Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem cały czas w szoku, że nikt z rządzących w naszym mieście nie pomyślał wcześniej o tym, żeby w prosty i tani sposób rozreklamować Olsztyn jako miejsce gdzie zimą można potrenować na lodzie, a nawet się pościgać na czas.

Nie dość, że to reklama, zarobią małe firmy, sprzedawca hotdogów, hamburgerów, jakiś oponiarz może postawić maszynkę do opon, sprzedać oponę z kolcami, hotel omega na pewno zrobiłby super prajs gdyby ta impreza miała odpowiedni poziom i zjechałoby sporo ludzi z kraju itp itd.

Poza tym można zaprosić jakiegoś znanego rajdowca, który pokazałby jak się jeździ po lodzie.... jakieś szkółki jazdy można zrobić... no pomysłów byłoby dużo...

Imprezy łączone, żeby całe rodzinki przyjechały popatrzeć... jakieś minilodowisko dla dzieciaków, kręgle na lodzie, curling ....

 

Nie rozumiem bezmyślności...

Mazury cud natury, pomysły się skończyły ....kasa się skończyła...

ciepłe stołki

stagnacja....

 

-- 17 lut 2012, o 11:06 --

 

Popatrzcie za okno.....:)

 

u mnie w pracy się dziwią dlaczego się tak cieszę jak śnieg pada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stagnacja, tylko wybory wygrane, kasa leci, to po co sobie dupę zawracać jakimiś popaprańcami i samobójcami (za rzeczniczką Policji :twisted: )co maja inne dyscypliny sportowe we krwi niż picie wódy i łychy za państwowe(czyli nasze) pieniądze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się może uda w sobotę zjawić na 10 przy marinie :)

Kto będzie?

 

 

Co wy nazywacie mariną?

 

Zjazd przy aeroklubie?

Knajpę nad wodą po drugiej stronie jeziora (dojazd od strony osiedla czy Sielskiej)

Czy jest jeszcze jakiś inny zjazd od strony dawnego kempingu i toru crosowego?

 

Zamierzam być jutro z Kamelonem i Mazim w Olsztynie na Krzywym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawialem sie na wypad na Krzywe ale chyba pojadę na Śniardwy do Nowych Gut... Jakoś tak niemrawo wyglada ta trasa na Krzywym, obadałem filmy na Youtube z tego roku i rewelacji to tam nie ma.. za krótko i za wolno na moje oko.

 

Ktoś jeszcze wybiera sie na Śniardwy? Jak wiesci glosza wszystkie beczki po Winter Open zostały wiec mozna opracowac jakies zmiany i smigac do woli bez obawy o nadmiar uczestnikow i niezadowolonych autochtonów.

 

A jeszcze chciałem zapytać czy dopadało śniegu i ile?

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy wolno czy szybko to już zależy od kierowcy....jest dość miejsca aby rozpędzić auto do maxa......czy krótko?......też nie do końca bym się z tym zgodził......

 

-- 17 lut 2012, o 16:51 --

 

Czyli za hotelem Omega w ul. Jeziorną i w prawo?

 

 

niedokładnie tak, przez las nie wolno, wjazd z sielskiej za novotelem na morsa :D czyli teraz hotelem omega na marinę :lol:

 

 

 

czyli nie z sielskiej w jeziorną na przeciwko pierwszego wjazdu na giełde? ( koło miłej??)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie z sielskiej w jeziorną na przeciwko pierwszego wjazdu na giełde? ( koło miłej??)..

 

tamtędy dojedziesz do slipu jachtowego i plaży, a jeżeli chcesz na dawnego Morsa (teraz Marina), to musisz wjechać naprzeciwko salonu Peugeota i po 100m w prawo, jest zakaz który nie obejmuje dojazdu do parkingu Mariny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam być jutro z Kamelonem i Mazim w Olsztynie na Krzywym

 

O której będziecie? Ja wjeżdżałem obok takiego dużego statku :) Wjazd legalny :) Z ronda na Artyleryjskiej na Ostródę i następnie w prawo na światłach i za zakrętem od razu w prawo i znowu na skrzyżowaniu po 300m w prawo i po lewej po 200m od skrzyżowania z pierwszeństwem przejazdu mamy bramkę otwartą i wjeżdżamy obok statku na taflę 8) I już prujemy jeziorem na tor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie z sielskiej w jeziorną na przeciwko pierwszego wjazdu na giełde? ( koło miłej??)..

 

tamtędy dojedziesz do slipu jachtowego i plaży, a jeżeli chcesz na dawnego Morsa (teraz Marina), to musisz wjechać naprzeciwko salonu Peugeota i po 100m w prawo, jest zakaz który nie obejmuje dojazdu do parkingu Mariny....

 

 

czyli dobrze mapka pokazuje wjazd naprzeciwko pierwszego wjazdu do giełdu jadąc od miasta przy zatoce miłej ( naprzeciwko peugeota ) i w prawo do mariny -jak zresztą tam znak pokazuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...