jest jako rajd (i regulamin KJS znajduje się w sekcji rajdy na stronie PZM) ;-)

 

Wszystko jasne? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki....

Szwagier wynalazł auto dla siebie.... http://otomoto.pl/subaru-forester-2-0tu ... 11211.html

Był na miejscu.

W aucie cieknie chłodnica, silnik potrafi zgasnąć, sprzedający mówi, że turbo się włącza przy 5000 obrotów...

Stan blacharki wzorowy.

Szwagier napalony, już gdzieś tam chłodnicę by załatwił itp itd... turbo mu nie potrzebne :)

 

Czy ktoś z forumowiczów w naszym rejonie widział to auto i coś więcej może powiedzieć ?

 

Pisałem posta na zakupie kontrolowanym ... ale tam się chyba nie doczekam jakiegoś odzewu.

Wogóle jest sens się w to bawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki....

Szwagier wynalazł auto dla siebie.... http://otomoto.pl/subaru-forester-2-0tu ... 11211.html

Był na miejscu.

W aucie cieknie chłodnica, silnik potrafi zgasnąć, sprzedający mówi, że turbo się włącza przy 5000 obrotów...

Stan blacharki wzorowy.

Szwagier napalony, już gdzieś tam chłodnicę by załatwił itp itd... turbo mu nie potrzebne :)

 

Czy ktoś z forumowiczów w naszym rejonie widział to auto i coś więcej może powiedzieć ?

 

Pisałem posta na zakupie kontrolowanym ... ale tam się chyba nie doczekam jakiegoś odzewu.

Wogóle jest sens się w to bawić ?

 

drogo jak za niesprawny pojazd i do tego stary model, kiedyś go będzie sprzedawał, i moim zdaniem najgorszym rozwiązaniem jest kupić najnowszy egzemplarz starego modelu...z wyjątkiem GT... :D , lepiej niech dołoży parę tysi i kupi nowy model, a jak nie potrzebuje turbo, niech bierze ssaka, zawsze taniej w zakupie no i w utrzymaniu

 

cieknie chłodnica, silnik potrafi zgasnąć, sprzedający mówi, że turbo się włącza przy 5000 obrotów...

może być drogo, bo na pewno to nie tylko tylko chłodnica... :!: .......

 

jakby kosztował 10k i szwagier miał swoje graty i umiał sobie naprawić, by było ok, a tu nie widzę nic kuszącego... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...